KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zafado, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1690 Ft

Kilenc tökéletesen igazodó, erősen pigmentált, hosszantartó szemhéjpúder egy palettába zárva.A paletták mindegyike tartalmaz matt kontúrozó és highlighting, kiemelő árnyalatot a tökéletesen kontúrozott szemek érdekében. A paletta színeit kombinálva lélegzetelállító szemsminket készíthetünk.

Ár: 1690 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Sminkcsomag
Ár: csere vagy ár megegyezés szerint , Eladó: viviennerainbow
Állapot: új vagy párszor használt a kepen látható allapotban, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, posta nincs

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Liryo

2017. november 11.

Ha jól tudom 3 féle árnyalata van amiből kettőt sikeresen becserkésztem. A Copper paletta egy igazi álom. Tökéletesen felvihető ecsettel vagy ilyen kis pici szivacs aplikátorral is, sőt akár még az ujjammal is ha sietős kedvemben vagyok. Nagyon szép, meleg, barna és arany színei vannak és a két "plusz" szín a tetején nagyon tetszetős. A rózsaszínes paletta annyira nem nyerte el a tetszésemet. Olyan átlagos nude színei vannak bár a rózsaszín és a barack nagyon szépen tud mutatni viszont a többi olyan szín benne "elmegy" kategória. Arról nem is beszélve, hogy a Nude a matt szemhélypúder kategóriába esik és az számomra kicsit olyan mint a kréta. Minden esetre a Copper paletta megérdemli az 5 csillagot.

Liryo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Neria

Korcsoport: < 18
2017. november 1.

Csodaszép színek, minden szemszínhez illenek. Kell mellé egy paletta amivel lehet füstösíteni, de szerintem borzasztóan jó. Imádom, mert pigmentáltak, tartósak, kellemesen csillámosak, és tényleg vibráló lesz tőle a tekintetem. :D

Neria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 1.

ginger20

2017. október 31.

Már nagyon szerettem volna egy barnás-bronzos palettát, úgyhogy nagyon örültem mikor megtaláltam ezt. A színek nagyon szépek, jól pigmentáltak így hangsúlyos sminket lehet vele készíteni. Ami picit zavar, hogy nem mindegy milyen ecsettel viszem fel mert kissé porzik. De összességében elégedett vagyok vele. Szinte mindennap használom. :)

ginger20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

KuSza

2017. augusztus 13.

Hihetetlenül szeretem ezt a palettát. Nem olyan régen vettem, amikor Balatonon nyaraltam, volt, hogy akkor is használtam, amikor utána strandolni mentünk és nem tudom, hogy a barátaim, vagy én lepődtünk meg jobban, amikor a vízből kijőve is tökéletesem a szememen volt, pedig nem nagyon kíméltek a többiek, kaptam vizet rendesen. :D Pedig én alapot sem használtam hozzá, csak egy kis korrektort és így is megmaradt, nem potyogott le, nem folyt el, nem gyűlt össze, pedig nekem már 1-2 óra után kb minden csíkokban áll a szemhéjaimon, alappal együtt is. Ez nem tudom nem tudom miből van, de én ilyen tartós szemfestéket nem gyakran látok. És a színek.. Hát azok valami elképesztően gyönyörűek. :O Mondjuk nem tudom, hogy a leírás milyen matt kontúrozó árnyalatról beszél, mert mindegyik tömény csillám, de valami fantasztikusan szépek. A színekkel hétköznapi és alkalmi sminket is lehet készíteni, ha ügyesen variálja az ember, akkor elég változatosan. Én nagyon ajánlom mindenkinek, nagyon jó befektetés.

KuSza
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

andreaa96

2017. július 17.

Eddig mindig nehezen találtam a szemhéjamra tartós szemhéjpúdert, de a kedvenc márkám most sem hagyott cserben. Pár hónapja használom rendszeresen, nekem körülbelül 4-5 órát át bír ki, természetesen alap használata mellett. Szépen van pigmentálva, de szigorúan alapozni kell előtte, különben gyorsan lepereg. Ezért is az egy csillag levonás, alapozás nélkül nekem nem hajlandó fenn maradni.

andreaa96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

liki

2017. július 1.

Ilyen gyönyörű színeket már régen láttam egy palettában .Nem kopik, nem ül bele a ráncokba, pigmentált és nem győzöm hangsúlyozni a gyönyörű szép színeit! :)

liki
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.

Lina1105

2017. június 17.

Imádom! Mióta megvan, szinte minden nap ezt választom. Alappal egész tartós, 5-6 órát is kibír, és a színei isteniek. Nagyon-nagyon-nagyon kedvenc.

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Dallie

2017. június 12.

Barátnőmét használtam és odavoltam a színárnyalataiért. Nagyon megéri.

Dallie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Barátnőmét használtam és odavoltam a színárnyalataiért. Nagyon megéri.

hivettivy

2017. április 23.

Gyönyörű bronzos-rezes színek, amelyek rendkívül pigmentáltak és tartósak. Kontúrozni is jól lehet vele. Jajj,,, nagyon szerelem van!😍

hivettivy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Huhi

2017. április 22.

Az első igazi szemhéjpúder palettám :) videóban láttám és annyira megtetszett, hogy másnap mentem is megvenni. Azóta sem bántam meg. Olyan sok szép szín van amit használni tudok belőle, meg hogy "kontúr" is van benne ez külön jó azoknak akik olyanok mint én, hogy félnek megvenni ezer másik smink cuccot, viszont kipróbálni szívesen kipróbálnák. Mivel egy darab ecsetem sincs festő ecseteken kívül én az ujjamal viszem fel primerre és nap végéig tökéletesen a helyén marad, és szép marad a szín is, nem kopik meg. Nagyon tetszik hogy csillog, mert nem olyan vadul csillog hanem visszafogottan így szerintem szép elegáns,igényes hatást kölcsönöz.

Huhi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic / Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Színezékek: Zinc Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).