KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   47 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Ár: 18000 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 35/32, Helyszín: Siófok, fizetés: postan maradoként,személyesen
Fújós vásár! Chanel Gabrielle, JHG Mad Madame, E. Lauder Intuition, M. Jacobs Fig Splash, Armani Code Turquoise, L'Artisan Premier Figuier, Lanvin Eclat D'Arpege
Ár: 290 - 1990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

Kremcica

2018. november 9.

Update: Kaptam belőle egy kis fiolás mintát és pár plusz alkalommal lehetőségem volt újra tesztelni nyugodt, vagyis otthoni körülmények között. Érezhetően minőségi illat ez tagadhatatlan nem is veszek vissza a csillagokból. De továbbra is tartom a véleményem hogy nem az a típusú parfüm amit felismernék a tömegben. A másik hogy nagyon nem az én illatom, szerintem inkább az idősebb nők illata. Egy alkalommal megmutattam anyukámnak (50-es korosztály), de még ő is azt mondta hogy neki is érni kellene rá. Továbbgondolva abszolút nagymamám illata, hozzá csodásan passzolna. De akkor a fiatal Gabrielle hogy jön ide?!? Nem értem...

Jaj de kis megosztóra sikerült ezt összehozni. :D Láttam a sok lehúzó értékelést így már-már félve léptem oda a D-ban az állványához. Nagyon kellemes csalódás! Nincs semmi "Chaneles"-mellékzöngéje amit sokan poros alapillatnak hívnak még annyira unalmasnak se mondanám, ellenben jólesően simogatja az ember lelkét a megcsapó illatfelhő. Az első Chanel amire azt mondom tetszik, mert eddig mindegyiket olyan kimértnek, hidegnek éreztem pedig tényleg próbálkoztam szeretni egyiket-másikat. Egyedül az a bajom vele, hogy nélkülözi az igazi karaktert amivel ki tudnám szúrni valakin hogy ez Gabrielle. Kellemes, finom de nem éri meg az árát. A másik bajom a tartóssága, hamar bőrközelivé válik és elillan.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

emaemegholnap

2018. október 23.

Nagy kedvenc!! olyan kellemes puderes illata van

emaemegholnap
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Nagy kedvenc!! olyan kellemes puderes illata van

cattitude

2018. október 23.

azzal beszéltek rá a Gabrielle kipróbálására, hogy ez egy olyan Chanel, ami nem nyanyás - na ezt kb olyan fenntartással kezeltem, mintha azt mondaná valaki, hogy ez egy olyan oroszlán, amelyik nem eszik antilopot. jó, egyébként tényleg nem olyan brutális, mint a No 5, de nem jött be így se. a bőrömön halvány grapefruitos, olcsó édes pezsgős szaga van, se nem kellemes, se nem frissítő, de legalább 20 perc alatt elillant. mondjuk a Chanel parfümök egyébként hidegen hagynak, szóval nem érzem nagy érvágásnák, az obligátnak tűnő "mi lesz így a Chanel-házzal, brühühű" picsogást is meghagyom másnak

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

bibuska

2018. október 15.

IMÁDOM!! Ajándékba kaptam és nemtudok tőle megválni, már alig van benne de próbálom beosztani... elég 1 fújás és egész nap érzem az illatát..elegáns illatnak mondanám, egyszerüen a legjobb..

bibuska
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 15.

szsz

2018. október 12.

Ha nem tudnám, hogy chanel, az illata alapján nem gondolnám, hogy az, ezzel együtt számomra egy érdekes, nem szokványos illat. A csuklómra fújva napközben egy ideig lengedezett körülöttem, már-már kezdtem is beleszeretni... de ez csak egy plátói szerelem, mire pár óra múlva hazaértem, meg akartam mutatni a férjemnek, de úgy elillant, mintha ott sem lett volna. Rövid volt a románcunk, túlságosan is rövid. Óh kedves Gabrielle, nem vagy méltó a nevedhez!

szsz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 12.

karaibrahimgil

2018. szeptember 12.

Megértem, hogy Mugler Aurája megosztó parfüm, de hogy a Chanel Gabrielle-je is...
Elképesztő. Első illatolásra beleszerettem, egy fújás után már biztos voltam benne, hogy ez bizony üvegében is kell.
Egyszerre citrusos és édes, elegáns és friss, meleg és nőies, akár a Chance Eau Tendre. Hozzáteszem, hogy viszonylag sokáig használtam, majd meguntam az Allure-t, minden Chance-nak adtam egy esélyt, de csak a Tendre maradt velem, az 5-ösöket ki nem állhatom, így a Cocot sem kedvelem; szóval nem vagyok egy tipikus Chanel-rajongó. Lehet, hogy ezért is működik rajtam ez.
Semmi nyanyaszag, csak kifinomult melegség, a Nő illata.

