KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1690 Ft

Kilenc tökéletesen igazodó, erősen pigmentált, hosszantartó szemhéjpúder egy palettába zárva.A paletták mindegyike tartalmaz matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalatot a tökéletesen kontúrozott szemek érdekében. A paletta színeit kombinálva lélegzetelállító szemsminket készíthetünk.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1659, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: domcsismiracle
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, posta

UnicornTeardrop

2018. április 26.

Én kellemesen csalódtam, igazából ennyi pénzért épp ezt vártam. A színek nagyon szépek de szerintem szivacsos applikátorral sokkal szebben fel lehet vinni őket, mert ecsettel kevésbé erősek a színek és jobban porzik. Tartósság szempontjából sem rosszak, volt már rosszabb palettám is, szerintem újra fogom venni.

UnicornTeardrop
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 26.

Audrey91

2018. április 16.

010 - The Must-Have Matts palettát választottam. Nem bántam meg, hisz egy, a mindennapokban használható palettát kerestem. Halványak a színei, nem pigmentáltak, de így is lehet szolid, szép sminket készíteni vele. Hangsúlyos füstös tekintethez viszont még a sötét mosószíne sem alkalmas.

Audrey91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

domcsismiracle

2018. április 3.

Hát... Én is tipikusan a hétköznapi sminkjeimhez vettem, arra mondjuk teljesen rendben van, nem túl feltünő, diszkrét árnyalatok. A Light-ot én se teljesen értem. A csomagolás egészen gyorsan kopik.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

eszti00b

2018. február 26.

Évek óta használom a sötétebb barna árnyalatát a szemöldökömre is, szerintem egyszerűen tökéletes, nagyon sokáig elég, újravásárlós.

eszti00b
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

nikolett

2018. február 12.

Mindennapos, feltunesmentes sminkhez, munkaba, sietos reggelekre teljesen oke. Nagy hibakat nem lehet vele elkovetni, arra jo, hogy latszodjon, hogy van szemem. Ugy ertem, egy kis arnyekolasra. En erre valasztottam es a munkas hetkoznapokon ebben hu tarsam. Nyilvan nem ot vetem be, ha kulonleges alkalomra keszulok, de a nagyvadakat nem is hasznalnam minden nap.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

yokkoa

2017. november 19.

A 010-es változat van meg, szerintem ez egy nagyon korrekt kis paletta. Masszív csomagolás nem drágán. Az egész paletta kissé porol, de amúgy korrekt az állaga, pigmentáltsága. Ami kifogásom van vele szemben: én hiányolom a középárnyalatokat belőle; nagyon sötét és nagyon világos színekben oké, átmenet nincs. Ezen kívül a "light" nem értem miért hófehér. Lehetne ezüstös, vagy kissé csillámos, esetleg selymes fényű. Nekem így nagyon semmilyen. És ha nagyon szőrszálhasogató akarok lenni: nem tetszik, hogy két hét után már kopik is le a felirata. Emiatt nem olyan jó kézbe venni, igénytelen hatású, de ezen a ponton már kimaxoltam a kötekedést.

Szerintem megéri az árát, én szeretem.

yokkoa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 19.

Szerintem megéri az árát, én szeretem.

Anna31

2017. szeptember 29.

Nem vártam tőle csodát, de nagyon nem pigmentáltak a színek, a sötétebb színek még csak-csak látszanak, de a világosak nagyon halványak plusz még,hogy nagyon nagyon porzik

Anna31
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

0bikbik0

2017. július 1.

Képen valóban élénkebbek a színek, mint a valóságban, de nekem így is tetszik. Annyira alap, minden helyzetben használható színek vannak benne (kivéve a fehér és sötét árnyékoló színt, na, azt pont nem használnám naponta...)
Nem erősen pigmentált, az első két színt csak satírozásra, tompításra használom, de legalább nem lehet túlzásba esni vele :-) Porolnak is erősen, de az utóbbi időben mintha minden paletta ilyen poros lenne...
Nem olyan rossz, de nem kiemelkedő, átlagos inkább.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

Nem olyan rossz, de nem kiemelkedő, átlagos inkább.

Hopi

2017. június 16.

Vágytam egy matt, hétköznapokban is jól használható palettára és erre esett a választásom.
Eleinte nem nagyon szerettem, de amióta beszereztem egy blending ecsetet, egyszerűen beleszerettem.
A színek jól kombinálhatóak és természetesek, szerintem a pigmentáltságával semmi gond. Nekem a barnás árnyalatok jobban tetszenek felkenve, mint a szürkések, az pedig valóban igaz, hogy a világos színek szinte alig látszanak felkenve.
Nem tökéletes, de egész jól használható, az árát is számba vetve nem egy rossz vétel, de nem hiszem, hogy ujravennem.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

HRenata

2017. március 10.

Élőben tompábbak a színek, mint itt a képen. Az első két szín rajtam nem látszik, a rózsaszín és a szürkés árnyalatok tűrhetőek, bár a szürkék eléggé egyformák élőben. Mindent csak szemhéjalappal használok, azzal ezek a színek is tartósak, és nem gyűlik össze a festék a redőkben. Kicsit porol de nem vészes. Összességében nem egy kihagyhatatlan paletta, de hétköznapi sminkhez megfelel. Régebben volt egy Catrice matt palettám, az Absolute Matt, annál viszont sokkal jobb ez. A csomagolás szép, masszív, és nem vesződtek azzal, hogy applikátort tegyenek bele, amit úgyis kb mindenki kidob.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.