KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   21 790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   21 790 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Finom, vaníliás, klasszikus illat. De ezt hamar felváltja az üde, friss, virágos illat, mely egész napra energikus frisseséget kölcsönöz viselőjének.

Illatcsalád: orientális-virágos

Chanel Allure edp, 75ml
Ár: 20000 , Eladó: Hajnal4040
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes, webox, foxpost
Ár: 22.000.- Ft , Eladó: Miracska80
Állapot: Egyszer sem használt 100 ml teszter, Helyszín: 18. kerület,19. kerület,9. kerület(pöttyös utca/ecseri út), fizetés: személyesen,postázva(utánvéttel is),előre utalással,foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

juditka70

2017. november 11.

Mint minden Chanel parfüm ,gazdag és összetett összetételű. Friss,és citrusos a kezdetektől fogva,virágos színeiben nyílik a fa és a vanilia árnyaltaihoz. kimondottan nőies,és kellemes illat.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 11.

loretta9797

2017. október 31.

Nekem ez az anya illat. Mióta eszemet tudom ilyet használ anya, es nagyon szeretem azóta is az illatát. Az örök klasszikus, biztos, hogy az én parfüm ízlésemre is nagy hatással volt. :)

loretta9797
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

havana74

2017. október 14.

Az illat nagyon jó, szinte kifogástalan, a Chanel méltán népszerű terméke. Amíg nem volt nekem, több más dologról lemondtam, hogy megvehessem. Aztán lett, már csak az lett volna a dolgom, hogy hordjam, szeressem. Csak akkor biggyedt le a szám, amikor kiszagoltam, hogy akinek van rá keret, veszi, hordja, nemritkán szembejön.
No amennyibe ez kerül, abból több más kevésbé ismert, ritkább illatom is lehet ugyanennyire finom. Így nálam emiatt újravevős nem lesz, de a rajongóinak nem kell tartaniuk a megszűnéstől, mert tőlem függetlenül még tömegek vásárolják. Itt a terméket pontozzuk, ezért az 5 csillag megjár.

havana74
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

AzAKismacska

2017. szeptember 29.

A púderes- vanílias nagyasszony!
Amikor megèrkezik a munkába, mielőtt belèp, tudom, hogy itt van-de nem ám olcsó pacsulicsík ez, szinte- èszrevètlen illat aura!
Ő nem is èrkezik,vonul.
Nem erőszakos, de mèly ès ellentmondást nem tűrő.
Nos, a kollèganőm, aki használja, ha nem pici, cuki , egyötven magas lenne, ebben illatozva már leigázta volna a világot. Mosolyogva. Szerda dèlutáni programnak.

( Túl púderes, túl komolykodó, èn nem használnám, de neki kètsègtelen jól áll )

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

A púderes- vanílias nagyasszony!
Ő nem is èrkezik,vonul.
Nem erőszakos, de mèly ès ellentmondást nem tűrő.

( Túl púderes, túl komolykodó, èn nem használnám, de neki kètsègtelen jól áll )

Mayoranna

2017. szeptember 14.

Elegáns,nőies, nagy hatósugarú,nagyon tartós parfüm.
Nekem a Coco Mademoiselle mellett ez a másik legnagyobb kedvenc. Szerintem aki azt szereti,annak tettszeni fog ez is.
Friss, szexis,nem túl édes,krémes finomság. Nem hiába csábítás a neve..
Számomra kimondottan csak őszi/téli illat.

Mayoranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Elegáns,nőies, nagy hatósugarú,nagyon tartós parfüm.
Friss, szexis,nem túl édes,krémes finomság. Nem hiába csábítás a neve..
Számomra kimondottan csak őszi/téli illat.

Erynnis

2017. augusztus 23.

Nagyon egyedi, összetéveszthetetlen illat. Ennek ellenére nem harsány. Bármilyen alkalomhoz illik; nagy eseményekre és baráti vacsorákra, munkába és otthonra is. Egyszerűen jó érzés viselni. Nekem régi nagy kedvencem, vissza- vissza térek hozzá mindig.

Erynnis
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

szsz

2017. augusztus 21.

MA reggel erre esett a választásom, pedig nyáron ritkán használom. Állok a villamosmegállóban, már-már hideg, inkább kora őszi reggel, mint augusztus végi... ám szikrázó napsütés, amit abban a pillanatban már élvezek, nem úgy mint egy héttel ezelőtt, amikor még menekültem az árnyékba előle. És körülvesz az Allure illata. Vannak tökéletes pillanatok, amik nem feltétlenül kötődnek nagy, sorsfordító eseményekhez. Ez az volt. Ott és akkor úgy éreztem, hogy erre a reggelre nem is tudtam volna ennél jobbat választani. Pedig csak egy hétfő reggel, munkába menet, állok a villamosmegállóban.Egy kicsit megállt az idő...

szsz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 21.

titikutyus

2017. augusztus 13.

Anyukámtól örököltem ezt a parfümöt, ezért voltak kételyeim arról, hogy az én korosztályomnak mennyire megfelelő ez az illat. Imádom a parfümöket, van 'alap Zsuzsi', 'gyömölcsös Zsuzsi', 'virágillatú Zsuzsi', 'patyolat tiszta Zsuzsi', 'gyönyörűszép Zsuzsi', 'divatdiktátor Zsuzsi' és 'hatalommániás Zsuzsi' illatom is. A Chanel Allure a 'hatalommániás Zsuzsi' illatom. Természetesen a hatalommániás nem szó szerint értendő, de ez egy nagyon elegáns, érett, karakteres illat, melyet akkor fújok magamra, ha szükségem van egy kis önbizalomra, jól kell teljesítenem a munkahelyen azon a napon. Ez a parfüm mindig erőt ad, magabiztosnak érzem magam tőle. Tavasszal/nyáron ugyanakkor nem viselném, ahhoz kicsit nehéz illatnak tartom.

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

ZsofkaO

2017. július 13.

Egyik kedvencem, elegáns, nőies, hosszan tartó illat jellemzi.

ZsofkaO
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Egyik kedvencem, elegáns, nőies, hosszan tartó illat jellemzi.

erzsebet0304

2017. július 4.

Teljesen odavagyok érte,púderes,nem túl vaníliás,gyönyörűen egységes,érzéki,klasszikus ,elegáns...nagy kedvencem.Sokáig a közelébe sem mentem a parfümériában,mert régről én teljesen más illatra emlékeztem,lehet romlott teszter,vagy hamisítvány lehetett az oka,vagy csak az én ízlésem változott.Most mindenképpen 100 csillag ,és nagyon tartós.

erzsebet0304
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!