KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   21 790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   21 790 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Finom, vaníliás, klasszikus illat. De ezt hamar felváltja az üde, friss, virágos illat, mely egész napra energikus frisseséget kölcsönöz viselőjének.

Illatcsalád: orientális-virágos

Ár: 3.200 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: 10 ml, Egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után postán, fox post
Chanel Allure edp 11 ml
Ár: 3.600,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott feladás díja , Eladó: havana74
Állapot: 11 ml-s lila műanyagborítású üveg fújósban, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Előre utalás után postázom vagy személyes átvétel Kaposváron megoldható

Kedi81

2018. január 9.

Ez az egyik legnőiesebb illat amit valaha ismertem,mindig is tetszett,de sose használtam,mert nem illett hozzám,de így 30 év fölött már többször gondolkoztam,hogy újra ki kéne próbálni,hátha már jobban összeillünk,sikerült cserélni egy 10ml-es fújóst belőle,amit ezúton is nagyon szépen köszönök Neked Anita,és igen már passzolunk,már magamon is tetszik,illatra meghatározhatatlan számomra,virágos,de nem túlzottan,édes,de nem émelyítő,enyhén vaníliás,de nem mint egy autóillatosító,plusz picit citrusos is,nagyon kis összetett és mindig változik az illata,de megmarad az elegáns,nőies,bújós jellege,és Chanelhez méltó tartóssága,sajnos a kis fújóst,mivel üvegben volt sikerült összetörnöm,úgyhogy azóta a fürdőszoba illatozik Allure-ben nem én,de a legközelebbi üveges illatom Ő lesz😊

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

csikosmatyas

2017. december 27.

Nekem valahogy nem jönnek be a Chanel-ek. Szeretem a minimalista illatvilágot, ad egy plusz eleganciát, de nekem ez sajnos inkább egyszerűnek hat. Nyilván ordít róla a minőség, de valahogy túlságosan sík unalom, hiányzik belőle valami, bármi ami egy kicsit feldobja, egy kicsit rafkós.
Ez egy Kis fekete ruha, gyöngysor nélkül.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Ez egy Kis fekete ruha, gyöngysor nélkül.

dorottyatth

2017. december 27.

Bőrre fújva először nagyon kellemes, kicsit citrusos, de 10 perc elteltével kezd sajnos nagyon édessé válni. Csak ezért adok 4*-ot az 5-ből.

dorottyatth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Colette221

2017. december 21.

Isteni! Szerintem ez egy fiatalos illat, de akár idősebbeken is el tudom képzelni, szóval eléggé univerzális. Még csak a parfümériában próbáltam, de a bőrömön sokáig érezhető volt. Felkerült a kívánságlistámra.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

juditka70

2017. november 11.

Mint minden Chanel parfüm ,gazdag és összetett összetételű. Friss,és citrusos a kezdetektől fogva,virágos színeiben nyílik a fa és a vanilia árnyaltaihoz. kimondottan nőies,és kellemes illat.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 11.

loretta9797

2017. október 31.

Nekem ez az anya illat. Mióta eszemet tudom ilyet használ anya, es nagyon szeretem azóta is az illatát. Az örök klasszikus, biztos, hogy az én parfüm ízlésemre is nagy hatással volt. :)

loretta9797
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

havana74

2017. október 14.

Az illat nagyon jó, szinte kifogástalan, a Chanel méltán népszerű terméke. Amíg nem volt nekem, több más dologról lemondtam, hogy megvehessem. Aztán lett, már csak az lett volna a dolgom, hogy hordjam, szeressem. Csak akkor biggyedt le a szám, amikor kiszagoltam, hogy akinek van rá keret, veszi, hordja, nemritkán szembejön.
No amennyibe ez kerül, abból több más kevésbé ismert, ritkább illatom is lehet ugyanennyire finom. Így nálam emiatt újravevős nem lesz, de a rajongóinak nem kell tartaniuk a megszűnéstől, mert tőlem függetlenül még tömegek vásárolják. Itt a terméket pontozzuk, ezért az 5 csillag megjár.

havana74
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

AzAKismacska

2017. szeptember 29.

A púderes- vanílias nagyasszony!
Amikor megèrkezik a munkába, mielőtt belèp, tudom, hogy itt van-de nem ám olcsó pacsulicsík ez, szinte- èszrevètlen illat aura!
Ő nem is èrkezik,vonul.
Nem erőszakos, de mèly ès ellentmondást nem tűrő.
Nos, a kollèganőm, aki használja, ha nem pici, cuki , egyötven magas lenne, ebben illatozva már leigázta volna a világot. Mosolyogva. Szerda dèlutáni programnak.

( Túl púderes, túl komolykodó, èn nem használnám, de neki kètsègtelen jól áll )

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

A púderes- vanílias nagyasszony!
Ő nem is èrkezik,vonul.
Nem erőszakos, de mèly ès ellentmondást nem tűrő.

( Túl púderes, túl komolykodó, èn nem használnám, de neki kètsègtelen jól áll )

Mayoranna

2017. szeptember 14.

Elegáns,nőies, nagy hatósugarú,nagyon tartós parfüm.
Nekem a Coco Mademoiselle mellett ez a másik legnagyobb kedvenc. Szerintem aki azt szereti,annak tettszeni fog ez is.
Friss, szexis,nem túl édes,krémes finomság. Nem hiába csábítás a neve..
Számomra kimondottan csak őszi/téli illat.

Mayoranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Elegáns,nőies, nagy hatósugarú,nagyon tartós parfüm.
Friss, szexis,nem túl édes,krémes finomság. Nem hiába csábítás a neve..
Számomra kimondottan csak őszi/téli illat.

Erynnis

2017. augusztus 23.

Nagyon egyedi, összetéveszthetetlen illat. Ennek ellenére nem harsány. Bármilyen alkalomhoz illik; nagy eseményekre és baráti vacsorákra, munkába és otthonra is. Egyszerűen jó érzés viselni. Nekem régi nagy kedvencem, vissza- vissza térek hozzá mindig.

Erynnis
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!