KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   47 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Ár: 18000 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 35/32, Helyszín: Siófok, fizetés: postan maradoként,személyesen
Fújós vásár! Chanel Gabrielle, JHG Mad Madame, E. Lauder Intuition, M. Jacobs Fig Splash, Armani Code Turquoise, L'Artisan Premier Figuier, Lanvin Eclat D'Arpege
Ár: 290 - 1990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

GNóri

2017. szeptember 9.

Csak vásárolni mentem a Müllerbe, de ha már ott voltam, nem hagyhattam ki, hogy megillatoljam. Hát annyira meglepődtem, hogy el is felejtettem, ki vagyok, hol vagyok, hogy vásárolni akartam, inkább kimentem. Nem akartam egyből véleményt írni, azóta érlelgettem magamban kicsit az "élményt".
A jaffa tényleg találó szó rá. Kezdetben egy nagy, harsány, műnarancsos virágcsokor, majd leszáradás után egy kis diszkrét, alig érezhető, krémes komfortillattá változik. Sajnos hatalmas csalódás, abszolút nem hozza a megszokott Chanel minőséget.
Viszont úgy gondolom, hogy ez egy teljesen időszerű lépés volt a divatháztól, egy modernebb illattal akarták megszólítani a mai generációkat. Hiszen kétségtelenül már egy új világ van. A mai tökéletes, mértani pontossággal kialakított szemöldökű, highlightolt és kontúrozott pinterest lányok nem a Chanel 5-öt fogják megvenni, dehogyis, hanem a Gabrielle-t. Hiszen kell venni egy Chanelt, csak azért, mert Chanel, de ez fiatalos, gyümölcsös, nem lógnak ki vele a sorból.
Én a magam 27 évével nem érzem magam túl öregnek, de mégis, minden társas szituációban azt érzem én is, és a hasonló korú ismerőseim is, hogy egy hihetetlen szakadék van már gondolkodásmódban, értékekben a mi korosztályunk és a mai tizenéves-korai huszonéves fiatalok között. Talán pont ez a szakadék jelenik most meg a Chanel parfümöknél is. Mi csalódottak vagyunk, de lehet, hogy lesz rá igény.
Az utóbbi években nagyon rossz irányba indult a nagy divatházak parfümgyártása, nem tudom, hogy ez fog-e valamikor javulni, mindenesetre be kell táraznom minden régebbi kedvencemből, mielőtt szép sorban elkezdik kivonni őket, teret adva az ilyen Gabrielle-eknek és barátaiknak.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Ada992

2017. szeptember 9.

Hmm..hol is kezdjem. Parfümériában csak blatterre fújtam,de nem nagyon fogott meg.Az októberi Elle magazinban van egy kis illatminta.Na gondoltam,akkor most már bőrön is próbáljam ki,hogy igazi véleményt tudjak róla írni.Mindkét csuklómra került belőle és elkezdtem megfigyelni.Az első pár percben tömény virágcsokor fogadott,ami annyira nem érintett meg.Kicsit a Nivea krém ugrott be róla.Vártam-vártam és kb 20-30 perc múlva egész kellemes,virágos lett,de szerintem tényleg nem egy nagy szám. Nagyon beharangozták de sikerülhetett volna jobbra is.Nem azt mondom hogy rossz, de nem ez az év parfümje az biztos. Elegáns,komfort illat,de semmi több.Legalábbis számomra.

Ada992
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

galagonyanya

2017. szeptember 9.

A gyorsan szaporodó véleményekből világosan látszik, mennyire vártuk ezt a parfümöt, milyen kíváncsiak voltunk rá, lelkesen kipróbáltuk, aztán - néhány kivétellel - jöttünk ide Krémmániára panaszkodni és megosztani csalódottságunkat. Jómagam mindjárt első nap lecsaptam rá, amikor kitették Douglas-ben a polcra a többi újdonsággal együtt, mégis vártam pár napot a véleményemmel, hogy ne én legyek, aki az elsők közt lehúzza. A neve - Gabrielle - gyönyörű, az üvege is letisztult, igényes, nekem kimondottan tetszik. És itt akár meg is lehetne állni, mert most kezdődnek a "szegény kisgyermek panaszai" - a Chanelnek ugyanis nem sikerült megfelelnie azoknak az elvárásoknak, melyeket a nagyérdemű támaszt vele szemben. A mérce meglehetősen magasan van, na nem napjaink parfümtrendje által, hanem a ház múltja, eddigi teljesítménye, alkotásai miatt. Nos, a mércét még levernie sem sikerült a Chanelnek, olyannyira alacsonyan húzott el alatta... maga az illat virágos, narancsos, nem kellemetlen, de engem a Jaffa szörpre emlékeztet, és hogy erre azt mondják, női parfüm, hát rendben van - van, aki szereti a narancsos illatokat - de hogy ez egy Chanel parfüm, hát nem tudom, nevessek-e inkább, vagy sírjak. Megjegyzem, dicséretes és bátor lépés, hogy a Chanel előrukkolt egy új illattal, és nem a Chance x-edik flankerét dobta piacra, de szerintem ez az illat kudarc. Csalódás számomra, ugyanúgy, ahogy a Mon Guerlain.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Kedi81

2017. szeptember 8.

