KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1690 Ft

Kilenc tökéletesen igazodó, erősen pigmentált, hosszantartó szemhéjpúder egy palettába zárva.A paletták mindegyike tartalmaz matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalatot a tökéletesen kontúrozott szemek érdekében. A paletta színeit kombinálva lélegzetelállító szemsminket készíthetünk.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Sminkcsomag
Ár: csere vagy ár megegyezés szerint , Eladó: viviennerainbow
Állapot: új vagy párszor használt a kepen látható allapotban, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, posta nincs

KuSza

2017. augusztus 13.

Hihetetlenül szeretem ezt a palettát. Nem olyan régen vettem, amikor Balatonon nyaraltam, volt, hogy akkor is használtam, amikor utána strandolni mentünk és nem tudom, hogy a barátaim, vagy én lepődtünk meg jobban, amikor a vízből kijőve is tökéletesem a szememen volt, pedig nem nagyon kíméltek a többiek, kaptam vizet rendesen. :D Pedig én alapot sem használtam hozzá, csak egy kis korrektort és így is megmaradt, nem potyogott le, nem folyt el, nem gyűlt össze, pedig nekem már 1-2 óra után kb minden csíkokban áll a szemhéjaimon, alappal együtt is. Ez nem tudom nem tudom miből van, de én ilyen tartós szemfestéket nem gyakran látok. És a színek.. Hát azok valami elképesztően gyönyörűek. :O Mondjuk nem tudom, hogy a leírás milyen matt kontúrozó árnyalatról beszél, mert mindegyik tömény csillám, de valami fantasztikusan szépek. A színekkel hétköznapi és alkalmi sminket is lehet készíteni, ha ügyesen variálja az ember, akkor elég változatosan. Én nagyon ajánlom mindenkinek, nagyon jó befektetés.

KuSza
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

andreaa96

2017. július 17.

Eddig mindig nehezen találtam a szemhéjamra tartós szemhéjpúdert, de a kedvenc márkám most sem hagyott cserben. Pár hónapja használom rendszeresen, nekem körülbelül 4-5 órát át bír ki, természetesen alap használata mellett. Szépen van pigmentálva, de szigorúan alapozni kell előtte, különben gyorsan lepereg. Ezért is az egy csillag levonás, alapozás nélkül nekem nem hajlandó fenn maradni.

andreaa96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

liki

2017. július 1.

Ilyen gyönyörű színeket már régen láttam egy palettában .Nem kopik, nem ül bele a ráncokba, pigmentált és nem győzöm hangsúlyozni a gyönyörű szép színeit! :)

liki
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

Lina1105

2017. június 17.

Imádom! Mióta megvan, szinte minden nap ezt választom. Alappal egész tartós, 5-6 órát is kibír, és a színei isteniek. Nagyon-nagyon-nagyon kedvenc.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Dallie

2017. június 12.

Barátnőmét használtam és odavoltam a színárnyalataiért. Nagyon megéri.

Dallie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Barátnőmét használtam és odavoltam a színárnyalataiért. Nagyon megéri.

hivettivy

2017. április 23.

Gyönyörű bronzos-rezes színek, amelyek rendkívül pigmentáltak és tartósak. Kontúrozni is jól lehet vele. Jajj,,, nagyon szerelem van!😍

hivettivy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Huhi

2017. április 22.

Az első igazi szemhéjpúder palettám :) videóban láttám és annyira megtetszett, hogy másnap mentem is megvenni. Azóta sem bántam meg. Olyan sok szép szín van amit használni tudok belőle, meg hogy "kontúr" is van benne ez külön jó azoknak akik olyanok mint én, hogy félnek megvenni ezer másik smink cuccot, viszont kipróbálni szívesen kipróbálnák. Mivel egy darab ecsetem sincs festő ecseteken kívül én az ujjamal viszem fel primerre és nap végéig tökéletesen a helyén marad, és szép marad a szín is, nem kopik meg. Nagyon tetszik hogy csillog, mert nem olyan vadul csillog hanem visszafogottan így szerintem szép elegáns,igényes hatást kölcsönöz.

Huhi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

TimyBlanco

2017. április 6.

A neve valóban nem hazudik, gyönyörű rezes árnyalatok vannak benne, nekem megfelelő alappal egész nap szépen tart, nem potyorászik és még az sem zavar, hogy csillog, pedig én a matt szemhéjpúdereket preferálom.

TimyBlanco
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Nikozia

2017. március 6.

Gyönyörű, erősen pigemntált színei vannak, de iszonyatosan pereg! Használata csak alapozás elött javasolt :) Amúgy egy jó alappal szépen megmaradnak a színek a nap folyamán nem szászkál el.

Nikozia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Apophis

2017. március 5.

Kilenc színt tartalmaz, pezsgő, réz, bronz, barna árnyalatokat, ezek mind csillámosak, szinte metálosak (tehát nem árt mellé még egy matt satírozó színt is használni). Hajlamos potyogni, így jól le kell ütögetni az ecsetet, valamint ragacsosabb szemhéjalapot, mert nap közben is aláhullik:
Essence 2in1 szemhéjpúder & primer (sárga tónusú): sajnos nem tudta megtartani púdert, pár óra után már a szemem alatt is csillogtam
Essence i love stage – szemhéjpúder alapozó: egész szépen megtartotta a színeket, kicsit kikopott a mozgó szemhéjam közepén a nap végére, nem potyogott a csillám
RDEL Young szemhéjpúder alapozó: rendben megtartotta a színeket
Mivel baráti áron kapunk nagyon szép színeket, szerintem ez egy öt csillagos termék, de azért picit trükközni kell vele.

Apophis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

RDEL Young szemhéjpúder alapozó: rendben megtartotta a színeket

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic / Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Színezékek: Zinc Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).