KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. március 19.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Extra vékony ecsetének köszönhetően a pontos vonalak és a kalligrafikus műalkotások elkészítése gyerekjáték. Mély fekete, gyorsan száradó textúra, kiváló fedés és hosszú élettartam garantálja a meggyőző hatást.

Ár: 500 , Eladó: Lencsi8
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. Király utca, vagy Foxpost előre utalás után 399.-

xxilaurab

2016. március 19.

Nagyon szerettem ezt a tust. Rejtett szemhéjam van de nem kenődött el és bírta az egész napot:) Lemosásnál dörzsölgetni kellett ugyan, hogy lejöjjön de ez legyen a legnagyobb baj. Szépen lehet vele dolgozni, nagyon szép vékony vonalat lehet vele húzni. Mostanra fogyott el, mentem volna újravenni de a boltba derült ki számomra, hogy már nem gyártják:( Egyik legjobb tusom volt!

xxilaurab
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 19.

kockasfulu

2015. október 3.

Kedvencem, tartós, erős. Mondjuk nyilván dörzsölgetni nem kell. Az ecsetet nem a legkönnyebb kezelni, különösen reggelente félálomban, de amúgy jól lehet vele trükközni.

kockasfulu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

miyukotkhsh

2015. szeptember 29.

Van jobb is, akciós volt ezért megvettem, nekem nem tetszik az ecsete, nem tudok vele olyan szép vonalat csinálni, ha nincs más megteszi kategória, illetve valóban kopik,
nem venném újra mert már megtaláltam azóta a nekem valót :) 4* megkapja mert rossznak se mondanám, több figyelem és türelem kell hogy pontos szép vonalat kapjak, de lehetséges :P

miyukotkhsh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

melhack

2015. szeptember 1.

Catrice körömlakkjaival nagyn elégedett voltam, ezért probáltam ki ezt a szemhéjtust is. Sajnos par óra elteltével már megkopott a tusvonal, újra kellett kenni. 3-4 hónap után besürüsödött a folyadék, és sürüsége miatt nehezen lehet kezelni.

melhack
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Ygritte

2015. július 30.

Nagyon fekete és könnyű használni,korrigálni,rejtett szemhéjam miatt volt,hogy a nap végére kicsit megkopott a színe de bírta nem mászkált.Kettőt is elhasználtam belőle,kényelmes az ecsete és sokáig jó.

Ygritte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

fannix21

2015. július 2.

egyszer vettem ilyet néhány hónapja mert "SOS kellett egy tus" és csak bedobtam a kosárba. a Catrice termékek nagy részével elégedett voltam, erről a tusról azelőtt nem hallottam. Viszont a legjobb vásár volt számomra:)) Azóta egyszer vettem csak újra, mert sokáig elég, viszont a minap a Rossmannban jártam, és láttam, hogy vannak 700 Ft-os kifuttató termékek, és ez a tus is köztük volt... 2 db volt már csak az állványon, mindkettőt megvettem, viszont hónapok múlva, ha kifogytak, nagyon fogom sajnálni, hogy már nincs :( de mindenesetre 10/10 számomra! ;)

fannix21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Kerekeso

2015. június 1.

A cucc, ami a fiolaban van, az eleg jo. Nekem az ecsetevel nem sikerült beket kötnöm. Nem marad rajta a festek, es igy nem is tudok vele szepen dolgozni.olyan, mintha egy kifogyoban levö tollal irnek levelet.

Kerekeso
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 1.

nikolett

2015. május 15.

UP: már kétszer tapasztaltam, hogy felkenődik a szemhéjamra. Nagyon sajnálom, de nekem ez egy csillag minusz. :(

Nekem is magasan veri az eddigieket, valami csoda, hogy mennyire fekete. Taps érte, hogy a belső szemzugnál (vagy minél) sem kenődik, halványodik, tűnik el nap végére sem.
Nekem ezek az ecsetes végűek sokkal jobban kezemre állnak, mint a kemény végűek. Próbáltam már többfélét és úgy látszik, nekem csak az ilyenek működnek.
Az Essence kisebb kiszerelésű ecsetes tusa is jó volt, ez annak a továbbfejlesztett, jobb minőségű nővére.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

trixie22

2015. május 9.

Ez az egyik legjobb tus ami kapható ár-érték arányban a véleményem szerint. A színe igazi fekete, a tartóssága pedig ugyancsak remek:)
Reggeltől estig majdnem makulátlanul rajtam marad, maximum a belső szemszugomnál kopik le egy kicsit, de ezen kívül egy tökéletes termék! 5*

trixie22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

arianna94

2015. április 30.

Imádom ezt a terméket! Ez a legtartósabb tus amit valaha használtam :) az egész napot kibirja, csodás fekete színe van, az ára sem vészes, s kiadós is. A használata kezdőként kissé nehezebb volt, filces tussal könnyebb dolgozni, de a kezdeti bénázáson már túl vagyok, azóta nagyon szép vonalat sikerül húznom vele :) kb 4 hónapja van meg, mostanában mintha kicsit kezdene összecsomósodni a termék, de nemsokára úgyis elfogy :) valószínűleg újraveszem!

arianna94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 30.

PVP 0 0

Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.