Ma kaptam kis fújóst belőle,köszi ezúton is kedves Vera!!! :-)

Már nagyon kíváncsi voltam rá,így az első benyomásról rögtön írok is véleményt,aztán majd hosszabb barátkozás után update-elek még...nos elsőre megmondom őszintén nem ilyennek képzeltem,hiába a sok megosztó vélemény,szerintem nagyon is Chanel-es,csak egy finomabb,lightosabb verzió,biztos már megunták a sok nagyon karakteres,olykor kicsit erőszakos Chanel illatokat gyártani...:-)
Az én bőrömön elsőre nagyon Chance-os lett,csak kicsit virágosabb,könnyítettebb változatban,igaz ez az illat nem én vagyok,de nagyon kellemes kis tiszta,ártatlan illat,ami tényleg nem annyira különleges,vagy egyedi,mint ahogy gondolom sokan elvárták tőle,de én akkor is érzem a háttérben megbújva,hogy Ő bizony egy Chanel:-)
Eddig úgy érzem,hogy tartósságára se lehet panaszom,ebben is felzárkózik a "testvéreihez",de majd tesztelem,és megírom,ha mégse,eddigi próba alapján kap tőlem egy négyest,és később majd még jelentkezek,hogy sikerült a "kapcsolatunk" :-)))

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Ma kaptam kis fújóst belőle,köszi ezúton is kedves Vera!!! :-)

Luiselotte

2017. szeptember 8.

Ma sikerült megkaparintanom belőle egy pici mintát. Nekem tetszik ,de semmi agyeldobás , lágy, krémes fehér virágos illat , pont annyira édes, hogy ne legyen fojtó , a leszáradása is szép . Öt órát bírt rajtam. Biztonsági játékosoknak ajánlom, ( leginkább őszre ) akik nem akarnak kitűnni, csak azt szeretnék,hogy egy finom , tiszta illat lengje körül őket egész nap.
Egyébként nem illik hozzám, én ettől sokkal feltűnőbb jelenség vagyok és ezt az illatommal is közvetítem .
Az üveg egyszerű , letisztult, a tartalom pedig nekem túl kevés , egyáltalán nem nagy dög az ára pedig :50 ml 33500Ft az M.-ben amit sokallok.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Mayoranna

2017. szeptember 7.

Óriási csalódás volt. Nagyon vártam, mert nagy parfüm rajongó és gyűjtő vagyok.
Rengeteg márkás parfümöt tudhattam már a magaménak és az idők folyamán megtanultam külömbséget tenni
a valóban igényes minőségi és a túlárazott "csak a márkát fizetjük meg" tucat illatok között.
Nem mondhatom,hogy kimondottan Chanel rajongó volnék. Én minőségi,finom, egyedi,tartós illat rajongó vagyok.
Ha Chanel,akkor nekem (több próbálkozá után) Allure, Chanel N5 Premiere fürdés után,mert finom szappanos elegáns illat és a Mademoiselle,- de Mademoiselle-ből is csak a 7,5 ml parfüm változat. Igaz,hogy 42 ezer ft ez a pici mennyiség, de
nekem ez a minőségi illat és ez valóban nagyon-nagyon finom és nagyon tartós.
Gabrielle: Mintha nem is Chanelt szagoltam volna. Ez nem minőségi parfüm, hanem egy szaladgálós,gyorsan elillanó, tucat illat.
Nagy kár,hogy a citrusos-virág illat vonalat követi,mert ez most a divat,biztosra akart menni. De nem sikerüllt.
Gondolkodtam,hogy hová tudnám viselni? Munkahelyre jellegtelen.Színház, vacsora,randi - kevés. Szex - unalmas,gagyi,semmi amitől a végzet
asszonyának érezhetné magát az ember. Akkor hová? Magamra fujtam a parfümériában egy fél üvegnyit, kb.fél óra elteltével nem éreztem semmit magamon.
De mások sem..
Szerintem nagyon fontos,hogy az illatra,amit használunk igényesek legyünk. Mert a névjegyünkké válik ha viselni is tudjuk.
Hát,én nem ezt a névjegykártyát szeretném átnyujtani.
Soha nem veszem meg. És nem az ára miatt. Amugy a Chanel N5 kiveri nálam a biztoítékot,soha nem viselném. De annak ellenére,hogy megosztó
illat, ott van benne az,amitől egy Chanel illat Chanel.. - ez egy tucat illat,és a kutya nem fogja megkérdezni,hogy mit vilselsz.
Szürke egereknek ajánlom. De a Chanelek eddig nem azoknak készültek.

Mayoranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Óriási csalódás volt. Nagyon vártam, mert nagy parfüm rajongó és gyűjtő vagyok.
nekem ez a minőségi illat és ez valóban nagyon-nagyon finom és nagyon tartós.
De mások sem..
Hát,én nem ezt a névjegykártyát szeretném átnyujtani.
Szürke egereknek ajánlom. De a Chanelek eddig nem azoknak készültek.

Dormir

Egyelőre csalódás
Semmi gond vele, csak egy fényes, karakter nélküli virágos illat. Meg tudnám szeretni, de ennyiért?! A szaladgálós, egynek jó, nem sajnálom-elfújkálom kategória illatilag, anyagilag meg csőd. Nekem nem éri meg.
Plusz semmit nem indított meg bennem. Sajnálom. Vártam.

Dormir
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Egyelőre csalódás
Plusz semmit nem indított meg bennem. Sajnálom. Vártam.

LPE

2017. szeptember 7.

Minden vágyam volt, hogy megszagolhatom, hogy kipróbálom majd, a megjelenés után.

Sikerült vásárolni belőle egy 10 mlnyi adagot fújósban. Alig vártam, hogy megérkezzen. Eljött ez a nap is, a postán átvehettem. Ahogy beültem a kocsiba, nyomban kipróbáltam. Direkt olyan illatot fújtam reggel, amelynél biztos voltam abban, hogy elillan az illata Gabrielle érkezéséig.

Na szóval fújtam belőle, és első pillanatban imádtam. Finom erőteljes virágillatot éreztem, és azt a valamit, amitől egy Chanel az Chanel. Mindig visszatért az orrom a csuklómra.

Azonban sajnálatos módon kb két óra elteltével alig éreztem valamit, majd picit később konkrétan semmit. Mintha eltűnt volna, vagy sosem lett volna a bőrömön. Újra fújtam és megismétlődött a dolog.
Nagyon nagyon sajnálom, mert igazán szeretni akartam. Ezért az alig három óra élvezetért nem fogok egy kisebb vagyont kiadni, az már biztos. Ezt a tíz milit elfújom, és legalább nem vágyakozom már utána.

A reklámot egyébként nem bírom, Stewart kisasszonyt még úgysem. Szerintem nem neki kellene a Gabrielle arcának lenni...

Számomra Gabrielle egy már-már hétköznapi virágillat, ami nagyon komfortos viselet, de de nem tudja megugrani a Shalimar szintjét. Sajnos még meg sem közelíti...

LPE
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

kisnyuszi83

2017. szeptember 7.

Estee Lauder Pleasures lightosabb citrusos kiadasa. Tartósság 2 ora. Hajba fújva kellemes. Eppen annyian fogjak szeretni, mint amennyien nem.

kisnyuszi83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

dobolank

2017. szeptember 7.

Nem szeretném temetni a Chanel-házat. Lehet, hogy ez az illat nem lesz nagy klasszikus, a Mon Guerlainhez képest mégis elég bátor dolog, mert legalább megpróbált valamit megőrizni a ház tradícióiból, és bevállalta, hogy sosem lesz a hónap parfümje... Előrebocsátanám, hogy csak mintából ismerem.
Eddig ez a parfüm az én szememben a Chanel-ház Modern Muse-a. Azt annak idején nagyon rossz időben próbáltam ki, mert nyáron nagyon is kedvelem, de amint hideggé válik az idő - 20 fok alatt kb - az az illat a szememben bájtalan, hideg lesz, ezért óvatosan szeretném a Gabrielle-t megítélni.
Egyértelműen visszafogott, tompított, virágos illat, amit én a magam részéről szeretek, de lelkesedni nem szoktam érte. Jázminos, de teljesen erotikamentesen jázminos, decens, állásinterjús módon az.
Ő talán azok közé az illatok közé tartozik, amelyek lassan alakítanak ki kötődést, lassabban jön rá az ember a nagyszerűségükre, arra, hogy mennyire jó társak is, és hogy a maguk visszafogottságában amiről lemondanak a mámoritás terén, azt visszaadják az állandóság- és kényelemérzetben. Ebből a típusból én jelenleg a MM-t választanám nyárra, mert nekem inkább a lonc jön be, mint a jázmin, de ki tudja, mit hoz a jövő...

dobolank
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.