KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   21 790 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2015. január 30.

Ár:   21 790 Ft
Kiszerelés:   35 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Finom, vaníliás, klasszikus illat. De ezt hamar felváltja az üde, friss, virágos illat, mely egész napra energikus frisseséget kölcsönöz viselőjének.

Illatcsalád: orientális-virágos

Chanel Allure edp, 75ml
Ár: 20000 , Eladó: Hajnal4040
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes, webox, foxpost
Chanel Allure edp üveg fújósban
Ár: 1.800,- /2.000,-/3.500,-/3.800,- plusz foxpost vagy postán maradó feladás díja , Eladó: havana74
Állapot: frissen, minőségi üveg fújósban, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Előreutalás után postázom, illetve Kaposvár belvárosában személyes átvétel is megoldható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mayoranna

2017. szeptember 14.

Elegáns,nőies, nagy hatósugarú,nagyon tartós parfüm.
Nekem a Coco Mademoiselle mellett ez a másik legnagyobb kedvenc. Szerintem aki azt szereti,annak tettszeni fog ez is.
Friss, szexis,nem túl édes,krémes finomság. Nem hiába csábítás a neve..
Számomra kimondottan csak őszi/téli illat.

Mayoranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Elegáns,nőies, nagy hatósugarú,nagyon tartós parfüm.
Friss, szexis,nem túl édes,krémes finomság. Nem hiába csábítás a neve..
Számomra kimondottan csak őszi/téli illat.

Erynnis

2017. augusztus 23.

Nagyon egyedi, összetéveszthetetlen illat. Ennek ellenére nem harsány. Bármilyen alkalomhoz illik; nagy eseményekre és baráti vacsorákra, munkába és otthonra is. Egyszerűen jó érzés viselni. Nekem régi nagy kedvencem, vissza- vissza térek hozzá mindig.

Erynnis
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

juditka70

2017. augusztus 21.

Mint minden Chanel parfüm ,gazdag és összetett összetételű. Friss,és citrusos a kezdetektől fogva,virágos színeiben nyílik a fa és a vanilia árnyaltaihoz. kimondottan nőies,és kellemes illat.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

szsz

2017. augusztus 21.

MA reggel erre esett a választásom, pedig nyáron ritkán használom. Állok a villamosmegállóban, már-már hideg, inkább kora őszi reggel, mint augusztus végi... ám szikrázó napsütés, amit abban a pillanatban már élvezek, nem úgy mint egy héttel ezelőtt, amikor még menekültem az árnyékba előle. És körülvesz az Allure illata. Vannak tökéletes pillanatok, amik nem feltétlenül kötődnek nagy, sorsfordító eseményekhez. Ez az volt. Ott és akkor úgy éreztem, hogy erre a reggelre nem is tudtam volna ennél jobbat választani. Pedig csak egy hétfő reggel, munkába menet, állok a villamosmegállóban.Egy kicsit megállt az idő...

szsz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 21.

titikutyus

2017. augusztus 13.

Anyukámtól örököltem ezt a parfümöt, ezért voltak kételyeim arról, hogy az én korosztályomnak mennyire megfelelő ez az illat. Imádom a parfümöket, van 'alap Zsuzsi', 'gyömölcsös Zsuzsi', 'virágillatú Zsuzsi', 'patyolat tiszta Zsuzsi', 'gyönyörűszép Zsuzsi', 'divatdiktátor Zsuzsi' és 'hatalommániás Zsuzsi' illatom is. A Chanel Allure a 'hatalommániás Zsuzsi' illatom. Természetesen a hatalommániás nem szó szerint értendő, de ez egy nagyon elegáns, érett, karakteres illat, melyet akkor fújok magamra, ha szükségem van egy kis önbizalomra, jól kell teljesítenem a munkahelyen azon a napon. Ez a parfüm mindig erőt ad, magabiztosnak érzem magam tőle. Tavasszal/nyáron ugyanakkor nem viselném, ahhoz kicsit nehéz illatnak tartom.

titikutyus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

ZsofkaO

2017. július 13.

Egyik kedvencem, elegáns, nőies, hosszan tartó illat jellemzi.

ZsofkaO
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Egyik kedvencem, elegáns, nőies, hosszan tartó illat jellemzi.

erzsebet0304

2017. július 4.

Teljesen odavagyok érte,púderes,nem túl vaníliás,gyönyörűen egységes,érzéki,klasszikus ,elegáns...nagy kedvencem.Sokáig a közelébe sem mentem a parfümériában,mert régről én teljesen más illatra emlékeztem,lehet romlott teszter,vagy hamisítvány lehetett az oka,vagy csak az én ízlésem változott.Most mindenképpen 100 csillag ,és nagyon tartós.

erzsebet0304
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Cintia04

2017. május 30.

Nagyon finom, virágos, krémes, mély illat. Mégis van egy friss, kellemes és üde oldala is ha letisztul a bőrön. Pont emiatt én bármilyen évszakban eltudom képzelni ha működik az ember kémiájával. Érződik benne a mandarin és a barack amitől egy kicsit fanyar, friss, a jázmintól energikus kicsit éles és lehet érezni benne a rózsa üdeségét is. Van egy kis szappanos, krémes jellege de nem az a nyomasztó régi szappan illat hanem üde, friss tiszta érzetet ad. Kissé szantálos amitől nem laposodik el egy lágy, puha vaniliával párosítva alakul egy kerek, egész illattá. Gyönyörű, egyedi nem mindennapi illat. Nekem most ő a favorit. Tartóssága is jó. Finoman körbeölel. :)

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Misszlavender

2017. május 9.

Kedvenc. Egyszerű, finom, nem erőszakos, puderes, mégis érzéki és csábító. Az az illat amit örökké szeretnék érezni magamon...És a pasim is. Szerintem a világ összes illata meghajolhat előtte tisztelegve...

Misszlavender
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

DFI

2017. május 3.

Ud:
Fragranticás vélemények alapján berendeltem Rasasiék Confidence-jét, abban a hiszemben hogy kapok egy jó kis friss illatkát. És mit kapok helyette? Chanel Allure hasonmást, kis citrommal az elején. Pedig megfogadtam, hogy csak úgy nem rendelgetek vaktában. Ezt pedig felteszem eladásra.

Sajnos nekem nagyon jázminos illat és túl komoly, nehéz. Érdekes, hogy a Benetton Hot és az Elizabeth Arden NYC Premiere-je is az Allure-t koppintja, mindhárom illat szinte azonos. Utóbbiakat feltettem eladásra.

DFI
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

Ud:

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol, Eugenol
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!