KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1690 Ft

Kilenc tökéletesen igazodó, erősen pigmentált, hosszantartó szemhéjpúder egy palettába zárva.A paletták mindegyike tartalmaz matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalatot a tökéletesen kontúrozott szemek érdekében. A paletta színeit kombinálva lélegzetelállító szemsminket készíthetünk.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
1100 - Catrice The Nude Blossom Collection Szemhéjpúder Paletta
Ár: 1100 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten / Foxpost/postán maradó előre utalás után

reka63

2017. augusztus 5.

Szépek a színek, hétköznapi sminkhez tökéletes, viszont nem annyira pigmentált, mint vártam. Szuper tartósnak sem mondanám, mert néhány óra után kezdett csíkokban összeállni a szemhéjamon. Bár ehhez lehet a 40 fokos hőség is hozzásegített. Ennek ellenére ár-érték arányban szerintem korrekt.

reka63
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

zdiana

2017. július 26.

Szuper paletta kezdőknek és haladóknak, pláne ezért a pénzért. Gyönyörűek a színei, jól vannak összeállítva, közepesen pigmentáltak, de építhető és könnyű eldolgozni. Egyetlen hátránya van: irgalmatlanul porzik. Mire végzel a szemsminkeddel, egy komplett monokli lesz a szemed alatt a lehullott festékből.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

becca483

2017. július 16.

Gyönyörű színei vannak, nekem tökéletesen bevált :D tartós. rendes, igényes, normális alappal hibátlan

becca483
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Yumechan

2017. július 16.

Direkt nem a legolcsóbb palettát vettem... Nem vagyok lenyűgözve. Mindenképp valami narancsos szemfestéket vettem, hát ebben találtam is. Sajnos az, hogy "erősen pigmentált" szerintem erős túlzás. Egy-két szín csak fény, semmi több... Szerencsére a narancs azért látszik valamennyire.... de nekem nagy csalódás. Bánom, hogy megvettem.

Yumechan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

bimbam

2017. június 11.

A színei gyönyörűek :) viszont porzik,ezért nehezebb vele dolgozni és nekem csak primer segítségével marad tartós egész nap.Egyébként egy kezdő palettának jó ;)

bimbam
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

Selkie28

2017. június 6.

Sokáig halogattam a beszerzését, de nagyon megérte megvenni. Gyönyörű színek, tartós és jól pigmentált, kedvenc darab lett ^^

Selkie28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 6.

Nihan

2017. május 19.

Nekem nem jött be ez a paletta. Nem vagyok kezdő, majdnem 20 éve sminkelem magamat. Nagyon porzik, a világos színeknek szinte 0 a pigmentáltsága, és kb. ugyanoyan a színe a világos színeknek. Elhasználom hétköznapokra, de összeségében nagyot csalódtam benne.

Nihan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Cosette

2017. április 27.

Első látásra szerelem volt. Megfelelő alappal nekem egész nap bírja és szépen pigmentáltak a színek, bár ehhez egy kicsit építeni is kell. Viszont gyönyörű tavaszi színei vannak és az ár-érték arányban is jó választás. Egy picit porzik, de nem vészesen.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

hivettivy

2017. április 23.

Nincs meg, de a boltban régóta próbálgatom a teszterét. Főleg a középső 3 tetszik (nekem is ;) ). Meg fogom venni, mert tartós és pigmentált, nagyon szép tavaszi smink készíthető el velük. Én imádom :)

hivettivy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

pdiana84

2017. április 2.

Amint megláttam a színeit egyből megszerettem.Eddig mindig csak barna árnyalatokat használtam,kicsit féltem tőle,milyen színe lesz,ha a bőrömre kenem,de nem változik,mint más termékeknél.Sokáig tartós marad,pedig nem használok primert.Nagyon szeretem.

pdiana84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.