KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cetaphil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: komyju, Módosítva: 2011. január 19.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szappanmentes lemosó, mindennapos használatra, érzékeny bőrre. Illatmentes.

Adri_87

2017. január 18.

Én Kanadában vettem 1 l-es kiszerelésben, kb 1500 Ft-ért. Nem is tudtam, hogy lehet itthon kapni, de örülök, mert ha elfogy mindenképpen veszek még.
Nagyon szeretem, nem szárít, nem zsírosít, nagyon kíméletesen tisztít. Vízzel arclemosóként, vagy vattakoronggal lemosás nélkül is használható ( én személy szerint jobban preferálom az első opciót.) Csak ajánlani tudom.

Adri_87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

fleur83

2016. február 25.

Semmi különös, egyszerű lemosó amit reggelente használok. Kellemesen tisztít, nem szárít. Az ára nem vészes, egész sokáig kitart napi egyszeri használat mellett. Nem csodaszer, semmi extra kényeztetés de nálam régi, bevált darab.

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

duchess_g

2015. október 9.

Külföldi bloggerek véleménye miatt rendeltem. Gyógyszertárakban keressétek, sokszor nincs készleten, de 1-2 nap alatt beszerzik. Az ára nem túl kedvező ahhoz képest, hogy milyen gyorsan fogy. Az adagolás lehetne pumpás, mint a külföldön kapható kiszerelések esetében. Egyébként a gyógyszertári fürdetőkrémre elmékeztet teljesen, de nem hagy maga után annyira zsíros érzést, mint az előbb említett. Érzékeny bőrre jó, nem irritál, nem szárít, viszont nem tisztít kellően, úgyhogy este sosem használom, mert a smink maradványait még lemosás után sem távolítja el. Reggel szoktam néha használni, de ha csak ezt használom, akkor pattanásaim lesznek sajna.

duchess_g
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

j.kinga

2015. július 25.

Nekem nagyon bevált. Gyengéden tisztítja a bőrt és nem okozott pattanásokat.

j.kinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 25.

Nekem nagyon bevált. Gyengéden tisztítja a bőrt és nem okozott pattanásokat.

zsofia93

2015. január 4.

Nem régóta használom, de nagyon tetszik. Én lemosóként használom, szépen tisztít, eddig bevált.

zsofia93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 4.

hbence

2014. október 11.

Nagyszerű az érzékeny, kombinált bőrtípusomra. Gyengéden, de hatásosan tisztít.

hbence
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 11.

Nagyszerű az érzékeny, kombinált bőrtípusomra. Gyengéden, de hatásosan tisztít.

sisu69

2013. április 4.

Külföldi oldalakon olvasott pozitív vélemények hatására rendeltem patikából (Kálvin tér). Tetszik benne, hogy vízzel és víz nélkül is lehet használni. Én általában víz nélkül szoktam, mint egy arclemosó tejet, utána pedig áttörlöm az arcom micellás arclemosóval. Egyáltalán nem irritál, maradéktalanul eltávolít minden sminket és nem okoz pattanásokat. Édesanyámnak rosaceás a bőre és ő is nagyon elégedett vele. Csillagos ötös :)

sisu69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

1983at2

2012. július 30.

Mikor még pattanásos voltam, többször jártam bőrgyógyásznál és egyik alkalommal ezt javasolta..nem igazán voltam tőle elájulva, nekem nem segített semmin, bár legalább nem rontott a helyzeten.
Viszont anyám is ilyen márkájú krémet használ a pikkelysömörére, és neki bevált. (Persze nem önmagában, mellette jár kezelésre.)

1983at2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Shine*

2012. február 4.

Már kb egy hónapja használom. Kellemes kis tisztító, de a pattanásokkal és a mittszerekkel tényleg nem tud mit kezdeni.
Sajnálom, hogy ilyen sok paraben van benne, többet biztosan nem veszem meg.

Shine*
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Sajnálom, hogy ilyen sok paraben van benne, többet biztosan nem veszem meg.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Jól tisztítja az arcot. Finoman habzik. Nem szárította a bőröm. Viszont az aknék ellen sajnos nem vette fel a harcot.

Marcsi Kincsesládikája
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Hidratálók: Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.