KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Ár: 30.000.-Ft , Eladó: Miracska80
Állapot: Egyszer sem használt 100ml teszter, Helyszín: 18. kerület,19. kerület,pöttyös utca/ecseri út, fizetés: személyesen,postázva(utánvéttel is),előre utalással,foxpost
Chanel Gabrielle EDP - fújós :)
Ár: 1800 Ft (+ posta/Foxpost) , Eladó: Luna1024
Állapot: Használt (5 ml/kép), Helyszín: --, fizetés: Előreutalást követően postával/Foxpost-tal küldöm

senskin

2018. június 15.

Ki vagyok s ki voltam én. Gabrielle, Coco, Csillagfény....
Nem számít semmi, csak mindaz ami emberré tesz és Nővé. Isteni illat vagy Gabrielle! Olyan határozott vagyok, hogy túlmegyek mindenki véleményén és csak arra gondolok, mennyire akarlak.
Nem csak úgy és minimális időre, hanem amolyan hűséges fogadalomra kellesz. Nem csak most.
Csak Igazán.
Te azt tudod adni a Nőnek, ami neki való.

Nők és asszonyok, lányok....

Mindig legyen méltóságotok.

UP: Tartom magam ahhoz, hogy a parfüm szép. Viszont nem tartós és egy szellő, egy szellem a nappalban és
elillan. Ilyen lett volna Gabrielle? Csalódás akkor. Jobban bíztam benne, de csak a halvány remény maradt. Miért lettél ilyen halovány, hogy ne tudjalak hordani mégsem? ... mert egyszerűen nem talállak...

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Ki vagyok s ki voltam én. Gabrielle, Coco, Csillagfény....
Csak Igazán.
Te azt tudod adni a Nőnek, ami neki való.

Nők és asszonyok, lányok....

Mindig legyen méltóságotok.

RenataB

2018. május 22.

Megosztó illat, kicsit túlzásokba menően is.
Nekem a korábbi öreg illatai nem tetszettek, mondjuk nem is vagyok az a nagyasszony típus, főleg nem érdekel, hogy mindenki tudja, hogy igen, rajta Chanel van.
Kifejezetten szeretem a szappanos illatokat, fogalmam sincs miért. És benne megtaláltam, amit kerestem. Finom, elegáns, de mégis bármikor viselhető illat. Hogy szürke kisegér lennék ettől, legyen. Nem is vagyok az a harsány, nagyszájú nő, főleg nem vagyok elegáns, madamme (mademoiselle). Szóval mi működünk együtt, nagyon is.
Köszönöm a Chanel-nek, hogy ránk, szürke kisegerekre is gondoltak és lehet egy olyan illatunk, ami magában hordozza a Chanel-t és kicsit mégsem.
Öt csillag.

RenataB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Megosztó illat, kicsit túlzásokba menően is.
Öt csillag.

skin

2018. május 19.

Sajnos a Chanel-hez képest gyengécske karakter mentes illat. Az elején már-már citrusos ami halványan meg is marad ,de ez nem kerekedik felül a virágokon. Lehet hogy túl sokat vártam tőle a márka alapján , az elődökhöz hasonlítva már nincs akkora kaliber. Egyébként kellemes a tartósságát illetően ne számítson senki egy Allure vagy No5 színvonalra annyit nem tud. Nem utasítanám vissza,de ha valaki csak úgy mutatná mint egy illatot nem biztos ,hogy Chanel-re tippelnék. Leszögezem nem rossz az üvege csodás letisztult forma.

Update: azt hittem velem vagy az én szaglószervemnel van baj. Ahogy látom más sem találja túl tartósnak ezt az illatot,hogy még egy drogériás parfüm is kenterbe veri ebben a tekintetben az már durva hiba egy ilyen árkategóriánál.

Update #2: 30 fokban rajtam valami hihetetlenül finom lesz. Egy fehér vászon ing egy feszes kék farmer és ez. Lányok ,a legjobb kombináció! Krémes enyhén citrusos amitől egyben nem is nehéz és a jázmin finoman bebólint amitől olyan boldogságillata lesz. Komolyan elgondolkodtam egy teljes üvegen. A tartósságán is növelt a forróság azt kell mondjam rafinált kis parfüm ez.
Megkövetem Chaneléket.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 19.

Megkövetem Chaneléket.

JuditTTT

2018. május 13.

