KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Ár: 4.500.- + posta , Eladó: auberginecat
Állapot: 10 ml frissen átfújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 30.000 Ft/postával , Eladó: a12smuk
Állapot: új, Helyszín: Vas megye, fizetés: Személyes,utalás után postázom-postán maradó ajánlott levél

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

FReka

2017. november 21.

Rajtam nem működik,nagyon nem..olcsó pacsulikölni szaga van,nem cseng le,amíg érezni lehet a bőrömön,addig ilyen. Talán kifújáskor a legkellemesebb,utána egyszerűen nem bírtam megszokni. Rajtam sajnos egyik Chanel parfüm sem működik igazán,majd talán pár év múlva újrapróbálom őket. :)

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Cintia04

2017. november 20.

Nagyon vártam, megláttam, odaszalad, pák-pák, egyet fúj papírra, egyet meg a kezemre ( a fújókája olyan sokat fúj, hogy egy fújás bőven kitesz kettőt ). Szagol-hökk, nem értem, szagol-hökk, nem értem mire harmadjára kaptam levegőt, hogy befogadjam és agyammal is felfogjam, ez mi ez (?)tört ki belőlem hirtelen és ezzel egy éles fájdalom markolta meg a fejem amit soha de soha nem tapasztaltam még parfümnél! Vártam egy kicsit nem akartam elhamarkodottan bármit is kijelenteni, ítélni meg pláne nem! Csitul, csendesedik várok és várok és semmi! Itt már végre kaptam levegőt és kitisztult a fejem is mert elsőre nagyon intenzív volt. Leszögezem semmiféle elvárásom nem volt vele szemben még a sok negatív vélemény sem befolyásolt de azért most egy Chanel-ről beszélünk nem? Ha valaki név nélkül az orrom alá dugta volna ...hát azt mondtam volna, hogy valami Yves Rocher kölni de az a jobb fajta ami kellemes de bőséges tízen ezrekért? Ez most komoly? Az ára egy vicc! Finom, kellemes még azt mondom elegáns is ha nagyon belemagyarázom és ennyi! Nekem ez egy citrusos, friss virágillat csak nehezen hiszem el, hogy ennyire futotta! Ne is mondjam, kb egy óra alatt egy jellegtelen alig érezhető semmi lett! :( Agyam szerint 3 csillagot adnék mert nem rossz de nincs wow érzés és ezt nagyon sajnálom, szívem szerint 5 csillagot adnék mert iszonyatosan elfogult vagyok imádom a többi Chanel illatokat de azt hiszem most kiegyezem egy 4 csillaggal! Rá tényleg illik a " Nagyobb a füstje mint a lángja " kifejezés! Intenzív indítás majd azzal a lendülettel tovább is áll! Akik adnak az "imidzs"-re és, hogy mindenből a legújabb, legtrendibb legyen azok elképzelhető, hogy agyukat eldobva szaladnak megvenni és én meg is hagyom nekik! Hát ezt még emésztenem kell hölgyek! :(

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

mglilla

2017. november 19.

Nagyon vártam, de nem lett szerelem, a többi Chanelhez képest keveset nyújt, nem rossz, de jellegtelen.

mglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Racka

2017. november 18.

Eddig minden Chanel illatot szerettem, találtam olyan aspektust, ami kiemelte a többi parfüm közül (legyen designer vagy niche), de ez a nagy semmi. Teljesen arctalan, jellegtelen, kis vizes fufu. Vannak letisztult, friss, szinte szappanos illataim, mint stílus közel is áll hozzám, de ez még ehhez képest is semmi. Az üvege pedig egyenesen olcsó hatást kelt, a kupak különösen. Értem én, hogy 20as korosztály a célcsoport, de ez nem mentség a semmire (pláne nem ennyi pénzért).

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

tnori

2017. november 12.

Hűha, ennyi negatív hangvételű véleményt nem nagyon láttam még egy olyan terméknél, aminek a szeretete vagy nem szeretete nyilvánvalóan ízlés kérdése,sokkal inkább mint egy krém vagy rúzs vagy ecset esetében. Szerintem egy parfumnel talán a tartósság lehet valamennyire objektív vélemény, amit pontozni lehetne. Na mindegy is, én megvettem ezt a parfümöt, nagyon megtetszett az illata, a csomagolás egyszerusege. Én speciel nem szeretem a tulkombinalt uvegcseket. Mindennapos viseletre vettem, kB 2 hete használom és szeretem, a környezetemben levő emberek is megjegyezte hogy finom illatom van. 35 éves vagyok, én nem érzem tini illatnak egyáltalán. Egy bő óra múlva allandosul az illata ami sokkal sokkal klasszabb mint amikor kifujod. Nem hivalkodó, egyszerűen csak kellemes elegáns és kifinomult illatod lesz. Szóval nekem bejott.

tnori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

melwin

2017. november 8.

