KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   30 700 Ft és 43 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rhodesian Ridgeback, Módosítva: 2018. október 10.

Ár:   30 700 Ft és 43 600 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Illatcsoport: fás-aromás

Illatösszetevők: fehér üröm, menta, bergamott, citromhéj, ananász, zöld jegyek, muskátli, levendula, borostyán, tonkabab, Iso E Super, szantálfa, cédrus

La-Fee

2018. december 14.

Az edt változatát ismertem, az tetszett, a frissessége, tartása, de ez elvarázsolt. Fűszeres, fás, de mégis ott van benne a gyümölcsös életerős karakter. Imádom benne azt a puhaságot, amit ad. Levendula, tonkabab..szemcsillogás..
Az összetevőit mind szeretem amik tökéletes harmóniában vannak egymással. Az, hogy parfüm és nem edp, kicsit visszatartott pár napig, hogy nem lesz-e sok, tolakodó, arcbamászós ripacs. Dehogy.
Egy modern kori Don Juan. Szerelem. Férjemnek remélem tetszik majd, mert rögtön 100 ml-t hoz a Jézuska, pedig mindig óvatosabb voltam, kisebb üvegek és edt... De most adjunk az érzésnek, mikor ha nem most, mert a legjobbak között van, az biztos.
Az üvege füstös kék, óarany írással, ami egy elegánsabb, finomabb megjelenést ad, mint az éles fehér, ami sportosabb, èlénkebb.
Annyit még hozzáfűznék, hogy 99 euro volt a 100ml, az 50ml ugye kevesebb.

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Annyit még hozzáfűznék, hogy 99 euro volt a 100ml, az 50ml ugye kevesebb.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!