KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Cristalle olfaktív elemeire épülve egy zöldebb, frissebb illat.

Illatcsalád: virágos

Összetétel: Magnólia, neroli, jázmin, citrom, bergamot, fehér virágok

Ár: 3500 Ft+posta 10 ml , Eladó: tedy
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással
FÚJÓS - Chanel Cristalle Eau Verte EDT
Ár: 5 ml - 2.200 Ft / 10 ml - 3.300 Ft postaköltséggel , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy személyesen

kjancsa67

2018. augusztus 16.

Chanel csaj vagyok, azt hiszem ezt mostmár kijelenthetem a sok-sok üveges készlettemmel. Legújabb felfedezettem ez a gyöngyszem, amely bár elég visszafogott (mostanság az erőteljes, fűszeres, karakteres illatokra kattantam rá), mégis kellemes az orromnak. Kifújáskor harsogósan zöldnek érzem, ami nagyon rövid időn belül átmegy valami gyógynövényes illatba. Bár ezt is kedvelem benne, a lényeg ami ezután jön, a friss, édes, krémes illat, ami a legtovább tart - szerencsére. Néha megcsap az illat és emlékeztet a Moschino Funny-ra is, úgyhogy aki azt szereti, valószínűleg ezt is fogja kedvelni.
Szeretem a Chanel Chance eau fraiche-t is (azzal is rendelkezem), de engem a Cristalline eau Verte egyáltalán nem emlékeztet rá.
A 4 csillag a tartósságnak szól.

kjancsa67
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

A 4 csillag a tartósságnak szól.

Parfuwoman

2018. július 26.

Ez rajtam szinte teljes mértékben Chanel Chance eau frâiche. Nagyon zöld ,nagyon citrusos,friss ,ropogós illat,az eredeti Cristalle nekem túl ropogós . Pozitívuma,hogy baromi tartós ,ezért 4*,mert én az ilyen citrusos illatokert nem vagyok oda,de tisztelem a jó tartósságot és értékelem is. Aki szereti az ilyesmit ,próbálja ki,én reptéren találtam még.

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

dalma92

2018. június 14.

Míííndig elcsábulok a Chanelekre. Ezúttal sem csalódtam. Csodás friss, citrusos nyári illat. Én is liliomot érzek. Van a kertünkben néhány hófehér példány, mindig mélyen beszippantom virágzáskor az illatát és rácsodálkozok, hogy milyen mennyei tiszta krémillata van. Ez a parfüm ilyen, a citrom illatával kiegészítve. Fehér, lenge nadrágkosztümöt képzelek hozzá minimalista sminkkel és szoros konttyal.

dalma92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Svetlana

2018. május 19.

Megvan a jövő nyári illatom! Amennyire nem tetszett a Cristalle, ez annyival lágyabb, szebb. Citrusos, kellemes nyári illat, bár a tartóssága rajtam csak 1-2 óra. Mint egy zöld, hűvös kristály...olyan ez az illat.

Update: És azóta is imádom! Nem hiszem el, hogy már nem gyártják!

Svetlana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Update: És azóta is imádom! Nem hiszem el, hogy már nem gyártják!

Cintia04

2017. június 17.

Ismét egy gyönyörű szép Chanel-nél járunk. A friss és üde bergamott, citromos kezdés szépen krémesedik egy csodás magnólia személyében és kissé fanyar jellege is lesz a narancsvirágtól és finom, selymes lesz a pézsmától és kissé éles de mégis édesen virágos a jázmintól. Számomra olyan ez az illat mint a mindennapok pörgése, megyünk, csináljuk, törtetünk előre, hogy jobbak és jobbak legyünk abban amit csinálunk és, hogy napról napra jobb ember is váljon belőlünk. Keressük a szépet, keressük a jót és sokszor ott van a szemünk előtt az egyszerűség ruhájába bújva csak mi nem vettük eddig észre mert azt hittük van jobb, van szebb pedig a szépség az egyszerűségben és a természetességben rejlik ami csakis benned van, ott keresd. Pontosan ilyen nekem ez az illat. Krémesen simogat, frissen tart és erősíti bennem a határozottságot és igazán nőies énem is előcsalogatja a virágos üdeségével. Tartóssága csakis mint a többi Chanel 5-6 óra de addig is nagyon finoman körbeölel velem van. Ezekben a Chanel illatokban számomra van valami egyediség valami plusz...amit...sem egy Niche és semmi más luxuscikk nem tudja megadni. Letisztult elegancia és a végtelen természetesség jelképe ez az illat és mégis kitűnik, felcsillan minden és mindenki közül. :)

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Burya

2017. április 26.

