KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   47 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Ár: 18000 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 35/32, Helyszín: Siófok, fizetés: postan maradoként,személyesen
Fújós vásár! Chanel Gabrielle, JHG Mad Madame, E. Lauder Intuition, M. Jacobs Fig Splash, Armani Code Turquoise, L'Artisan Premier Figuier, Lanvin Eclat D'Arpege
Ár: 290 - 1990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

addictke

2018. április 15.

A negatív vélemények főként a tartóssagot és sillage-t bírálják.Nekem nagyon világos és kifejezetten száraz bőröm van, tudni kell, hogy nem sok parfüm tartós rajtam az Angel és hasonló kaliberű társai kivételével.
A Gabrielle viszont meglepően nagyon tartós rajtam, fürdès után is érzem az illatát.Sillage tekintetében sem ért vele csalódás, többen is kiszagolnak és kérdezgetik, hogy mi ez a fincsi illat rajtam!?

addictke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

albertinablogg

2018. április 9.

Iszonyat csalódás. Nem emiatt mentem be elsősorban a parfümériába, de kipróbáltam a csuklómon.
Chanel jelleg 0.
Különlegesség 0.
Tartósság 0.
Szeretem az erős, intenzív illatokat, de ez abszolút nem tetszik, ráadásul a reklámarc is eléggé rossz választás.

albertinablogg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Chanel jelleg 0.
Különlegesség 0.
Tartósság 0.

angelina69

2018. április 4.

Pici mintát sikerült belőle szereznem. Sanel vagy sem, ez nem rossz illat. A hétvégén sétáltam a barátnőmmel, aki nem illatmániás, de míg vele voltam délután, úgy ötször-hatszor megjegyezte, milyen kellemes illatom van. Egyébként nekem is tetszik. Ugyan nem értem a téli megjelenést, mert ez sokkal jobban illik a napfényes tavaszhoz és a kellemesen meleg nyárhoz. Nekem ez az illat üde, napfényes, enyhén citrusos, enyhén virágos, icipicit édeskés, egy kis púderes beütéssel. Kellemes, nem fojtós. Nincs nagy szillázsa, és valóban a tartóssága sem kiemelkedő, de azért rajtam az átlagos kb. 4-5 órát hozza. Szerintem bármikor bevethető. Egyébként örülök, hogy Sanelék mertek változtatni. Eddig engem egyik illatuk sem varázsolt el. Mindegyikben volt egy olyan illatvariáció, ami az adott ház sajátossága. Egy olyan fura ódon, poros illat. Ami pedig Gabrielle árát illeti, az valóban erős túlzás.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.

Yeticica

2018. április 3.

Up 2: nos. Most eloszor jutottunk el a leszaradasig, a hidegben ugyanis egyszeruen elillant rolam az illat felfujas utan kb 10 perccel.
Na most szepen kibomlott, a fejjegyek frissitoek, a szivjegyei nagyon szepek, viragosak, na de a leszaradas?!!!! Teljes skizofrenia! Savanykas , puderes nyanyaszag. Elviekben nem szeretek illatokat korhoz kotni de ez konkretan megboldogult nagyanyam savanykas ‘parfum’szaga. Rettenetes.

Up: feloontozom, egeszen a 4-ig. Most, tavasszal, 20 fokkal melegebben, mint amikor utoljara probaltam, sokkal szebben bomlikmki az illat. Kacer kis gyumis viragos libbenet. Nekem telen, amikor eloszor probalgattam is, mosolyt csalt az arcomra, es most is. Jot tesz neki a melegebb ido, temyleg olyan, mint a napsugar. (A reklamjat tovabbra sem csipem, es Kristen S-on el nem tudnek kepzeni egy ennyire hetkoznapi illatot). Most mintha a Chanel vert is ereznem benne , bar nem az osregieket, inkabb a Chance -felet.
De hogy gondoljak az arat???? 28 ropi 30 ml.... also hangon. Kozalkalmazotti csucsfizetesembol marad a Luxure verzio 😂. Esk kiprobalom!

Ha eszperentéül kellene írnom róla, ezt írnám:
Ez egy enyhe, gyermeteg egyveleg, fehér, szerfelett gyenge, de kellemes testpermet.

Mondjuk.
Bocsánat.
De komolyan nem tudok róla mit írni, mert egy vicc, hogy a Chanel ház horribilis áron kiadott egy ilyen semmitmondo kis fuvallatocskát. Értem én, hogy nem minden a tartósság, na de 3 óra alatt teljesen eltűnni a bőrről mégiscsak szemtelenség!
Maga az illat nekem tetszik, egy teljesen átlagos, de szerethető, kedves kis fehér virágcsokir, amitől mindig felvidulok. A M-es eladóhölgy közölte, ő nem hajlandó magára fújni, és kb megvetően hozzámvágta a mintát. Na azért ennyire nem rossz szerintem! Csak ár-érték arányban arcátlan a helyzet.
Alit egyáltalán nem értek, az az, hogy egy ikonikus parfumház hogy a túróba adhatta ehhez a nevét?! 🏦💵💰💸?
Olivier Polge meg elszégyellheti magát most azonnal.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Ha eszperentéül kellene írnom róla, ezt írnám:

Mondjuk.
Bocsánat.
Olivier Polge meg elszégyellheti magát most azonnal.

krémparádé

2018. március 30.

