KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   47 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Ár: 18000 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 35/32, Helyszín: Siófok, fizetés: postan maradoként,személyesen
Fújós vásár! Chanel Gabrielle, JHG Mad Madame, E. Lauder Intuition, M. Jacobs Fig Splash, Armani Code Turquoise, L'Artisan Premier Figuier, Lanvin Eclat D'Arpege
Ár: 290 - 1990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

felho

2018. január 6.

Én nem értem ezt a sok negatív véleményt... "olyan, amit 3-4 ezerért megvennék anyósomnak" ? Úgy beszéltek róla, mintha ez egy csóró parfüm lenne. Ne vicceljetek. Ez egy Chanel és ordít róla. A minőség, elegancia és könnyedség benne van az illatban, ez nem egy Ariana Grande féle parfüm. Ennél kellemesebb (virágok) és igényesebb illatot nagyon rég éreztem.

felho
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

momo

2017. december 31.

Évekkel ezelőtt egy ismerősömmel arról beszélgettünk, hogy minden Avon illatnak valahogy Avon illata van. Na, ebben is benne van az Avon-alap. Csatlakozom azokhoz, akiknél a Gabrielle elbukott volna egy vakteszten: már a határban sincs sem a Coco Mademoiselle, sem az Allure, főleg nem az Allure Sensuelle, de még a Coco Noir tartása, egyénisége, mintha meg sem próbálták volna méltóképpen folytatni a sort. Már a L'Eau-nál rossz előérzetem támadt, de akkor nyugtattam magam, hogy nem a Chanel hibája, hogy nem vagyok már 16 éves. Azt hiszem ez volt az utolsó olyan Chanel illat, amit körömrágva vártam és repültem kipróbálni, amint polcra került a teszter. Vége a rajongásnak, nem vagyok hajlandó konzumidiótaként viselkedni és benyalni a műluxus-életérzést. Maradnak a niche-ek, a szemfényvesztő löttyöknek meg akkor adok esélyt, ha épp samponért megyek a D-be.

momo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Cintia04

2017. december 30.

Az elmúlt időben igen rá vagyok cuppanva drága Chanel "kisasszony" életrajzi könyveire és ajándékba is kaptam egyet amit szinte pár nap alatt kiolvastam ahol nagyon szépen le volt írva az élete miközben olvastam az árván hagyott érzékeny és nagy szegénységben élő kislányról, Gabrielle-ről aki a szíve mélyén mindig hazavárta édesapját függetlenül attól, hogy ő könnyű szívvel árvák házába adta mert így hozta a helyzet és édesanyja meghalt pedig másképpen is dönthetett volna ennek ellenére a kis Gabrielle naivan mindig szerette és visszavárta hiába a zord és tiszteletet követelő külső ez bizony nagyon mély nyomott hagyott a kis Chanel-ben. Miközben ismeretséget kötöttem a kis Gabriellel többször is eszembe jutott ez az illat! Így azt hiszem ezt az illatot is sikerült megértenem. Ezt nem az erős és határozott Coco Chanel-ről mintázták hanem az árván maradt, érzékeny és álmodozó kislányról aki csak azt szerette volna, hogy szeressék és megbecsüljék de mivel egy erős jellem volt és nem volt megalkuvó, dolgozott életet végéig és megmutatta, hogy bizony vele nem lehet packázni és nem engedte, hogy kihasználják de a szíve mélyén egy tiszta lelkű, jó ember volt aki sok mindenkin segített az élete folyamán. Ez az illat a törékeny kis Gabrielle és nem az erős Coco! Megértettem és tiszteletem. Tekintsetek kicsit így az illatra és nem mint az erős és határozott énjére. Bár tény sokkal nagyobb valamire számítottam de így is számomra értelmet nyert. Sajnos a tartóssága miatt nagyon szomorú vagyok. :(

