KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1245 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2016. január 17.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

• egyedülálló mélyfekete textúrája van
  • használható tusvonalként, de elsatírozva füstös sminkek elkészítéséhez is ideális
  • hosszantartó hatást biztosít

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsofc

2018. február 4.

A géles, zselés állag helyett egy téglakemény fekete izé fogadott a tégelyben, próbáltam kapargatni meg nyomogatni, hátha csak a teteje keményedett meg, de nem jártam eredménnyel. Használhatatlan.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Bettii98

2018. február 1.

Nem vízálló könnyen elmosódik,nem is szín tiszta fekete,hanem ilyen halvány fekete. Húzza magával a festéket,mikor kihúzom vele a szemem és tovább akarom húzni a tusvonalat.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

dorci993

2017. december 5.

Rajtam is erőt vesz évente-kétévente, hogy márpedig megtanulok bánni a tussal, de a vége mindig az,hogy szomorúan be kell ismernem, egy ovisnak jobb a kézügyessége,mint nekem. Dehát ha rám tört a mánia nincs mit tenni, veszek egy tégelyes tust (mert az előző már garantáltan beszáradt vagy elkallódott), most éppen ezt. Arra jó, hogy elmaszatoljak és szórakozzak vele, de az állaga elég furi az én példányomnak, azokhoz képest amiket eddig próbáltam, meglepően lágy. Elsőre foltos marad a vonal, min.2x át kell menni rajta az ecsettel, hogy szép legyen. Közepesen tartós, szeret pár óra után elmászni és felkenődni holott ilyenkor igazán nem szoktam izzadni. Cserébe viszont leszedni nehéz este a micellás vízzel. Amolyan egynek jó, hogy kiszolgálja az aktuális mániám, de többet tuti nem veszek ilyet.

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

csemegeuborka

2017. november 10.

Félévente-évente jön rám a tusozási láz. Most ismét megtalált és kellett egy jó tus. Mindenképpen ilyen tégelyeset, zseléset szerettem volna. Erre esett a választásom. Egyelőre úgy néz ki, hogy sokáig kifog tartani, szóval az árát tekintve megérte. Nem teljesen mélyfekete, de kétszer újrahúzom és úgy rendben van. A cicás kihúzást nem feltétlen bírja sokáig, úgy elkenődik, de ha nem húzom egybe alul-felül, csak felül és egy millivel feljebb húzom ki, akkor nem kenődik el. Viszont vízállónak tényleg vízálló.
Már csak egy tökéletes ecsetet kell hozzá találnom. Most egy kifogyott filcessel húzom ki de ez mégse az igazi.

csemegeuborka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Adrien11

2017. október 2.

2 kis üvegcse Maybelline elhasználása után kipróbáltam ezt. Nekem abszolút bejön, mélyfekete színe van és könnyű vele bánni.

Update: pár hetes használat után azt kell hogy mondjam, a Maybelline verhetetlen...

Adrien11
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Katulin

2017. szeptember 9.

Nagyon gáz, halovány és kenődik, mint állat. Még a kukát sem büntetném vele... :D

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

leyorens

2017. szeptember 6.

Csak ezt használom! Eddig semmilyen tussal nem sikerült rendes vonalat húznom, de ezzel nagyon könnyű dolgozni és plusz pont a tartóssága miatt!

leyorens
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

DFI

2017. június 18.

Nagyon tartós, de kell alá egy kis alap és akkor 12 órát is kibír. Edzéssel. Nyári melegben is. Jár az ötös.

DFI
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 18.

Lina14

2017. június 10.

szépen terül, lehet bele javítani( ha újrarajzolom, nem esik le, amit már felraktam), és helyen is marad, kivéve ha víz/könny éri, sajnos nem szeles/esős napokra való.

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

nikigalantay

2017. május 24.

Nagyon szeretem, szerintem igazi csoda. Külön plusz pont, hogy nem kell edzés miatt szinte nullsminkben lennem egész nap, egyáltalán nem maszatolódik el az izzadtságtól. Sőt, akkor sem, ha kicsit megpiszkálom a nap folyamán. Annyi vele a gond, hogy kicsit nehézkesen lehet felvinni, de annyira nem vészes. Az ára is elképesztően jó ilyen minőséghez és mennyiséghez! Az én szemkörnyékem egyébént egészen érzékeny, semmilyen drogériás márka szemhéjtusa nem jó neki (Clinique-s tusfilcet használok), mert kiszárad és hámlani kezd a bőröm abban a csíkban ahova felvittem. Ezzel semmi ilyen probléma nincs.

nikigalantay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

Emolliensek: Isododecane, Paraffin, Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane
Színezékek: CI 77499

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.