Update: Most olvastam googles véleményét (best comment ever 😘), és 100%-osan egyetértek vele.
Még a fenti soraim írása előtt gondolkodtam azon, hogy kapásból észlelem, ha az utcán sétáló tizenéves Good Girlt 👠, a villamoson utazó harmincas Alient, a szombat este taxiban előttem utazó Decadence-et, a belvárosi irodaházban dolgozó pedig Coco Mademoiselle-t használ. De ezt nem biztos, hogy felismerném. És ez nem baj, sőt!
Hiába gondolják sokan a Gabrielle-ről azt, hogy nem eléggé markáns - szerintem pont azáltal tudja kiemelni a viselője személyiségét, hogy asszisztál hozzá, nem pedig agyonnyomja azt.

Update 2: Rafinált illat ez. Azt hihetné az ember pár óra viselés után, hogy kellemes, csak hamar elillan... Egy fenét! Halványodik ugyan, hogy aztán a legváratlanabb időpontokban bukkanjon fel - akár a másnap reggeli zuhanyzás után. 👏💓

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Semmi nyanyaszag, csak kifinomult melegség, a Nő illata.

nyuszo

2018. szeptember 10.

Szerintem ez nem egy rossz illat, ahhoz képest, hogy Chanel....ez alatt azt értem, hogy nekem személy szerint túl elegánsak, túl 'finomkodóak' a márka illatai (persze évekkel ezelőtt azért én is elcsábultam pár üvegcsényi Allure erejéig, de aztán meg is szakadt a kapcsolatom a Chanel-illatokkal), mindazonáltal vannak olyan hölgyemények, akiken nagyon is el tudom képzelni ezeket a finom virág-illatokat, amiket amúgy én is kellemesnek érzek, csak nem érzem őket magaménak....Ilyen a Gabrielle is...friss grapefruitos kezdés, finom virágos befejezés....elszagolgatom papíron, de nem rohanok megvenni, már csak azért sem, mert ha grapefruit, akkor nekem inkább a Versace Eros edt!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 10.

googles

2018. szeptember 7.

Teszteltem (rögtön a megjelenésekor, még régen), aztán újra meg újra, miután a sok rossz véleményt olvastam róla. Nekem ez tetszik!

Rendben, hogy nem karakteres és nem ordít róla, hogy Chanel. Ez miért lenne baj? Csendesebb, aprólékosan összerakottnak hat, amire jobban oda kell figyelni.

Szagolgatom a karomon és új jegyeket fedezek fel, bontakozik az illat. Azért is tetszik, mert ezt a kompozíciót nem fogja tudni mindenki orra beazonosítani. Szerintem ez nem tud olyan elcsépeltté válni, mint mondjuk a Coco Mademoiselle, mert nincs egy leegyszerűsíthető karaktere, amit csak le kellene koppintani.

Azért is tetszik, hogy bár virágos, sőt, nem is a kedvenc virágos jegyeimből áll, kellemes az orromnak és ez az illat könnyed és légies marad.
Nekem ez egy modern virágos parfüm, a maga nemében ez benne az újdonság. Az én véleményem az, hogy nem kell ordítania egy parfümnek, nem attól lesz feltétlenül jó illat, vagy nagy dobás. Néha a kevesebb több.

Ui. a nagy egyéniségek nem biztos, hogy olyan parfümöt akarnak használni, amivel méginkább mindenkit orrbavágnak ;-)

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 7.

DorothyHK

2018. augusztus 30.

Elég markáns illat ami pl egy tinin/fiatal nőn szinte elképzelhetetlen számomra. Az elején erős citrusos illata van (számomra is olyan nagymamás elsőre) aztán az idő múlásával finom virágos illata lesz. Olyan mintha pár óra múlva nem is ugyanazt a parfümöt szagolnám. Magamon frissen fújva cseppet sem tetszik de pl a barátomnak jobban tetszik mint a többi parfümöm. Tartósságát tekintve 4/5.

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Hellcall666

2018. augusztus 27.

Huh, ez a "nagyi kikandikált a gardróbból" illat.
Csanel ide vagy oda...ez nyema jó.

Later....:)

Kissé csodálkoztam, hogy ennyire alacsony az átlaga itt, de abban egyetértek, hogy a Chanel márkához képest nem üti meg a többi parfümmel a mércét.
Az, hogy parfümről van szó...hát rajtam alig 1 óra, de akkor még talán sokat is mondtam, egy Avon-os parfüm jobban teljesít.., mi ez tényleg?
Az illata összességében nem rossz, rajtam tiszta rózsa illat.
Ha még emlékszik rá valaki, régen volt a Bolgár rózsa kis fiolában lehetett kapni valami fa csiricsálé tokban, na tisztára olyan, mellé meg vami édeskés illat, utána pedig slussz, el is tűnik az egész.
Azért ha már befektet valaki egy Chanel parfümbe, igen is kérem szépen elvárnám, hogy hozza a minőséget, legalább a tartóssága véget, ráadásul egy rakás pénzért!!!!!
Az illatkreátort meg a céget is megdobálnám pár ilyen teli üveggel...

Hellcall666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Huh, ez a "nagyi kikandikált a gardróbból" illat.
Csanel ide vagy oda...ez nyema jó.

Later....:)

Az illata összességében nem rossz, rajtam tiszta rózsa illat.
Az illatkreátort meg a céget is megdobálnám pár ilyen teli üveggel...

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.