Én nem értem ezt a fanyalgást, kedves Hölgyek, nemcsak ami a Gabrielle-t illeti, hanem a teljes parfüm felhozatalt tekintve úgy általában. Ha cukros, édes, az már bűn és unalom, de ha végre kijön valami virágos, friss, akkor az egysíkú, semmilyen, ha karakteresebb, akkor már túl férfias, túl fűszeres, túl ilyen, túl olyan...Gondolom, mindenkinek van kedvenc parfümje. Azért van ennyi féle, hogy mindenki találjon magának tetszőt, hozzáillőt, alkalomhoz, évszakhoz megfelelőt. Nem kell mindig a dráma, néha kell játékosság vagy könnyedség vagy romantika, mindennek megvan a helye és az ideje. Ahogy a parfümöknek is. Így egyiknek sem lehet vitatni a létjogosultságát. Tessék örülni a változatosságnak és kitartóan kísérletezni! Megéri, jó kaland. 😉

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

nyafatka

2018. március 30.

Eddig nem tetszettek a Chanel illatai, de ez.... úr isten, mindig is szerettem volna egy nem túl tolakodó, virágos nőies illatot és végre. Szerencsére rajtam is tartós, van hogy órákkal a felfújása után megkérdezik mi van rajtam, egyszerűen imádom

nyafatka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

nyarigabi

2018. március 29.

Annyira szép az üvege! Ezen kívül (hála a magasságosnak) maga az illat nem fogott meg. Direkt bőrön próbáltam egyből, csak úgy kiabáltak rólam a virágok. Sajnos azt kell mondanom, annak ellenére, hogy szépen változik, igazodik a bőrön az illat, semmi különös.

Upd. Barátnőm viseli, rajta gyönyörű citrus-virágos illat, irodabarát, diszkrét, nőies, kifinomult...soroljam még?:) Mégsem adom meg az ötöst, hatósugár és tartósság tekintetében nem hozza a Chaneltől elvártakat.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

abodri

2018. március 26.

Fontos, hogy meg kell várni a leszáradást, ugyanis teljesen átalakul az egész illat. Mintha nem ugyanaz a parfüm lenne kifújáskor és leszáradás után. Az én bőrömön ráadásul a többi parfümre jellemző átlagos 20-25 perces leszáradási idő a Gabrielle Chanel esetében kb. 45-50 perc. Csodálatos, nagyon kellemes, nőies, tiszta illat. Rajtam tartós.

abodri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 26.

zsuzska78

2018. március 15.

Igaza van mindkét tábornak: nem egy Chanel vonal, első benyomás csalódás..Második benyomás: tényleg, miért is kell olyannak lenni? Nagyon újat akart a mester, sikerült is. Maradok a Chance-családnál. :-)

zsuzska78
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 15.

kerikatavirag

2018. február 28.

Én a Chance EDT-n kívül egy Chanel illatot sem szeretek különösebben, valahogy nem illenek hozzám vagy nem működnek rajtam. Erre nagyon kíváncsi voltam, mert bevallom, én szeretem Kristen Stewartot, nálam ő képviseli azt, hogy nem kell nagyasszonyosnak vagy klasszikus szépségnek, elegánsnak lenni ahhoz, hogy egy ilyen parfümöt használjon az ember és/vagy komolyan vegyék. Hogy nem kell fekete kisestélyit hordani, arany ékszerrel, hogy egy ilyen parfümöt magadra fújj. Hogy fiús kisugárzással is lehet valaki szép és elegáns, nőies. Nem fogok egy parfümhöz öltözködni. Ha én póló farmerrel akarok Chanelt hordani, akkor úgy lesz. Működik és kész. Nekem ez sokat számít. Nem azt mondom, hogy szakadtan, ápolatlanul, hanem értitek, mire gondolok. (Remélem.) Szóval, az illat. Én imádom a fehér virágokat, és ez az illat szerintem meglepően jó. Tök nagy dolog, hogy meg merték ezt lépni, hogy lazulnak, hogy új irányt vesznek, kb ugyanúgy, mint a Gucci a Bloom-mal. Rajtam tartós, isteni finom virágillat, emlékeztet a sima Marc Jacobs EDP-re, arra a fekete üvegesre, még régről. És ehhez tényleg nem kell hozzá öltözni. Miért kell tudnia mindenkinek, hogy Chanel van rajtad? Nem szeretem az ilyen státuszszimbólumokat. Mint az Apple logó, vagy a messziről kiérzett XY márkájú parfüm. Nálam a parfüm tök intim. Én fogok majd venni egy ilyet, szerintem megéri az árát. Az üvege is szép. Megoszlanak a vélemények, ami szerintem mindenképp jó. Nem kell mainstream parfümöket gyártani, én örülök, hogy nem mindenki ezt fogja hordani :) Ötös.

Update: van kisfújósom, és szerintem tavaszra tökéletes lesz. Könnyed, virágos, vidám. Szeretem. :)

+ Itt meg tudjátok nézni a reklámot, én imádom:

kerikatavirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

+ Itt meg tudjátok nézni a reklámot, én imádom:

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.