KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Celine Dion

Ár:   5600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2011. szeptember 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 600 Ft

Fej: bergamot, feketeribizli  Szív: mandarin  Alap: ámbra, pacsuli, pézsma, szantálfa

Ár: 5 600 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

flobianti

2017. február 16.

Egy kis üveggel volt belőle a készletemben. Az egészet elhasználtam, s gondolkoztam azon,hogy akciósan újraveszem, de aztán mégsem. Kellemes illat, de nem lett a kedvencem. Ha kapnék egyet ajándékba, örülnék neki, de egyenlőre nem vásárolok belőle újabb üveggel.

flobianti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 16.

maruani

2016. október 10.

Az úgy volt, hogy nagy volt a córesz, és a DM-ben éppen a kis kiszerelést ezeregynéhányszáz forintért utána dobták az embernek, viszont nem volt már teszter. Én meg úgy gondoltam, hogy biztos valami nem túl tolakodó púderes izé lesz, ami hétköznapra megfelel. Aztán úgy a második hordásnál egy rokonszenves fiatal nő a tejivóban megkérdezte, hogy vajon nekem van-e ilyen "rózsaszín punci illatom"? Majd biztosított róla, hogy bóknak szánta. Azóta ezen röhögök, de a parfümöt soha többet nem használtam.

maruani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

pronto

2014. december 23.

Ajándékba kaptam, soha nem fújtam magamra, csak a kipróbáláskor. Igazi semmilyen illat, inkább 50-eseknek való. Engem a gyöngyvirágra emlékeztet. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni. Büdösnek nem mondanám. Egy büdös szőnyeget fújtam le vele, arra jó volt, de magamra nem tenném. Gagyi!

pronto
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

mimcsi13

2014. augusztus 16.

Ajándékba kaptam én pedig tovább adtam az anyukámnak.Nem egy fiatalos illat.Inkább az idősebb korosztálynak való.

mimcsi13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

bbea

2013. november 12.

Nem igazán szeretem az édes illatokat, de valamiért engem megfogott. Rajtam egy visszafogott púderes, nagyon kellemes illattá válik, napközben teljesen "elringat". Azt hiszem nem feltétlen illik hozzám de egyszerűen megszerettem...

bbea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 12.

shiningstar

2013. szeptember 8.

Sajnos nem tartós de nagyon kellemes illata van.

shiningstar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Sajnos nem tartós de nagyon kellemes illata van.

felicitas

2012. augusztus 17.

Az én bőrömön egy púderes, édes-friss illat érezhető hosszabb távon. Nem kifejezetten az a virágoskert. 4 órát bír kb. és ezzel elégedett is vagyok. Szeretem, de nem fogom újra venni. Mindenképp megérte, mert akciósan olcsó, és nekem a márkás, neves darabok sem bírnak többet.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

pink sunrise

2012. július 27.

Nagy kedvencem,nekem ez az igazi tavaszi illat:)Kár hogy már kevés van az üveg alján...Mindenképpen veszek majd,mert olyan friss,fiatalos,mosolygós illata van:D

pink sunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Enca

2012. február 10.

Szeretem az illatát, kellemes, nem túl erős, de hamar "lekopik" rólam. Használom, míg elfogy, de nem veszem meg újra...

Enca
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

magnes

2011. szeptember 27.

Hétköznapra talán elmegy, elég átlagos illat és nem is tartós. Talán a felét ha elhasználtam.

magnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!