KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1690 Ft

Kilenc tökéletesen igazodó, erősen pigmentált, hosszantartó szemhéjpúder egy palettába zárva.A paletták mindegyike tartalmaz matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalatot a tökéletesen kontúrozott szemek érdekében. A paletta színeit kombinálva lélegzetelállító szemsminket készíthetünk.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zdiana

2017. július 26.

Szuper paletta kezdőknek és haladóknak, pláne ezért a pénzért. Gyönyörűek a színei, jól vannak összeállítva, közepesen pigmentáltak, de építhető és könnyű eldolgozni. Egyetlen hátránya van: irgalmatlanul porzik. Mire végzel a szemsminkeddel, egy komplett monokli lesz a szemed alatt a lehullott festékből.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

becca483

2017. július 16.

Gyönyörű színei vannak, nekem tökéletesen bevált :D tartós. rendes, igényes, normális alappal hibátlan

becca483
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Yumechan

2017. július 16.

Direkt nem a legolcsóbb palettát vettem... Nem vagyok lenyűgözve. Mindenképp valami narancsos szemfestéket vettem, hát ebben találtam is. Sajnos az, hogy "erősen pigmentált" szerintem erős túlzás. Egy-két szín csak fény, semmi több... Szerencsére a narancs azért látszik valamennyire.... de nekem nagy csalódás. Bánom, hogy megvettem.

Yumechan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

bimbam

2017. június 11.

A színei gyönyörűek :) viszont porzik,ezért nehezebb vele dolgozni és nekem csak primer segítségével marad tartós egész nap.Egyébként egy kezdő palettának jó ;)

bimbam
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

Selkie28

2017. június 6.

Sokáig halogattam a beszerzését, de nagyon megérte megvenni. Gyönyörű színek, tartós és jól pigmentált, kedvenc darab lett ^^

Selkie28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 6.

Nihan

2017. május 19.

Nekem nem jött be ez a paletta. Nem vagyok kezdő, majdnem 20 éve sminkelem magamat. Nagyon porzik, a világos színeknek szinte 0 a pigmentáltsága, és kb. ugyanoyan a színe a világos színeknek. Elhasználom hétköznapokra, de összeségében nagyot csalódtam benne.

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Cosette

2017. április 27.

Első látásra szerelem volt. Megfelelő alappal nekem egész nap bírja és szépen pigmentáltak a színek, bár ehhez egy kicsit építeni is kell. Viszont gyönyörű tavaszi színei vannak és az ár-érték arányban is jó választás. Egy picit porzik, de nem vészesen.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

hivettivy

2017. április 23.

Nincs meg, de a boltban régóta próbálgatom a teszterét. Főleg a középső 3 tetszik (nekem is ;) ). Meg fogom venni, mert tartós és pigmentált, nagyon szép tavaszi smink készíthető el velük. Én imádom :)

hivettivy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

pdiana84

2017. április 2.

Amint megláttam a színeit egyből megszerettem.Eddig mindig csak barna árnyalatokat használtam,kicsit féltem tőle,milyen színe lesz,ha a bőrömre kenem,de nem változik,mint más termékeknél.Sokáig tartós marad,pedig nem használok primert.Nagyon szeretem.

pdiana84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

anita

2017. március 7.

A Blossom színvilága első látásra szerelem volt, de:
-nem annyira pigmentált, mint a promó képeken vagy mint pl a maybelline nude paletta amit használtam eddig, inkább fény, mint szín
-porzik
-alappal is maximum 3-4 óra után kezdi megadni magát, még jobban elhalványodik a szín és kezd begyűlni
-a csomagolás tapintásra olcsó, gyermek kence hatást kelt, de a rosegold színű feliratozása megvett kilóra

Végső soron bántam volna, ha nem veszem meg, de mindezek ismeretében ha csak nem szeretne valaki "különlegesebbnek tűnő" színeket magáénak tudni, akkor simán kihagyható.

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

A Blossom színvilága első látásra szerelem volt, de:
-porzik