Szegény Gabrielle, micsoda savazást kap. :) Na kezdjünk bele.
Nagy divatház, nagy név, nagy elvárások. A Chanel nevet nem kell senkinek bemutatni, a legendás N 5 mindeki által ismert, hallott, ha még nem is mindenki által kedvelt. Az emberek hasonló nagy durranásra várnak minden egyes új parfüm kiadásakor, mert hát Chanel divatot teremt, ugye?
Én teljesen értem mit próbáltak itt elérni. N 5 majd 100 éves születésnapját ünnepli hamarosan és lássuk be van olyan még parfümben is hogy idejét múlt. Idők változnak ezzel együtt az izlés is. Ha csak saját magadra gondolsz, lehet hogy 30-as, 40-es éveidben teljesen más illatokat tartasz vonzónak, mint 20-as éveidben. Egy 20-as éveiben lévő fiatal lányhoz nem illik egy komoly parfüm, ugyanígy egy érett nőhöz egy "leányos" illat. Nincs összhang, elcsúszik a kép. Ami az 1900-as évek elején népszerű volt, nem biztos, hogy a 2000-es évek elején is az.
Chanel nyilvánvalóan a fiatalabb korosztály szólitja meg Gabrielle-el. Már csak ha reklámot is nézzük, vajon miért Kristen Stewart-ot választották? Hány rajongója van világszerte a Twighlight Saga-nak, vagy magyarul Alkonyatnak? Ezek a lánykák özönleni fognak Gabrielle-ért a boltokba. Belátom, hogy ügyes fogás, de emelett nagyon nem illik Chanel-hez.
Az illat maga friss, virágos, semmi újat nem nyújtó, tucat illat nyitáskor. A transzformáció során még talán Gabriela Sabatini Ocean Sun-jére is emlékeztet, amiből régen elfújtam számos üveggel. De igazán kb olyan 1-2 óra múlva bontakozik ki. Na ekkor érezni a Chanel vonalat. Nagyon kifinomult, letisztult illat lesz belőle, ezt tudom elképzelni fiatal Gabrielle-ként. Ez az illat viszont nagyon bőr közeli, szillázs gyenge. Nem másoknak szól, hanem a viselőjének. Tartóssága még ennek ellenére is jó, fürdés után is érezni. Az árra horribilis. Igaz, hogy fiatal közönség a cél, de hogy ki fogja tudni ezt megengedni magának ebből a korosztályból az megint egy jó kérdés.

melwin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 8.

Szegény Gabrielle, micsoda savazást kap. :) Na kezdjünk bele.

Sz. Csilla

2017. november 3.

Imádom! Ahogy a gucci bambooban is van valami, ami miatt dejavum van, ebben is ott van az a különleges dolog, ami visszarepít a drága nagymamámhoz, és azt képzelem, hogy egy nyári délután bent a hűvös lakásban kutakodok a nagy szekrényekben a sok kelme között. Nem nagymamás illat, nyugi! Hanem.valami varázslat van benne! Csak kifinomultabba a bamboonál, azt nem akartam viselni, csak szagolgatni.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

elvanui

2017. október 27.

Hahaha.
Chanel, szerintem ennél lejjebb már ne.

elvanui
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Hahaha.
Chanel, szerintem ennél lejjebb már ne.

astarta

2017. október 26.

Én legszívesebben 5-öst adnék neki, mert egy kellemes, bájos illat, bármikor szívesen magamra fújom. Viszont nem tudom figyelmen kívül hagyni, hogy ezért az árért és a Chanel névhez méltóan valami különlegesebbet vártam volna. Hiányolok belöle valami rafinériát, valami csavart. A reklámja pedig a szememben nagyon mellé lett löve, számomra Kristen Stewart megjelenése egyáltalán nem illik ehhez a parfümhöz (vagy a parfüm nem illik K.S. megjelenéséhez). Ez egy feminim illat, nem dögös, inkább kislányos.

astarta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

skin

2017. október 16.

Sajnos a Chanel-hez képest gyengécske karakter mentes illat. Az elején már-már citrusos ami halványan meg is marad ,de ez nem kerekedik felül a virágokon. Lehet hogy túl sokat vártam tőle a márka alapján , az elődökhöz hasonlítva már nincs akkora kaliber. Egyébként kellemes a tartósságát illetően ne számítson senki egy Allure vagy No5 színvonalra annyit nem tud. Nem utasítanám vissza,de ha valaki csak úgy mutatná mint egy illatot nem biztos ,hogy Chanel-re tippelnék. Leszögezem nem rossz az üvege csodás letisztult forma.

Update: azt hittem velem vagy az én szaglószervemnel van baj. Ahogy látom más sem találja túl tartósnak ezt az illatot,hogy még egy drogériás parfüm is kenterbe veri ebben a tekintetben az már durva hiba egy ilyen árkategóriánál.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 16.