KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   21 790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   21 790 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Finom, vaníliás, klasszikus illat. De ezt hamar felváltja az üde, friss, virágos illat, mely egész napra energikus frisseséget kölcsönöz viselőjének.

Illatcsalád: orientális-virágos

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

karolina.szanda

2018. április 28.

Többször vásároltam belőle, fújóst is , üvegeset is, de mennie kellett. Rajtam tusfürdős, samponos illattá változott.

karolina.szanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

dalma92

2018. április 9.

Blatteren szagolgattam már majd egy hete, ma átvehettem a postán is végre.
Ízig-vérig Chanel. Puffogtathatnám a szokásos frázisokat, hogy mennyire nőies, elegáns... dehát az is! Mennyei krémesség, vaníliás, barackos. Rajtam nagyon tartós, de úgy, hogy semmi erőszakosság nincs benne, ez egy nagyon lágy illat. Szerintem jól viselhető a mindennapokban, ápoltságot sugall. Én még "büdös" Chanellel nem találkoztam... :D

dalma92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Blatteren szagolgattam már majd egy hete, ma átvehettem a postán is végre.

pomme

2018. március 21.

Ez sokkal jobban indít, mint az EDT, de sajnos pár perc után megint előjön a már említett anyuka-szag, amitől a hátamon feláll a szőr. Az elején ez is puha és finom, aztán előtör az éles passzív-agresszív anyukás rész, valamelyik csúnya fehér virág személyében. Ilyenkor már vakarom le a csuklómról. Nagyon irritál. :(

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

CRD

2018. március 18.

Az örök kedvenc. Mindenkinek csak ajánlom! Nagyon elegáns, de közben szexi, mindig megdícsérik rajtam. Nagyon tartós, igazi Chanel,egyedi, stílusos!

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 18.

csakmoni

2018. március 6.

Ez egy elbűvölő, puha illat. Kivételesen az edp finomabb, könnyedebb a bőrömön, az edt-ben valami zavar, nem tetszik. Számomra nem nagyasszonyos vagy elegáns, hanem mindenféle túlzástól és erőlködéstől mentes, barátságos, mosolygós illat. Barack, vanília és citrusok, kár, hogy nem használja senki a környezetemben.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 6.

Excaliburne

2018. február 26.

A nagybetűs ILLAT számomra.
15 éve oda vagyok érte és ő is kedvel engem.
Nem tudom hanyadik üveg már.
A férjem így mindig tudja minek örülök:-)))
Ő és a Boucheron B nagy szerelmek.

Excaliburne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

A nagybetűs ILLAT számomra.
15 éve oda vagyok érte és ő is kedvel engem.
Nem tudom hanyadik üveg már.
A férjem így mindig tudja minek örülök:-)))
Ő és a Boucheron B nagy szerelmek.

Tella

2018. február 24.

Sokan mondják, hogy nem annyira kedvelik Chanel parfümjeit, mert mindegyikben ott van az a bizonyos Chanel jelleg, amit nem szeretnek, valószínűleg az aldehides jegyekre gondolnak. Én ezzel nem értek egyet. Tény, hogy valóban több illata jellegzetes Chanel illat, de elég sok van ami szerintem nem. Például az Allure sem. Nagyon finom mézes-fás, citrusokkal, virágokkal megbolondítva. Pazar, tartalmas, tömény, édeskés nehéz illat. Egyik kedvenc téli parfümöm.

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 24.

Verona5

2018. február 18.

Nem vagyok egy Chanel őrült, sőt, de ő a nyugodt, komoly felnőtt-nő illatom - rózsaszín felsővel az igazi ;) és nem kell hozzá alkalmi öltözet sem. Egyszer majd lesz nagyban is! Köszönet érte Havana-nak!

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 18.

mariann33

2018. február 1.

Nálam fordított a helyzet mint úgy általában,mert én egészen fiatalon használtam nehezebb illatokat,viszont az utóbbi években jobban esnek a finomabb,lágyabb illatok.Ezt is a húszas éveimből ismerem,de az igazsághoz tartozik az is,hogy a '90-es években szinte csak mély,testes illatokat lehetett kapni.
Szóval mivel akkor nagyon szerettem,gondoltam teszek vele egy próbát,de kár volt.
Tény hogy ízig-vérig Chanel,de nem bírom elviselni sajnos.Annyira tolakodó,egy fújást is egésznap éreztem,nem túlzok!Ráadásul kissé tömeg illatnak érzem,talán csak elcsépelt és azért,de ezzel számomra bezárult a kör,hogy újra próbálkozzak olyan illatokkal,amik régen kedvencek voltak.Szinte mind kellemetlen csalódást okozott,talán az összetevők sem ugyanazok,így fenáll,hogy igazából nem is ugyanazt az illatot véleményezzük,egyazon adatlapon:(

mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 1.

Kedi81

2018. január 9.

Ez az egyik legnőiesebb illat amit valaha ismertem,mindig is tetszett,de sose használtam,mert nem illett hozzám,de így 30 év fölött már többször gondolkoztam,hogy újra ki kéne próbálni,hátha már jobban összeillünk,sikerült cserélni egy 10ml-es fújóst belőle,amit ezúton is nagyon szépen köszönök Neked Anita,és igen már passzolunk,már magamon is tetszik,illatra meghatározhatatlan számomra,virágos,de nem túlzottan,édes,de nem émelyítő,enyhén vaníliás,de nem mint egy autóillatosító,plusz picit citrusos is,nagyon kis összetett és mindig változik az illata,de megmarad az elegáns,nőies,bújós jellege,és Chanelhez méltó tartóssága,sajnos a kis fújóst,mivel üvegben volt sikerült összetörnöm,úgyhogy azóta a fürdőszoba illatozik Allure-ben nem én,de a legközelebbi üveges illatom Ő lesz😊

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!