Az a szerencse, hogy ezt illatoltam meg előbb, és nem a sima Cristalle-t, ami nem mellesleg életem legszörnyűbb illatélményeinek egyike. Ez az illat sem lesz a kedvencem, de - bár összetevők alapján nem gondoltam volna - határozottan érdekesnek találom. Nagyon citrusos, én virágot nem is nagyon tudtam benne kivenni, de valamiért olyan érzésem volt, mintha lenne benne valamilyen zöld fűszer is, talán rozmaring. Nem az én világom, biztosan nem ezt fújnám magamra, de nem is rossz, inkább érdekes. Hermés Un Jardin Sur Le Toit jutott róla eszembe, csak az picit szebben lett megkomponálva.

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

GNóri

2017. március 1.

A szuper vélemények felkeltették az érdeklődésem, egy nagyon különleges, kifinomult zöld illatra vártam. Az elején rettentően erős citromos-bergamotos illat fogadott, a bőrömön ekkor abszolút zöld teás, pont azon gondolkoztam, hogy ha már zöld tea, akkor érdekes módon a háromezer forintos Elizabeth Arden már jobban tetszik. Ahogy leszárad a parfüm, a citromosság folyamatosan csillapodik, végül eltűnik, majd megjelennek a fehér virágok (talán liliom? gyöngyvirág?) De nem sok időt hagy ezen mélázni, mert ekkor már szinte alig érezhető, az én bőrömön maximum, nagy jóindulattal egy órát bír. Nekem ez a Chanel sajnos nem okozott akkora élményt, mint ahogy a véleményekben olvasom. Számomra sajnos nem különleges, és nem is kifinomult. A tartóssága pedig csapnivaló.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Marcsi66

2016. szeptember 17.

Hű ez valami leg-leg kategória,a Zöldek Királynője.Gyönyör a kezdete és a végzete,citrusok lágy kezdése,majd előbújnak a virágok,életre kelnek a bőrön,illatoznak kinyílnak.Olyan érzés mintha együtt ringatóznék élnék velük.Na ezt tudja egy Chanel,még a télen vettem is belőle,bízom hogy remekelni fog majd a nyáron.Ajánani tudom én is,hűvös csillogása abszolút egy elegáns Nőé..tartós

up.lesz belőle kiadó 2x10 ml,holnap tudom csak feltenni.

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 17.

up.lesz belőle kiadó 2x10 ml,holnap tudom csak feltenni.

Kodi

2016. június 1.

Aki olvasta már néhány véleményemet, az tudja, hogy gyakran kötöm filmélményeimet parfümökhöz, talán éppen azért mert a celluloid teljesen szagtalan, ugyanakkor szélesvásznú, és feltétlen ki kell találni, hogy milyen parfümöt viselne a főszereplő. Volt egy régi francia sorozat, a 'Chateauvalloni polgárok', amelynek az öreg arisztokrata, undok, doyen bácsika szereplője, gyakran nézte rég elhunyt színésznő feleségét a házimoziban. Mindig egy képsort nézett, amikor a nő - egy igazi francia Chanel istennő -, lovaglókosztümben vonul egy folyosón, és a folyosó ablakain át láthatjuk, amint valakit keres, és vállán át visszanézve, hanyagul lengi körbe a cilinder fátyla az arcát. Rtikán látni ilyen igéző képsort filmen, ráadásul film a filmben. A színésznő megjelenése, olyan konzisztenciája a szexualitásnak, a női vonzerőnek és szépségnek, némi finom arroganciával vegyítve, hogy nem lehet elfelejteni... és persze egy egyszerre karcos, szexi parfümöt visel, a Cristalle nyári verzióját, nem is vitás... Szerintem.
Szóval a Cristalle eau Verte hála Istennek, kevéssé ismert meseszép, tartós, friss illat. Harsogó zölden indul, szépen virágossá válik, és egész nap megőrzi a frissességét. Utánozhatatlan, csak egy Chanel tudja ezt, az utolsó cseppjét is megéri, mert ellentétben sok más friss, citrusos, zöld parfümmel (alapvetően szeretem ezt a jegyet, szó se róla) nem kell locsolni többször magadra.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

pofiarc

2016. június 1.

Tartós citrusos illatra vágytam. Nos, meg is kaptam, meg nem is. Ez az illat egy citrombomba az első 1-2 órában, de annyira, hogy az már szinte túlzás. Olyan szúrós, mint egy szúnyogriasztó. :( A leszáradása finom, zöldes-jázminos, a Bvlgari Jasmin Noir Mon L´Exquise-re emlékeztet. Nagyon tartós: fújás után két órával még nagyon (!) erősen illatoztam, és még este is éreztem a bőrömön.

pofiarc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citral, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Eugenol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.