Update: megkövetem magam, és kap egy plusz csillagot, mert megkedveltem. Azt hittem, nem fog illeni hozzám, de be kellett látnom, h. én ilyen vagyok, így jól áll. Tényleg meg kell várni, h. összerázódj vele. Megvan az az erénye, h. mindenhez vállalható, gyakorlatilg eljutottam odáig, h. minden nap szinte ezt fújom, pedig van bőven választékom. Eddig mindig olyat raktam magamra, ami az adott napi hangulatomhoz/ szettemhez megy, ha kicsit maszkulinabb, akkor olyan illat, ha nőiesebb nap, akkor olyan. Soha nem ragaszkodtam egy adott illathoz huzamosan. Nekem tetszik ez a kicsit maszkulin jellege, ami lassan bontakozik ki benne. Ma már nem gáz a fluid szexualitás és ez az illat inkább azt képviseli. Nem véletlen ez a dolog, h. így rakták össze, igen okos húzás volt. Ez a jövő generáció Chanel 5-öse. Nekem bent marad a kedvenc hármasomban egy darabig, úgy néz ki. Mindig van benne valami, ami újszerűen, meglepően hat. Van, aki rühelli rajtam is, nem érzik ki belőle, amire amúgy én számítok: a piac erre fog elindulni, és ez most még szokatlan illat egy nőn, hiszen az édes illatok után vagyunk most, sokaknak még mindig az Angel, meg a Lancome az isten, de már elindult a dolog a Gabriellel.

Egyelőre barátkozunk... üvegből olyan rettenetesen pacsuli jellege van, meg is döbbentem, h. ezt most mégis komolyan gondolták? Felfújtam, egy eleinte orrfacsaró és tolakodó, majd lecsengő, nyugis virágillat. De, ha valaki nekem azt mondja, h. ez egy no- name kis semmi, én elhiszem neki. Meg azt is, h. megcsavarták az 5-öst és ez lett belőle. Nem lesz a kedvencem, sztem sokaknak nem. Nem szeretem a Chaneleket, de majd meglátjuk, hogy működünk együtt tavasszal. Remélem jobban is összebarátkozunk.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Masnuci

2018. május 11.

Nos úgy látom a Chanel háznak ismét sikerült egy erősen megosztó illatot kreálnia. Én is úgy vélem, hogy a fiatalabb korosztály felé nyitna ezzel a vonallal, és szerintem ez most egy kifejezetten jól sikerült próbálkozás. A Chance család is a fiatalabbakat célozta meg, nekem sajnos nem is tetszik egyikük sem, ebből is látszik, nem vagyok már az a korosztály. De ez a Gabrielle! Minden fázisa szép, még az eleje is tetszik, pedig nem vagyok híve a citrusos illatoknak, ez most mégis bejön. Szóval igen, van aki a sárba tiporja, van aki az egekig magasztalja, én maradok az egyszerűen csak tetszik álláspontnál. Ja nagy üvegem azért nem lesz belőle, mert az ára, na az tényleg húzós:o)

Masnuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 11.

Encilla

2018. május 1.

Számomra ő egy citromos légfrissítőre, vagy esetleg limonádéra emlékeztet, Chanel ide vagy oda. :( Ár-érték arányban pedig egyenesen felháborító. Nagyon nem.

Encilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

karolina.szanda

2018. április 28.

Nekem ez tetszik. Rajtam tartós is. Min. 8 óra. Hatósugara közepes. Talán 4 évszakosnak mondanám. Nagyon nőies.

karolina.szanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 28.

addictke

2018. április 15.

A negatív vélemények főként a tartóssagot és sillage-t bírálják.Nekem nagyon világos és kifejezetten száraz bőröm van, tudni kell, hogy nem sok parfüm tartós rajtam az Angel és hasonló kaliberű társai kivételével.
A Gabrielle viszont meglepően nagyon tartós rajtam, fürdès után is érzem az illatát.Sillage tekintetében sem ért vele csalódás, többen is kiszagolnak és kérdezgetik, hogy mi ez a fincsi illat rajtam!?

addictke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

albertinablogg

2018. április 9.

Iszonyat csalódás. Nem emiatt mentem be elsősorban a parfümériába, de kipróbáltam a csuklómon.
Chanel jelleg 0.
Különlegesség 0.
Tartósság 0.
Szeretem az erős, intenzív illatokat, de ez abszolút nem tetszik, ráadásul a reklámarc is eléggé rossz választás.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Chanel jelleg 0.
Különlegesség 0.
Tartósság 0.

angelina69

2018. április 4.

Pici mintát sikerült belőle szereznem. Sanel vagy sem, ez nem rossz illat. A hétvégén sétáltam a barátnőmmel, aki nem illatmániás, de míg vele voltam délután, úgy ötször-hatszor megjegyezte, milyen kellemes illatom van. Egyébként nekem is tetszik. Ugyan nem értem a téli megjelenést, mert ez sokkal jobban illik a napfényes tavaszhoz és a kellemesen meleg nyárhoz. Nekem ez az illat üde, napfényes, enyhén citrusos, enyhén virágos, icipicit édeskés, egy kis púderes beütéssel. Kellemes, nem fojtós. Nincs nagy szillázsa, és valóban a tartóssága sem kiemelkedő, de azért rajtam az átlagos kb. 4-5 órát hozza. Szerintem bármikor bevethető. Egyébként örülök, hogy Sanelék mertek változtatni. Eddig engem egyik illatuk sem varázsolt el. Mindegyikben volt egy olyan illatvariáció, ami az adott ház sajátossága. Egy olyan fura ódon, poros illat. Ami pedig Gabrielle árát illeti, az valóban erős túlzás.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.