KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

anette0118

2017. szeptember 22.

Én ugyan csak mintát próbáltam ki belőle, de azt kell mondjam, csalódott vagyok. :( Annyira felhype-olták, hogy húúúú jön az új illat, de őszintén szólva nem éreztem rajta semmi egetverően különlegeset. Egy tucatillat. Semmivel sem másabb, mint egy alacsonyabb árkategóriás fás-virágos illat. És kb egy óra múlva már sehol sem volt....
Szerintem nem lesz olyan sikeres, mint a Coco Mademoiselle, amit több száz közül is felismerni...
Kár érte. :(

anette0118
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Kár érte. :(

OOKakadu

2017. szeptember 20.

Régóta keresem az illatot, ami nem harsány vagy hivalkó és mégis tartós, ami púderes, de nem nyanyás, ami árasztja magából a luxust, például mint a coco mademoiselle (az a fiatalos anyósom illata), kerüljön, amibe kerül.... Első fújásra azt hittem, meg is találtam, amit keresek, de aztán kb két óra múlva újra elveszett, és végleg. Amire a többiek panaszkodnak,hogy jellemtelen, nekem pont az jön be. Nem hivalkodó, tolakodó, csak érezni, hogy finom és drága illat, nem kislányos-cukorkás, se nem mamis-szúrós-romlottkölnis, hanem olyan természetesen jó illata van a viselőjének. De rajtam nagyon hamar elillan. Ilyen ár mellett ennyi tartósságra csak 3 csillagot tudok adni

OOKakadu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

maybeshesamaybelline

2017. szeptember 20.

Ennél átlagosabb illat szerintem nem is létezik... Ami egy Chaneltől szerintem szomorú. Nagyon klasszikus, nem rossz illat, de olyan szinten semmi egyénisége, hogy az hihetetlen. Szerintem, ha egy márka ennyit ad a hírnevére és a presztízsre, ilyet nem szabadna piacra dobnia. Mindennek tetejébe szerintem kissé túl erőszakos, miután leszárad.

maybeshesamaybelline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

kneva

2017. szeptember 20.

Mintám volt belőle, az a fajta ami egy alkalomra elég: papír lapocska fóliával, alatta pár csepp parfüm. A két csuklómra és jobbról balról a nyakamra volt elegendő.
Ha ez Gabrielle, akkor itt még nem mademoiselle hanem enfant: erdei gyümölcsös cukorkás illat, semmi különös, mint egy öblítő vagy egy dezodor, kellemesen semleges. Számomra nagy csalódás a Chanel No 5, No19, Allure, Coco, Coco Mademoiselle-hez képest.
Leszáradás után ugyan előbújik valami kellemesen fás, kissé nehezebb, töményebb illat, de csak nagyon-nagyon enyhén.
Annak ajánlom, aki a hétköznapokra keres enyhe, senkit nem zavaró illatot. Ez biztosan nem fogja irritálni az érzékeny orrú kollégákat, iskolában a tanárokat.
Chanelhez képest ez szerintem nagy-nagy jóindulattal is csak egy gyenge közepes.
Ha az ára nem annyi lenne, amennyi, megvehetném az unokahúgomnak ballagásra. Akár a nyolcadikosra... :-(

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

senskin

2017. szeptember 19.

Ki vagyok s ki voltam én. Gabrielle, Coco, Csillagfény....
Nem számít semmi, csak mindaz ami emberré tesz és Nővé. Isteni illat vagy Gabrielle! Olyan határozott vagyok, hogy túlmegyek mindenki véleményén és csak arra gondolok, mennyire akarlak.
Nem csak úgy és minimális időre, hanem amolyan hűséges fogadalomra kellesz. Nem csak most.
Csak Igazán.
Te azt tudod adni a Nőnek, ami neki való.

Nők és asszonyok, lányok....

Mindig legyen méltóságotok.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Ki vagyok s ki voltam én. Gabrielle, Coco, Csillagfény....
Csak Igazán.
Te azt tudod adni a Nőnek, ami neki való.

Nők és asszonyok, lányok....

Mindig legyen méltóságotok.

auberginecat

2017. szeptember 19.

