KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ceumed

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: majrod, Módosítva: 2014. november 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Ceumed Baby Lipo krém száraz és fokozottan száraz, repedezett bőr ápolására, valamint atópiás dermatitisz okozta bőrszárasság enyhítésére szolgál. Magas lipidtartalmának köszönhetően gondoskodik a bőr lipid- és vízveszteségének gyors kiegyenlítéséről.

A bőr felületén mikroréteget képző hatóanyagok újjáépítik a bőr természetes hidrolipid rétegét – így helyre állítják a bőr barrier funkcióját – ezzel megvédik a bőrt a kiszáradástól. Klinikai tesztek bizonyítják, hogy a Ceumed Baby Lipo 20%-os glicerintartalma szignifikánsan növeli a bőr víztartalmát, az 50%-os lipidtartalom pedig szignifikánsan csökkenti a transzepidermális vízveszteséget, így ez bőrnedvesítő hatásként fog jelentkezni.

50%-os lipid és 20%-os glicerintartalommal, a bőr vízveszteségének gyors kiegyenlítődéséért és hidratáltságáért

• illatanyagot és színezéket nem tartalmaz
  • parabén-mentes
  • klinikailg igazoltan hatásos

Alkalmazható:

• száraz, nagyon száraz, repedezett, atópiás dermatitiszre hajlamos bőrre
  • szteroidos kezelés mellett kiegészítő kezelésként
  • két kezelés között szintentartó kezelésként
  • vékony rétegben az érintett bőrfelületre, naponta 2x (szükség szerint gyakrabban, de legfeljebb 6 alkalommal)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szawai

2017. július 30.

Téli kézkrémként nekem nagyon bevált, de csak éjszakai használatra, mivel nagyon nehezen szívódik be. Az ujjaim közötti ekcémát és a hideg okozta kipirosodást napi használattal elmulasztotta, igaz rendkívül lassan, de nem is tért vissza a tél folyamán! Az illata nem kifejezetten kellemes, de a hatása bőven kárpótol ezért.

szawai
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

SzSzilvi

2017. március 20.

Valószínűleg nem leszek túl népszerű az őszinte véleményemmel,de vállalom. Hatását tekintve, ami a száraz bőr hidratálását illeti nem panaszkodom, jól végzi a dolgát. Nekem kicsit lassan szívódik fel, de még ezt is elnézném. Na de ami a szagát illeti....számomra borzalmas. Akárhányszor is használom, és próbálok nem a szagával foglalkozni, mikor a kezemen van, egyszerűen nem tudok elmenni mellette szó nélkül. Ugyanis nem tudom másképp megfogalmazni, mint hogy használt sütőolaj szaga van :S :S :S De nagyon töményen, számomra már-már hányinger keltően. (Köztünk szólva, mikor megérzem a szagát, csak arra tudok gondolni,hogy ezt tuti használt, állott sütőolajból készítették, és jó pénzért eladják :D :D ) Ezért aztán jó hatás ide vagy oda, csak végszükség esetén nyúlok utána, mikor nincs más kéznél. Inkább kenem bármi mással a bőröm, még akkor is, ha hatástalan, minthogy ezt használjam és szagoljam. Nagyon sajnálom, mert amúgy örültem volna a jó összetevőknek. De nem ilyen áron :( Szurkolok,hogy változtassanak valamit rajta. De az is lehet,hogy csak az én orrom túl érzékeny hozzá. Emiatt sajnos nem tudom jóra értékelni,mert ahogy írtam, annyira zavaró,hogy a használhatatlanság határát súrolja, pedig mindig adok neki esélyt, hátha hozzá tudok szokni. De nem megy :(

SzSzilvi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Mara1984

2017. február 4.

Nagyon jó krém. Maximálisan elégedett vagyok vele. A kisfiam arca estére mindig kipirosodott. Ha kint voltunk a hidegtől is piros lett az arca, ami több óra múlva múlt csak el. Ahol a pirosság jelentkezett kissé érdesebb is volt a bőre. A gyerekorvos Elidelt írt rá,de nem mertem használni,mert még csak 10 hónapos. Amióta reggel és este bekenem vele a bőrpír csak a szabadban töltött időre jelentkezik. Az érdesebb felszín is eltűnt. Csak ajánlani tudom.

Mara1984
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Csigavér

2017. január 20.

Babám nagyon száraz bőrét szépen hidratálta, helyrehozta. Könnyen beszívódott. Az ára azért lehetne olcsóbb.

Csigavér
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

masnipower

2016. november 15.

A krém megfelelő, de nekünk sajnos a Neogranormon ugyanezt tudja produkálni a gyermek elvileg ekcémás bőrén (mai napig nem tisztázott). Ebből kifolyólag számomra nagyon drága volt hasztalan.

masnipower
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

danna113

2016. október 25.

Szép összetevők, horribilisan magas ár. Nagyjából ennyiben összefoglalható a krém. Szépen hidratál, nem irritál és tényleg segít megszüntetni a szárazságot, viszont ezt a hatást ugyanúgy el tudom érni egyszerű vazelinnel és sudocremmel és még úgy is olcsóbban jövök ki. Akinek ajánlom, azok gyerekek/csecsmők érzékeny, atópiás és ekcémás bőrrel, akiknek még macerás több krémet használniuk egyszerre. Én most éjszakai kézkrémként használom, és annak teljesen jó, de ennyit nem fizetek kézkrémért. Féláron jutottam hozzá, de nekem még így se érte meg.

danna113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 25.

panna

2016. június 27.

Kisbabám koszmós fejbőrével sokat szenvedtünk, a Babè sampon használt, viszont hámlósra szárította a bőrét. A Babè koszmó elleni samponja után ezzel kentem a fejét, ez a kombó helyreállította a rendet :)
A testén lévő száraz bőrre viszont a Bioderma Atoderm Intensiv jobban bevált, ezért a 4 pont

panna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

BorkaKriszta

2016. május 23.

Sziasztok,
Mi megvásároltuk a Baby Lipo krém-et és a Baby Gélt koszmó ellen. Egy vagyont kellett a patikában fizetni. (Nem érte meg) A koszmó elleni gél teljesen hatástalan volt, így azt nem javasoljuk. A Baby Lipo krém semmivel sem tud többet, mint a piacon kapható egyéb, száraz bőrre való jóval olcsóbb termék. Sem összetételében, sem hatásában nem ad többet, így nem érte meg megvásárolni. Összességében közel 7000 Ft-ot fizettünk ki a két termékért. Jobban jártunk volna, ha egy valóban jó de értékében jóval kedvezőbb terméket választunk. A mi értékelésünk a férjemmel így 1 pont: Azaz teljes pénzkidobás.

Kriszta és Sanyi

BorkaKriszta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 23.

Sziasztok,

Kriszta és Sanyi

mucubebu

2016. május 15.

Hihetetlenül drága termék. Viszont télen a száraz kezemet, kb már a nivea kézkréme sem tudta helyrehozni (ami durva), és ez volt az a termék ami konkrétan egy használattal helyrehozta a bőrömet. Nem is említve, hogy hosszantartó a hidratálás.

mucubebu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Vazulbaba

2015. augusztus 29.

A munkámból kifolyólag nagyon sokat mosok kezet,régebben repedésig száradt... Ezzel szoktam kenni napi 1-2x,és azóta olyan puha,mint babakoromban! :) Heti 1x testápolóként is bevetem, elég is,mert gyönyörűen hidratálttá varázsolja az érzékeny bőrömet.
Szépek az összetevői, nincs benne színezék, illatanyag, nagyon kíméletes. Tökéletes.

Vazulbaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.