KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Celine Dion

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. június 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Testápoló a Celine Dion Signature illatával

kismadár

2018. február 9.

Szerettem használni, nem ragad, jól hidratál, könnyen beszívódik, Ajándékba kaptam, magamnak nem vettem volna meg, nem igazán kedvelem a Celine Dion illatokat, de ez kellemes meglepetés volt. Kellemes, parfümös, tiszta, elegáns illata van.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Jeanette88

2017. november 15.

Még korábban kaptam ajándékba a parfümmel együtt, de bontatlanul állt.
Nem rajongok az illatosított testápolókért, a száraz bőrömre csak a tipikusan arra való extra hidratálóat szeretem. :)
Valószínű kézkrémnek használom el.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Még korábban kaptam ajándékba a parfümmel együtt, de bontatlanul állt.
Valószínű kézkrémnek használom el.

HelenaMerle

2016. augusztus 1.

Páromtól kaptam meg a parfümmel együtt. Mivel nagyon bejött, nagyon jól hidratált, meg az illatát is imádtam, hamar elhasználtam, és azóta se találtam meg újra. Pedig igazi különlegesség volt. Remélem, gyártják még, és el tudom csípni valahol!

HelenaMerle
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

bugosgizi

2015. július 23.

Fantasztikus illatú testápoló. Ajándékba kaptam de sok hónapig még csak ki se bontottam. De mivel szeretem váltogatni a kencéimet mert a bőröm egy idő után hozzászokik ezért csak sorra került. Pozitívan csalódtam. Elég jól hidratál így olykor a szemkörnyékemet is bekenem vele. (primernek sem olyan rossz!) Korrekt kis termék. Még az érzékeny pl borotvált lábamat is szépen hidratálja.

Azért csak 4 csillag mert gyakran kell használni. De amíg tart a hidratációja addig nagyon patent. Persze ez egyénenként változhat de nálam pont nem nyert ez a része.

UPDATE: Elhasználtam az utolsó cseppig. A végére elég nagy szerelemmé vált. De továbbra sem hiszem hogy megvenném így marad a 4 pont. Viszont ettől függetlenül ajánlom mindenkinek! :)

bugosgizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.