Nagyon vártam, megláttam, odaszalad, pák-pák, egyet fúj papírra, egyet meg a kezemre ( a fújókája olyan sokat fúj, hogy egy fújás bőven kitesz kettőt ). Szagol-hökk, nem értem, szagol-hökk, nem értem mire harmadjára kaptam levegőt, hogy befogadjam és agyammal is felfogjam, ez mi ez (?)tört ki belőlem hirtelen és ezzel egy éles fájdalom markolta meg a fejem amit soha de soha nem tapasztaltam még parfümnél! Vártam egy kicsit nem akartam elhamarkodottan bármit is kijelenteni, ítélni meg pláne nem! Csitul, csendesedik várok és várok és semmi! Itt már végre kaptam levegőt és kitisztult a fejem is mert elsőre nagyon intenzív volt. Leszögezem semmiféle elvárásom nem volt vele szemben még a sok negatív vélemény sem befolyásolt de azért most egy Chanel-ről beszélünk nem? Ha valaki név nélkül az orrom alá dugta volna ...hát azt mondtam volna, hogy valami Yves Rocher kölni de az a jobb fajta ami kellemes de bőséges tízen ezrekért? Ez most komoly? Az ára egy vicc! Finom, kellemes még azt mondom elegáns is ha nagyon belemagyarázom és ennyi! Nekem ez egy citrusos, friss virágillat csak nehezen hiszem el, hogy ennyire futotta! Ne is mondjam, kb egy óra alatt egy jellegtelen alig érezhető semmi lett! :( Agyam szerint 3 csillagot adnék mert nem rossz de nincs wow érzés és ezt nagyon sajnálom, szívem szerint 5 csillagot adnék mert iszonyatosan elfogult vagyok imádom a többi Chanel illatokat de azt hiszem most kiegyezem egy 4 csillaggal! Rá tényleg illik a " Nagyobb a füstje mint a lángja " kifejezés! Intenzív indítás majd azzal a lendülettel tovább is áll! Akik adnak az "imidzs"-re és, hogy mindenből a legújabb, legtrendibb legyen azok elképzelhető, hogy agyukat eldobva szaladnak megvenni és én meg is hagyom nekik! Hát ezt még emésztenem kell hölgyek! :(

Cintia04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Pinta

2017. december 26.

Számomra ez a parfüm különlegesen finom, semmihez sem hasonlítható. Ezért imádom. Szerelem lett😊 Szeptemberben egy utazás alkalmával a repülőtéri duty free-ben fújtam először magamra, és már ott döntöttem egyszer az enyém lesz egy üveg ebből a csodából. Karácsonyra meg is leptem magam vele.
Imádom....különleges, tartós, nem tolakodó...pont én vagyok...mikor viselem.

Pinta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 26.

Imádom....különleges, tartós, nem tolakodó...pont én vagyok...mikor viselem.

briu

2017. december 7.

A Gabrielle egy törékeny, valóban fényűzően világos, friss-virágos illat, amely egyszerre friss és nőies.
Egy tiszta-fehér-virágos illat amely egyben ragyogóan fényes és aranyló, szép, elegáns, nőies illat.
Szeretem magamon de ennyi pénzért nem fogom újra venni és a tartóssága miatt levonok egy pontot.

briu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Tessa

2017. november 30.

Csak pislogok, mennyire megosztó illat. Maradok az aranyközépúton. Megszagoltam. Papírcsíkra és a bőrömre is fújtam. Egyiken sem volt túl tartós. Szerintem nem olyan borzalmas, mint ahogy azt olyan sokan írják, de tényleg elmarad az a karcosság, összetéveszthetetlen Chanel-re jellemző eredetiség. Egy kicsit jellegtelennek mondanám.Tetszik benne a citrusosság és nincs a benne a legtöbb Chanel-re jellemző nyanyaszag, (ez mondjuk jó pont!) de ilyen aranyár mellett többet várok egy parfümtől. Tartósságot, egyediséget, karcosságot. Gabrielle pedig ezeket most nagyon nélkülözi.

Tessa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

Ildiko9

2017. november 26.

