KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: ukyo, Módosítva: 2015. február 21.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

A finom természetes árnyalatoktól a legmerészebb pinkig a szezon legkeresettebb árnyalatai. A krémes, finom textúra biztosítja az intenzív hidratálást, az ápolást és a csillogást az ajkaidnak. Kiváló minőségben, visszafogott kiszerelésben az elegáns megjelenésért.

A Catrice rúzsok legnépszerűbb árnyalatai

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs 030
Ár: 500 , Eladó: nagy_agi
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: banki utalás+ajánlott posta/ személyes átvétel
Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs 130
Ár: 300 , Eladó: nagy_agi
Állapot: párszor használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: banki utalás+ajánlott posta/ személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

WTundi

2017. január 2.

Nálam nagyon kenődik és szinte fixálhatatlan ... :O

WTundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Nálam nagyon kenődik és szinte fixálhatatlan ... :O

Tundi6973

2016. november 9.

Nagyon jól pigmentált de nekem el el csúszkál szóval vagy egy kis púderezés kell felé vagy ügyelni kell rá nap közben, de ár érték arányban jó kis termék

Tundi6973
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

manobeka

2016. augusztus 21.

Imádom, jól kenhető, nem erős, de nem is szájfény, pont jó. Talán ezmiatt hamarabb fogy, mint egy átlagos rúzs.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 21.

grizus

2016. március 11.

Licence to Pink. Nagyon szép árnyalat. Nem túl tartós, de végül is ajakszínezőnek nevezi magát, ahhoz képest viszont elég erős, nem tudom vele csak úgy az utcán átkenni a szám, ami nálam a cél. Egyelőre négy csillag.

grizus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

angie10

2016. március 4.

Minden ami számomra beválik, használható, jól áll és tetszik... azt bevonják, nem gyártják, megszüntetik.... :( Ezzel a rúzzsal is pont ez történt...

angie10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Dalmayr

2015. december 19.

Még kifutó korában vettem én is 700 forintért azt hiszem. Nem kellett volna :) ennyit sem ér. Túl krémes, elmászik és túl nagyok a csillámok benne. Kár érte.

Dalmayr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

szilvia.bano

2015. november 30.

Akciósan vettem meg a 300-as pink berry árnyalatot, mivel ahogy itt már megjegyezték kifutó termék. Nincsenek benne túl nagy csillámok, sem túl sok, de szép fénye van, a színe is tetszik. Nagyon jó, egyenletes fedése van, ugyanakkor krémes állagú. Sajnos ezt nem lehet majd már kapni, viszont az állandó rúzsok között is találtam egyet, amit szeretek, úgyhogy nem bánkódom miatta.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

nyafatka

2015. október 23.

170 Play the plum két pozitívum: színe csodálatos és ingyen volt egy magazinhoz. Egyébként ragacsos, kenődik, elmászik... Bár ha tényleg 700 Ft, valamelyik nude színnel megkéne próbálkoznom. De a szín alapján sikerült egy csoda mac rúzst vennem ;)

nyafatka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

h.ancsi89

2015. szeptember 15.

A What’s Ap-ricot árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. :)
Tegnap vettem akciósan a kifutó dolgok között 699 Ft-ért, először hezitáltam, hogy valóban szükségem van-e egy új rúzsra, de örülök, hogy megvettem! Olyan régóta kerestem már egy friss, üde barackos árnyalatú rúzst és végre megtaláltam! Nagyon szép felkenve, igaz hajlamos a szám körül kissé elmászni meg csíkozódi, de ettől függetlenül szerelem! Nyilván nem olyan kényelmes és tartós viselet, mint pl. egy MAC, de ezért az árért még így is megérte ez a csodás szín. Alig érezhető illata és íze van, kicsit fényes hatású, de amikor evés-ivás hatására elkezdett kopni, az alap szín még mindig látható volt, meg is lepődtem. A csomagolása is nagyon igényes, jól záródó. Ma érkezik meg a Sleek Rose Gold pirosítóm, alig várom, holnap ezzel a rúzzsal fogom párosítani juhééééj! :D

h.ancsi89
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

A What’s Ap-ricot árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. :)

gitta0523

2015. szeptember 6.

Nekem két árnyalat van meg belőle, az egyik a 200-as Get The Nudes Paper! és a 300-as Pink A Berry kifutott árnyalatok. Mind a kettőt nagyon szeretem, kár hogy már nem gyártják őket, de akciós kosárkákban még lehet találni a legutóbbi kifutó árnylatokból. A 200-as az egy nude barnás rózsaszín árnyalat, szerintem hétköznapra és ha valamilyen eseményre vagyunk hivatalosak akkor is megállja a helyét. Az egyik kedvencem a kettő közül. A 300-as az pedig egy sötétebb bogyós-málnás szín. Nagyon pigmentáltak, krémesek, jól hidratálják az ajkakat, kellemes viselni, evést ivást nem nagyon bírják ezért utánuk kell igazítani, de a drogériás rúzsok közül az egyik legjobbak. Ja és ár érték arányban meg főleg, én mindkettőt 699 ft-os kifutó áron vettem. :)

gitta0523
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.