Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Lilien012, Módosítva: 2017. március 29.

Kiszerelés:   3,8 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Magasan pigmentált, gazdag színek, tökéletes fénnyel és fedéssel, lágy, hosszantartó textúrával.

Ár: 2000 Ft / 5db , Eladó: GabriellaB
Állapot: néhányszor próbált, Helyszín: Eger, fizetés: megegyezés szerint
Ár: 500 Ft , Eladó: rougeoftheday
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost, posta
EnyediF

2019. február 12.

A rúzsnak nagyon szép színei vannak, nekem három van meg, a Maroon, a Plum fiction, és a Legend Berry. Az állaga és illata nagyon kellemes, viszont nem egy tartós rúzs, ráadásul kenődik nagyon, amit eléggé sajnálok. Evést vele nem is kockáztatom már, az ivást se nagyon bírja. Az árához képest mondhatni hozza a színvonalát, de ennyi. Hosszabb távon ki is szárítja a számat, amit nagyon de nagyon sajnálok, mivel színben isszonyarosan ott van...

EnyediF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

random

2019. február 8.

csak a leárazáson vettem rá magam, hogy vegyek egyet, de az amolyan "all in" döntés volt: a 480 Red said Black-et vettem meg. ha objektíven nézem, abszolút felejthető: felszívódik, a beszédet sem bítja, nem hogy azivást, urambocsá' evést, és a legrosszabb, kenődik és mászkál... de: nem tudom utálni. egyrészt, mert gyönyörű szín, olyan, mint az essence matt matt matt 08, csak szebb: feketébb, de mélyebb vörös, nehezen tudom leírni... másrészt, mert ennyire olcsó volt. kicsit olyan amúgy, mint a rimmel moisture renew-ja volt, csak olcsóbb, és azt is imádtam egy jó darabig... szóval ezt se tudom jó szívvel nagyon lepontozni :D
kipróbáltam szemhéjra is, amolyan "eye gloss"-nak, de gyűrődik a nyavalyás. akár lepúderezem, akár nem. az előbb említett essence rúzs sokkal jobb (csakhát ennek a színe szebb... sóhaj)

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

kismaki

2019. február 1.

Akciósan, fél áron vettem a Rossmanban 2 árnyalatot : 540-concrete jungle, 530-purple steam. Állagra tetszik, bár sokáig még nem használtam, épp csak felkentem megnézni a színét. A purple steambe szerelmes lettem! Nagyon tetszik hogy erős, lila és pink szín keveréke, egyiket sem mondanám rá magában, tuti hogy alapkellék lesz a nyári bulikon, fesztiválokon, még ha újra is kell kennem. A concrete jungle árnyalat már nem ekkora szerelem, igazából olyan színe van, mintha halálra fagytam volna és kicsit belilult volna a szám.. :D próbálok majd még barátkozni vele, talán erősebb szem sminkkel jobban passzol.. Ha nem felejtem el updatelek, mennyire tartós stb, de szeretem a catrice márkát, szerintem nem lesz nagy csalódás. Plusz pont, hogy vegán!🌱

kismaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

hambi

2019. január 24.

Nekem nagyon tetszik, már untam a sok mattot. Egy igazi rúzs szerintem legyen fényes, az a csábító, nem a matt finish. Hamar lekopik, de tükör nélkül is fel lehet újra kenni. In a rose garden van meg, semleges szájszínü. Külön tetszik a csomagolása, mivel nem egy könnyü müanyag, hanem kicsit súlyosabb és jól zár a teteje is.

hambi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Laramara

2019. január 11.

Kedvenc rúzsom, oda vagyok az állagáért!

Laramara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Kedvenc rúzsom, oda vagyok az állagáért!

browning

2019. január 7.

Nekem a 380 "Nudestastic" árnyalat van meg, egy világosabb nude szín. Nagyon szeretem. Nem mondanám tartósnak, viszont egy pillanat alatt "vakon" újra lehet kenni, természetes, ápolja az ajkakat. Nem kopik csúnyán (mondjuk azt gondolom, egy nude rúzsnál viszonylag nehéz is megállapítani, hogy csúnyán kopik-e...)

browning
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

silver

2018. december 30.

Rajtam a hétköznapi nude(-nak szánt) árnyalatú ajakkencék általában túl élénk rózsaszín vagy narancssárga irányba húznak, ezért mindig nagy izgalommal tölt el, amikor egy-egy tompább (szürkés, ha úgy tetszik) színt látok meg a polcokon. Emiatt vettem meg a Concrete Jungle nevű árnyalatot, amihez hasonló piszkos, mályvás színű rúzzsal még nem találkoztam a Catrice kínálatában. Sajnos nem sok fotó van róla a neten, pedig tényleg egy kincs. A formula is rendben van, sőt, gyakrabban használom ezt, mint pl. a MAC rúzsaimat.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

eeeee

2018. december 22.

Átlagos kis rúzs. Nem különösebben tartós, de cserébe nem is szárít, sőt kifejezetten jó érzés viselni és pillanatok alatt újra lehet kenni szükséges.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Krisztiina

2018. augusztus 31.

Kinéztem. Megnéztem. Visszamentem érte. A színe, a csomagolása gyönyörű (340 Berry Bradshaw), de sajnos nagyjából ennyi. Könnyű felvinni és szép a színe is, de ezzel a rúzzsal csak mosolyogni lehet, azt is rövid távon. Falatozni, inni nem lehet vele. Egy nagyobb, komolyabb alkalmat nem élne túl, pedig rúzsalappal is kipróbáltam. Teljes pénzkidobás volt nekem. Szaladgálós rúzsnak, munkába jövet-menet elmegy, de nagyon sajnálom, hogy csak ennyi. Szeretem, ha legalább egy délelőttöt vagy egy laza estét kibír egy rúzs, "nem is zavar" egy kis odafigyelés se, de ez? Úgy érzem, moccanni sem lehet vele. Persze, nem egy drága rúzs, ne várjak sokat. De van a márkától más rúzsom is, vagy árkategóriájában hasonló rúzsom. Azok sokkal jobban működnek. Ez nagyon gyenge. Kár volt.

Krisztiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Betticupcake

2018. július 9.

Két árnyalát vettem meg a Be Natural-t és a Hey Nude-t. Utóbbit már másodjára. Finom az illata és olyan mintha hidratálná is az ajkaimat. A tartósságával nem vagyok megelégedve és van hogy észreveszem hogy befehéredik a szám széle és az alsó ajkam belső pereme egy csíkban. De csak ennél a rúzsnál. De nem érdekel mert imádom a színét az illatát a csomagolását és hajlandó vagyok ennyi áldozatot hozni csak hogy viselhessem :D

Betticupcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!