KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Certain Dri

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Susy, Módosítva: 2012. január 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Használja az éjszakai Certain Dri mellett vagy önmagában, hogy egész nap friss legyen minden nap.

Kiszerelés: 74 ml

Ár: 2500 , Eladó: Debreczeni
Állapot: 2-3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy előre utalás esetén posta.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Debreczeni

2017. március 23.

Télen nyáron izzadok, ezért vettem meg. Elég drága volt, és sajnos semmit nem ért. Nem izzadtam kevésbé és olyan fehér száraz nyomot hagy, hogy konkrétan az egész ahol kenem hófehér. Majdnem a 3/4-e megvan, nem is fogom elhasználni.

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Fatyolfelho

2016. november 3.

Hiperhidrózisnál közelező darab.:) Az éjszakaival együtt használom, eleinte mindkettőt mindennap, mostmár az éjszakait pár hetente, de ezt továbbra is mindennap. Abszolút ajánlom túlizzadásos embereknek, szigorúan az éjszakaival együtt.

Fatyolfelho
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

gyongyver940122

2015. április 28.

jobb,mint a stiftes valtozat, mert az csomosodik.

gyongyver940122
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 28.

jobb,mint a stiftes valtozat, mert az csomosodik.

lidibo

2013. december 24.

Az éjszakaival együtt használom. Egy megváltás volt! Imádom!

lidibo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Az éjszakaival együtt használom. Egy megváltás volt! Imádom!

Susy

2012. január 8.

Az éjszakai változatánál leírtakat csak ismételni tudom (lásd ott), nagyon-nagyon szuper, nagyon szeretem! Talán annyit tehetek itt pluszban hozzá, hogy az éjjeli illatmentességével szemben ennek púderes illata van, de szerintem nagyon kellemes és nem zavar be semmilyen kölni/parfüm mellett. Az ára ugyan még ennek is elég borsos (2.990,-Ft), de szerintem a cél érdekében megéri, érdemes beruházni rá az éjszakai mellé. Kivéve, akit az összetevők az izzadásnál is jobban zavarnak, mert az (az éjjelivel szemben) már nem annyira csábító...

Susy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 8.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.