KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1690 Ft

Kilenc tökéletesen igazodó, erősen pigmentált, hosszantartó szemhéjpúder egy palettába zárva.A paletták mindegyike tartalmaz matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalatot a tökéletesen kontúrozott szemek érdekében. A paletta színeit kombinálva lélegzetelállító szemsminket készíthetünk.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

0bikbik0

2017. július 1.

Képen valóban élénkebbek a színek, mint a valóságban, de nekem így is tetszik. Annyira alap, minden helyzetben használható színek vannak benne (kivéve a fehér és sötét árnyékoló színt, na, azt pont nem használnám naponta...)
Nem erősen pigmentált, az első két színt csak satírozásra, tompításra használom, de legalább nem lehet túlzásba esni vele :-) Porolnak is erősen, de az utóbbi időben mintha minden paletta ilyen poros lenne...
Nem olyan rossz, de nem kiemelkedő, átlagos inkább.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

Nem olyan rossz, de nem kiemelkedő, átlagos inkább.

Hopi

2017. június 16.

Vágytam egy matt, hétköznapokban is jól használható palettára és erre esett a választásom.
Eleinte nem nagyon szerettem, de amióta beszereztem egy blending ecsetet, egyszerűen beleszerettem.
A színek jól kombinálhatóak és természetesek, szerintem a pigmentáltságával semmi gond. Nekem a barnás árnyalatok jobban tetszenek felkenve, mint a szürkések, az pedig valóban igaz, hogy a világos színek szinte alig látszanak felkenve.
Nem tökéletes, de egész jól használható, az árát is számba vetve nem egy rossz vétel, de nem hiszem, hogy ujravennem.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

HRenata

2017. március 10.

Élőben tompábbak a színek, mint itt a képen. Az első két szín rajtam nem látszik, a rózsaszín és a szürkés árnyalatok tűrhetőek, bár a szürkék eléggé egyformák élőben. Mindent csak szemhéjalappal használok, azzal ezek a színek is tartósak, és nem gyűlik össze a festék a redőkben. Kicsit porol de nem vészes. Összességében nem egy kihagyhatatlan paletta, de hétköznapi sminkhez megfelel. Régebben volt egy Catrice matt palettám, az Absolute Matt, annál viszont sokkal jobb ez. A csomagolás szép, masszív, és nem vesződtek azzal, hogy applikátort tegyenek bele, amit úgyis kb mindenki kidob.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

felhasznaloinev

2017. február 20.

komoly túlzásnak tartom, hogy ez egy erősen pigmentált paletta. szeretem a catrice-t, de ezzel nagyon mellélőttek. pénzkidobás.

felhasznaloinev
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.