Olvasván a rengeteg döbbent és lesújtó véleményt tudtam, hogy muszáj lesz megnéznem magamnak ezt a nemhogy megosztó, de egyenesen szanaszét savazott illatot. Kezdem az elején. A reklámja szerintem nem is rossz, én simán bele tudtam élni magam Kirsten Stewart helyébe, tetszenek a színek, a hangulat, elkötelezett metálosként pedig ciki bevallani, de még a zene is. A csomagolás nem csúnya, de nem is kiemelkedően szép, hogy az öt évnyi tervezés közben mik történtek, arra egész biztos nem ad választ ez a tökéletesen átlagos üveg. És az illat. Hát álljak itt akkor egymagam a vihar ellen, vállalom, nekem nagyon is tetszik. Nagyon-nagyon hasonlónak érzem a Gucci Bamboo-hoz, csak annál talán egy árnyalatnyival fanyarkásabb és virágosabb, illetve a Bamboo-nál érezni a borostyánköves alap melegségét, ez inkább karcos. Szerintem ez egy igenis nagyon szépen megkomponált illat, de megértem a sok csalódott véleményt, az a felhajtás, ami övezte, kissé túlmutat az eredményen, az ára pedig egyenesen fájdalmas. A félreértések elkerülése érdekében kiemelném, hogy egyáltalán nem vagyok sznob, nem érdekel, hogy Chanel, ha nem az lenne, akkor is tetszene, és ha végül úgy döntök majd, hogy beszerzek magamnak ebből a parfümből, biztosan nem azért lesz, mert Chanel. A mínusz csillag természetesen az árnak szól.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

szfruzsi

2017. szeptember 19.

mintát próbáltam belőle és sajnos nem lett szerelem...:( eleinte az én bőrömön nagyon jól indul, erőteljes,finom, nőies illat, aztán eltelt pár óra és szagolgattam ,hogy honnan jön Dédnagymamám illata.... hát sajnos az én csuklómról... tipikus öregnéni illata lett , nagyon halvány hatósugárral

szfruzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

mindapinkszent

2017. szeptember 19.

Frissítés: ma újra megszagoltam, hátha rájövök, mire hasonlít. Vagy Jennifer Lopez Deseo vagy Alfred Sung Jewel. Nem tudom, mert mindkettőt régen szaglásztam már. Összeségében így sem, úgy sem hízelgő a hasonlat, mivel egyik sem az a nagy szám, felejthető kis illatocska mindkettő.

Csak üvegből szimatoltam, de veszem a bátorságot, és így is pontozom. Ugyanis ha egy Chanel nem rabolja el az ember szívét úgy, hogy az orrához emeli az üveget, régen rossz. Mert mi a normális menet? Megszagolod, hűha, idepapírt, fújsz, szagolgatod, hoci, a kezemre is egyet, járkálsz a boltban, tetszik, hazamész, még mindig érzed, tetszik, és eldöntöd, hogy folyjon érte a nyálad vagy sem.
Ez most nem történt meg.
Ez egy kellemes kis valami, hatalmas hype-pal. Még alig jelent meg, de már láttam valahol "eladó egy fújás hiánnyal". Kár a Chanelért. Megyek, és fújok egy kis hagyományos, banyás No 5-öt...

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Ez most nem történt meg.

Kacuprof

2017. szeptember 18.

Draga ferjem ma papircsikon hozta haza nekem, mert nem jutottam el megillatolni.
Nem tudom mit gondoljak. Nagyon-nagyon vartam Ot es nem erre szamitottam. Hasonlit valamire... de nem tudok rajonni, hogy hol ereztem hasonlot! Talan egy regi oblito... vagy szappan.
A fragrantican irta valaki, hogy a baratja szerint a nagypapaja deoja volt ilyen😊
Papiron valoban kozepszeru es felejtheto, de boron meg kiprobalom.

Kacuprof
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Papiron valoban kozepszeru es felejtheto, de boron meg kiprobalom.

Regi84

2017. szeptember 18.

Már tavasz óta nagyon vártam, de sajnos nagy csalódás lett. Coco Mademoiselle és az új L'eau mellé szerettem volna télre, de még kedvezménnyel se fogom megvenni. Teljesen fura, nagyis, összevissza illat. Papiron katasztrófa, bőrön meg egy barátnőm megkérdezte, hogy ez egyáltalán női parfüm-e.... Szerintem azért ennyire nem rossz a helyzet, de nem is édes, nem is virágos, nem is friss... Igazából semmilyen, fura, nem bírnám magamon még havi párszor se...

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.