KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 10.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

9 tökéletesen összehangolt, hosszan tartó szemhéjpúder, magas pigmentációval, rózsás és barnás árnyalatokban.

Ár: 500 Ft+posta , Eladó: tmelcsi73
Állapot: használt, Helyszín: Cegléd, fizetés: személyes átvétel Bp-en a Nyugatinál munkaidő után, Cegléden vagy postázni tudom

Egi

2018. július 2.

Tökéletes, Minden színe kihasználható, 3 színt arcra is tudok használni :)

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Tökéletes, Minden színe kihasználható, 3 színt arcra is tudok használni :)

nayliey

2018. június 16.

Imadom ezt a markat, ezen a palettan is olyan szep szinek vannak, kicsit csillogos is ami a kedvencen 😊 raadasul allatkiserlet mentesek 🐰

nayliey
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

hfruzsinaaa

2018. március 24.

Az egyik legjobban összeállított palettája a Catrice-nek. Igazán tavaszias, üde színválogatás, amely megmaradt a földszíneknél. Lehet nagyon finom nappali sminket elkészíteni vele és igazán dögös, csajos esti kimenőset. Szerelem első látásra és használatra. Megfelelő alappal nekem egésznap kitart és alig porzik.

hfruzsinaaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

niki526

2018. március 20.

Nagyon jók és pigmentáltak a színek, lehet variálni. Megszerettem ezt a kis palettát. Talán egy kicsit lehetne tartósabb.

niki526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

reb93.

2018. március 6.

Amikr kipróbáltam a boltban a tesztert egyből tudtam hogy ez a paletta is kell nekem. Nagyon szép színei vannak a sötétek nagyon jól pigmentáltak. Mivel nagyon hamar zsírosodik a szemhéjam küzdök a festékekkel rendesen de primerrel több órán keresztül tartja magát.

reb93.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

rebus666

2018. február 13.

kellemes színei vannak, elég tartós .

rebus666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

kellemes színei vannak, elég tartós .