KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1625 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 10.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

9 tökéletesen összehangolt, hosszan tartó szemhéjpúder, magas pigmentációval, rózsás és barnás árnyalatokban.

Ár: 500 Ft+posta , Eladó: tmelcsi73
Állapot: használt, Helyszín: Cegléd, fizetés: személyes átvétel Bp-en a Nyugatinál munkaidő után, Cegléden vagy postázni tudom

zsuzsakobli

2018. szeptember 17.

Nagyon szép árnyalatok, könnyen kezelhető. Hétköznapra és alkalomra is kiváló. Nekem egész nap tart.

zsuzsakobli
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

krembarbi

2018. szeptember 9.

Tegnap vettem a rossmanban akciósan és nem bántam meg. Nagyon jól pigmentált, szép színek. A nap végére kicsit csíkosodott a szememen kifogom próbálni alá púderezéssel.

krembarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

cseri88

2018. augusztus 28.

Nyáron használtam inkább, a gyors és szaladgálós napokon. Én, bírom ezt a palettát, szép színek vannak benne, hozzám illenek. Pigmentáltak és szeretek vele dolgozni. CF és nem bántam meg, hogy ez a paletta is a készletem tagja.

cseri88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

ziza27

2018. augusztus 19.

Nagyon szép nude színeket tartalmaz, könnyen lehet velük egyszerű, de elegáns szemsminket készíteni. Negatívum, hogy nem túl tartós, de ettől függetlenül előszeretettel használom.

ziza27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

ppetra000000

2018. július 30.

A paletta olyan pigmentáltsággal bír, hogy az hihetetlen. A színek egészen kellemes nyárias színek.

ppetra000000
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

gretatakacs

2018. július 28.

Amikor megláttam a palettát tudtam, hogy ezt feltétlenül be kell szereznem. Gyönyörű nude színek találhatóak benne, a világos színek pedig csillogósak. Nyári sminkekhez tökéletes választás ez a paletta.

gretatakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Egi

2018. július 2.

Tökéletes, Minden színe kihasználható, 3 színt arcra is tudok használni :)

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Tökéletes, Minden színe kihasználható, 3 színt arcra is tudok használni :)

nayliey

2018. június 16.

Imadom ezt a markat, ezen a palettan is olyan szep szinek vannak, kicsit csillogos is ami a kedvencen 😊 raadasul allatkiserlet mentesek 🐰

nayliey
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

hfruzsinaaa

2018. március 24.

Az egyik legjobban összeállított palettája a Catrice-nek. Igazán tavaszias, üde színválogatás, amely megmaradt a földszíneknél. Lehet nagyon finom nappali sminket elkészíteni vele és igazán dögös, csajos esti kimenőset. Szerelem első látásra és használatra. Megfelelő alappal nekem egésznap kitart és alig porzik.

hfruzsinaaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

niki526

2018. március 20.

Nagyon jók és pigmentáltak a színek, lehet variálni. Megszerettem ezt a kis palettát. Talán egy kicsit lehetne tartósabb.

niki526
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.