KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1690 Ft

Kilenc tökéletesen igazodó, erősen pigmentált, hosszantartó szemhéjpúder egy palettába zárva.A paletták mindegyike tartalmaz matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalatot a tökéletesen kontúrozott szemek érdekében. A paletta színeit kombinálva lélegzetelállító szemsminket készíthetünk.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Nihan

2017. május 19.

Nekem nem jött be ez a paletta. Nem vagyok kezdő, majdnem 20 éve sminkelem magamat. Nagyon porzik, a világos színeknek szinte 0 a pigmentáltsága, és kb. ugyanoyan a színe a világos színeknek. Elhasználom hétköznapokra, de összeségében nagyot csalódtam benne.

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Cosette

2017. április 27.

Első látásra szerelem volt. Megfelelő alappal nekem egész nap bírja és szépen pigmentáltak a színek, bár ehhez egy kicsit építeni is kell. Viszont gyönyörű tavaszi színei vannak és az ár-érték arányban is jó választás. Egy picit porzik, de nem vészesen.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

hivettivy

2017. április 23.

Nincs meg, de a boltban régóta próbálgatom a teszterét. Főleg a középső 3 tetszik (nekem is ;) ). Meg fogom venni, mert tartós és pigmentált, nagyon szép tavaszi smink készíthető el velük. Én imádom :)

hivettivy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

pdiana84

2017. április 2.

Amint megláttam a színeit egyből megszerettem.Eddig mindig csak barna árnyalatokat használtam,kicsit féltem tőle,milyen színe lesz,ha a bőrömre kenem,de nem változik,mint más termékeknél.Sokáig tartós marad,pedig nem használok primert.Nagyon szeretem.

pdiana84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

anita

2017. március 7.

A Blossom színvilága első látásra szerelem volt, de:
-nem annyira pigmentált, mint a promó képeken vagy mint pl a maybelline nude paletta amit használtam eddig, inkább fény, mint szín
-porzik
-alappal is maximum 3-4 óra után kezdi megadni magát, még jobban elhalványodik a szín és kezd begyűlni
-a csomagolás tapintásra olcsó, gyermek kence hatást kelt, de a rosegold színű feliratozása megvett kilóra

Végső soron bántam volna, ha nem veszem meg, de mindezek ismeretében ha csak nem szeretne valaki "különlegesebbnek tűnő" színeket magáénak tudni, akkor simán kihagyható.

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

A Blossom színvilága első látásra szerelem volt, de:
-porzik

nemethanna196

2017. február 23.

Hasonló ok miatt szerettem bele, mint a Maybelline The Blushed Nudes palettájába, ezúttal is a rózsás árnyalatok fogtak meg. Már írtam korábban, hogy számomra az a termék az igazi a nude paletták tekintetében, erre a kistesójaként tekintek.
A paletta színei csodásak, ám összességében kevésbé különlegesek és egyáltalán nem olyan intenzívek, mint a promóciós fotókon. A három középső szépségre tudnám azt mondani, hogy kiemelkedő: a pezsgős babarózsaszín, a sötétebb mályvás pink és a közöttük elhelyezkedő barack árnyalat lett a favorit. Ezek után szívesen nyúlok, elegáns tavaszi smink készíthető belőlük.
A finis változatos, némelyik szín fényes, van, ami szatén hatású, a másik mattabb. Az nagyon szimpatikus, hogy nincsenek telenyomva csillámmal.
A minőségról azt tudom elmondani, hogy ár-érték arányban nagyon szuper, a pigmentáltság erős közepes szinten van, drogériás palettához képest a tartósság is jó.

nemethanna196
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

Alysse

2017. február 22.

Amikkor megláttam, rögtön tudtam, hogy must-have darab, mert bolondulok a rózsaszínes szemhéjpúderekért. Sajnos annyira nem rózsaszínesek az árnyalatok, mint a képeken, de nagyon szép színek vannak. Van egy csillogós fehér, bézs, gyöngyházas rózsaszín, viszonylag élénk barackos szín, sötétebb lila, barnás szürke meg egy fekete plussz a két kontúr szín. Ezek között vannak egészen metálos, árnyalatok, de matt és szatén is van.
Jól pigmentált nem porzik, a tartóssága viszont hagy kívánnivalót maga után.

Alysse
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 22.

Jól pigmentált nem porzik, a tartóssága viszont hagy kívánnivalót maga után.

Clara

2017. február 16.

Nagy meglepetes, de nagyon jo.
Kicsit porzik, amitol megijedtem, viszont szep szinek es igen tartos.
Nekem a szemem durvan rejtett, de nem allt ossze benne.Az ara emlitesre sem melto es konnyu vele dolgozni.
Osszesegeben nagyon elegedett vagyok vele.

Clara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Nagy meglepetes, de nagyon jo.
Kicsit porzik, amitol megijedtem, viszont szep szinek es igen tartos.
Osszesegeben nagyon elegedett vagyok vele.