KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1690 Ft

Kilenc tökéletesen igazodó, erősen pigmentált, hosszantartó szemhéjpúder egy palettába zárva.A paletták mindegyike tartalmaz matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalatot a tökéletesen kontúrozott szemek érdekében. A paletta színeit kombinálva lélegzetelállító szemsminket készíthetünk.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Krémmánia Kedvencek a -től
nemethanna196

2017. február 23.

Hasonló ok miatt szerettem bele, mint a Maybelline The Blushed Nudes palettájába, ezúttal is a rózsás árnyalatok fogtak meg. Már írtam korábban, hogy számomra az a termék az igazi a nude paletták tekintetében, erre a kistesójaként tekintek.
A paletta színei csodásak, ám összességében kevésbé különlegesek és egyáltalán nem olyan intenzívek, mint a promóciós fotókon. A három középső szépségre tudnám azt mondani, hogy kiemelkedő: a pezsgős babarózsaszín, a sötétebb mályvás pink és a közöttük elhelyezkedő barack árnyalat lett a favorit. Ezek után szívesen nyúlok, elegáns tavaszi smink készíthető belőlük.
A finis változatos, némelyik szín fényes, van, ami szatén hatású, a másik mattabb. Az nagyon szimpatikus, hogy nincsenek telenyomva csillámmal.
A minőségról azt tudom elmondani, hogy ár-érték arányban nagyon szuper, a pigmentáltság erős közepes szinten van, drogériás palettához képest a tartósság is jó.

nemethanna196
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

Alysse

2017. február 22.

Amikkor megláttam, rögtön tudtam, hogy must-have darab, mert bolondulok a rózsaszínes szemhéjpúderekért. Sajnos annyira nem rózsaszínesek az árnyalatok, mint a képeken, de nagyon szép színek vannak. Van egy csillogós fehér, bézs, gyöngyházas rózsaszín, viszonylag élénk barackos szín, sötétebb lila, barnás szürke meg egy fekete plussz a két kontúr szín. Ezek között vannak egészen metálos, árnyalatok, de matt és szatén is van.
Jól pigmentált nem porzik, a tartóssága viszont hagy kívánnivalót maga után.

Alysse
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 22.

Jól pigmentált nem porzik, a tartóssága viszont hagy kívánnivalót maga után.

Clara

2017. február 16.

Nagy meglepetes, de nagyon jo.
Kicsit porzik, amitol megijedtem, viszont szep szinek es igen tartos.
Nekem a szemem durvan rejtett, de nem allt ossze benne.Az ara emlitesre sem melto es konnyu vele dolgozni.
Osszesegeben nagyon elegedett vagyok vele.

Clara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Nagy meglepetes, de nagyon jo.
Kicsit porzik, amitol megijedtem, viszont szep szinek es igen tartos.
Osszesegeben nagyon elegedett vagyok vele.