Update:
Végre lejjebb ment a hőmérséklet, most már kellemes 20 fok van nálunk, de a karácsonyi készülődés természetesen itt is tart. Ezért parfümtúrám megsokszorozódik - nem, egyáltalán nem bánom. Gabirelle...újra magamra fújom, újra próbálom. Sokatokkal ellentétben még mindig tetszik. Isteni krémes illat, citrusokkal. Na, nem az a citrus amit a Chloé Love Story ad, mert az olyan energikusan "támad", hogy a fal adja a másik pofont...
Egyre jobban melegszünk össze, és rajtam ebben a hőmérsékletben nagyon szépen muzsikál, és hihetetlenül tartós lett az előző véleményemmel ellentétben. Nem, Ő nem ad hatalmas szillázst! Csendben, elegánsan simul a bőrömbe, időnként kis citrusos bombákat robbantgat, ami kifejezetten tetszik. Nem is akarok mindig feltűnő illatot, ill. ha azt szeretném, nyilván más fújok magamra. Tehát Gabirelle, holnap Te leszel az egyik illatom, bárki bármit is mondjon :).
Nagyon kiváncsi voltam erre a "szétszedett" illatra. Elég szkeptikusan emeltem le a polcról, de hát ki kell próbálni. Őszintén nem tudtam mire számítsak. Nincsenek elvárásaim egy ismeretlen illattal szemben. Sőt a divatházakkal szemben sem. Van akinek ez tetszik van akinek az. Van akinek jó a bőrkémiájával bizonyos parfüm van akinek nem. Azt viszont nem értem, miért kell egy csillagot levonni az ára miatt - de ez most mellékes is talán. Akinek a pénztárcája engedi...egészségére. Persze az újdonság mindig meglátszik az árakon - ezen nem is kell meglepődni...
Én nem papírcsíkoztam, egyenesen a fül mögé céloztam be. :D. A Coco Mad. nem is vált be, abszolút nem lettünk barátok, másrészről túl sok esküvőn vagyok és a vendégek 90% -a azt használja, már csömöröm van tőle.
Nos és itt jött Gabrielle. Az üvege előtt kicsit értetlenül állok, valahogy az elegancia nem jön át rajt. Az illat pedig - egy új generáció. Azoknak akik eddig nem találtak illatot a régiek között, mert esetleg "túl porosnak" tartják - nekik jó választás lehet. Sőt akik könnyedebb, de elegáns illatot keresnek azoknak is. Valaki hasonlította itt a Gucci Bamboo-hoz - lehetséges, bár nekem nem ez jött le. Laza, de elegáns illat. A hatósugara nem egy Mad. Szerintem finom, kifinomult, elegáns, bármikor és bárhol hordható illat.
Nem vitt időutazásra, csak körbelengett, egyszerűen, elegánsan. Amivel problémám van, az a tartóssága - ettől mindenképp többet várnék. De lehet, hogy megveszem, ki tudja ? Most már csakazértis...:D

Ildiko9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Update:

Ellen120

2017. november 25.

Látom, még mindig nem esett le a nagyérdeműnek...mit gondoltok, annak idején nem húzták az orrukat a No.5 kapcsán, aldehidekkel telepakolt műillat, csak éppen Chanel. Most a Gabrielle hökkenti meg a világot a túlzóan citrusos, légies, "semmilyen" illatával, totálisan szembemenve a kor divatjával. Na, ez benne a Gabrielle-faktor. Az meg, hogy valaki úgy mond ítéletet, hogy csak papírcsíkon szagolta, lehetőleg a fejillatig jutva, a más illatokkal hemzsegő parfümériában... minimum bőrpróba, de az sem a reggel fújt parfüm fölé fújva. Sírunk, hogy tucatillatok, meg vattacukor mindenhol, de ha jön valami más, akkor az már nem jó. Meg hogy nem Chanel. Megnézném, hogy ha ma adnák ki a No.5-öt, mennyien állnának érte sorba.

Ellen120
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Sz. Csilla

2017. november 23.

Imádom! Ahogy a gucci bambooban is van valami, ami miatt dejavum van, ebben is ott van az a különleges dolog, ami visszarepít a drága nagymamámhoz, és azt képzelem, hogy egy nyári délután bent a hűvös lakásban kutakodok a nagy szekrényekben a sok kelme között. Nem nagymamás illat, nyugi! Hanem.valami varázslat van benne! Csak kifinomultabba a bamboonál, azt nem akartam viselni, csak szagolgatni.

Update: ma a csuklómra fújtam és nem papírcsíkon hoztam haza. Hát eltelt pár óra és le vagyok döbbenve. Finom illat, de teljesen más lett a bőrömön, mitn a paíron volt. Így nyoma sincs annak, ami a bambooban is érzek, ami dejavuut okozott. Egy finom édes illat, kellemes, kicsit krémes nőies illatfelhő. A gyümölcsöket nem érzem így semennyire sem. Inkább a pézsmás alapjegyet, amit szeretek igazából, ugyanúgy 5 csillag, csak mintha egy egészen más parfüm lenne.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Erina

2017. november 22.

Ó jaj ☹️ csak citrusos illatokat érzek, semmi virág, semmi báj, semmi Chanel. Én nem mertem volna ezt az illatot kiadni. Legalábbis Chanel névvel. Gabrielle névről egy kedves, szelíd, huncut leányzó ugrik be, akin ez az illat rafináltan táncol, változik, tündököl. De sajnos nem ilyen lett. Egy nagyon egyszerű, kellemes, citrusos illat, nem mondom, hogy rossz, de nem is jó. Többet vártam. Kár érte 😢 Tartóssága az egyetlen pozitívum számomra.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.