KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1659-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1659

Kilenc tökéletesen igazodó, erősen pigmentált, hosszantartó szemhéjpúder egy palettába zárva.A paletták mindegyike tartalmaz matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalatot a tökéletesen kontúrozott szemek érdekében. A paletta színeit kombinálva lélegzetelállító szemsminket készíthetünk.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1659, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
1000 Ft Catrice The Nude Blossom Collection Szemhéjpúder Paletta
Ár: 1000 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x probalt, de nem minden szin, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tinyblackpaw

2017. december 9.

Alapvetően nem rossz. Szolidabb, hétköznapi de kicsit elegánsabb szem smink készítéséhez mondhatni ideális ha olcsóbb alternatívát keresünk. Meglehetősen porzik, a színek nem kifejezetten intenzívek, viszont a fehér része meglehetősen jól pigmentált. Az összkép kellemes, nem túl rikító de szép. Könnyen lehet eldolgozni, valamennyire tartós ha szemhéjalappal használjuk és valamennyire építhető is. Ennyi pénzért nem vártam sokkal többet.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Bettu

2017. december 1.

A makeup revolution redemption iconic palettát kerestem, de nem találtam, így esett a választásom rá. Ritkán használok szemhéjpúdert, így kevésbé van összehasonlítási alapom, de meg vagyok elégedve vele, a színei nagyon szépek.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

Pirkko

2017. november 15.

Nem túlságosan pigmentált, és nagyon porzik. A highlighter nagyon szép, de szintén rettenetesen porzik, és minden csillámporos lesz tőle. Nem venném újra.

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Kuolema

2017. október 18.

Munkahelyre világosabb smink elkészítéséhez vásároltam meg és nem bántam meg. Eleinte megijedtem, mert ujjal való swatch-nál alig mutatott valamit, viszont ecsettel nagyon szépen lehet vele dolgozni (ami fura, mert általában fordítva van). Szépen pigmentált, jól építhető és eldolgozható és alappal szépen tartja magát egész nap. Pár árnyalatot átmeneti színnek is szoktam alkalmazni komolyabb sminkeknél. Nekem teljesen bevált.

Kuolema
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Rekakarolina

2017. szeptember 28.

A palettában olyan színek vannak amikkel egy hétköznapi és egy elegánsabb sminket is össze lehet állítani. A színek nem olyan pigmentáltak, de szemfestékalappal nekem egész nap fentmarad.

Rekakarolina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 28.

reka63

2017. augusztus 5.

Szépek a színek, hétköznapi sminkhez tökéletes, viszont nem annyira pigmentált, mint vártam. Szuper tartósnak sem mondanám, mert néhány óra után kezdett csíkokban összeállni a szemhéjamon. Bár ehhez lehet a 40 fokos hőség is hozzásegített. Ennek ellenére ár-érték arányban szerintem korrekt.

reka63
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

zdiana

2017. július 26.

Szuper paletta kezdőknek és haladóknak, pláne ezért a pénzért. Gyönyörűek a színei, jól vannak összeállítva, közepesen pigmentáltak, de építhető és könnyű eldolgozni. Egyetlen hátránya van: irgalmatlanul porzik. Mire végzel a szemsminkeddel, egy komplett monokli lesz a szemed alatt a lehullott festékből.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

becca483

2017. július 16.

Gyönyörű színei vannak, nekem tökéletesen bevált :D tartós. rendes, igényes, normális alappal hibátlan

becca483
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Yumechan

2017. július 16.

Direkt nem a legolcsóbb palettát vettem... Nem vagyok lenyűgözve. Mindenképp valami narancsos szemfestéket vettem, hát ebben találtam is. Sajnos az, hogy "erősen pigmentált" szerintem erős túlzás. Egy-két szín csak fény, semmi több... Szerencsére a narancs azért látszik valamennyire.... de nekem nagy csalódás. Bánom, hogy megvettem.

Yumechan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

bimbam

2017. június 11.

A színei gyönyörűek :) viszont porzik,ezért nehezebb vele dolgozni és nekem csak primer segítségével marad tartós egész nap.Egyébként egy kezdő palettának jó ;)

bimbam
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.