KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   47 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Ár: 18000 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 35/32, Helyszín: Siófok, fizetés: postan maradoként,személyesen
Fújós vásár! Chanel Gabrielle, JHG Mad Madame, E. Lauder Intuition, M. Jacobs Fig Splash, Armani Code Turquoise, L'Artisan Premier Figuier, Lanvin Eclat D'Arpege
Ár: 290 - 1990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

FReka

2017. november 21.

Rajtam nem működik,nagyon nem..olcsó pacsulikölni szaga van,nem cseng le,amíg érezni lehet a bőrömön,addig ilyen. Talán kifújáskor a legkellemesebb,utána egyszerűen nem bírtam megszokni. Rajtam sajnos egyik Chanel parfüm sem működik igazán,majd talán pár év múlva újrapróbálom őket. :)

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

mglilla

2017. november 19.

Nagyon vártam, de nem lett szerelem, a többi Chanelhez képest keveset nyújt, nem rossz, de jellegtelen.

mglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Racka

2017. november 18.

Eddig minden Chanel illatot szerettem, találtam olyan aspektust, ami kiemelte a többi parfüm közül (legyen designer vagy niche), de ez a nagy semmi. Teljesen arctalan, jellegtelen, kis vizes fufu. Vannak letisztult, friss, szinte szappanos illataim, mint stílus közel is áll hozzám, de ez még ehhez képest is semmi. Az üvege pedig egyenesen olcsó hatást kelt, a kupak különösen. Értem én, hogy 20as korosztály a célcsoport, de ez nem mentség a semmire (pláne nem ennyi pénzért).

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

tnori

2017. november 12.

Hűha, ennyi negatív hangvételű véleményt nem nagyon láttam még egy olyan terméknél, aminek a szeretete vagy nem szeretete nyilvánvalóan ízlés kérdése,sokkal inkább mint egy krém vagy rúzs vagy ecset esetében. Szerintem egy parfumnel talán a tartósság lehet valamennyire objektív vélemény, amit pontozni lehetne. Na mindegy is, én megvettem ezt a parfümöt, nagyon megtetszett az illata, a csomagolás egyszerusege. Én speciel nem szeretem a tulkombinalt uvegcseket. Mindennapos viseletre vettem, kB 2 hete használom és szeretem, a környezetemben levő emberek is megjegyezte hogy finom illatom van. 35 éves vagyok, én nem érzem tini illatnak egyáltalán. Egy bő óra múlva allandosul az illata ami sokkal sokkal klasszabb mint amikor kifujod. Nem hivalkodó, egyszerűen csak kellemes elegáns és kifinomult illatod lesz. Szóval nekem bejott.

tnori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

melwin

2017. november 8.

Szegény Gabrielle, micsoda savazást kap. :) Na kezdjünk bele.
Nagy divatház, nagy név, nagy elvárások. A Chanel nevet nem kell senkinek bemutatni, a legendás N 5 mindeki által ismert, hallott, ha még nem is mindenki által kedvelt. Az emberek hasonló nagy durranásra várnak minden egyes új parfüm kiadásakor, mert hát Chanel divatot teremt, ugye?
Én teljesen értem mit próbáltak itt elérni. N 5 majd 100 éves születésnapját ünnepli hamarosan és lássuk be van olyan még parfümben is hogy idejét múlt. Idők változnak ezzel együtt az izlés is. Ha csak saját magadra gondolsz, lehet hogy 30-as, 40-es éveidben teljesen más illatokat tartasz vonzónak, mint 20-as éveidben. Egy 20-as éveiben lévő fiatal lányhoz nem illik egy komoly parfüm, ugyanígy egy érett nőhöz egy "leányos" illat. Nincs összhang, elcsúszik a kép. Ami az 1900-as évek elején népszerű volt, nem biztos, hogy a 2000-es évek elején is az.
Chanel nyilvánvalóan a fiatalabb korosztály szólitja meg Gabrielle-el. Már csak ha reklámot is nézzük, vajon miért Kristen Stewart-ot választották? Hány rajongója van világszerte a Twighlight Saga-nak, vagy magyarul Alkonyatnak? Ezek a lánykák özönleni fognak Gabrielle-ért a boltokba. Belátom, hogy ügyes fogás, de emelett nagyon nem illik Chanel-hez.
Az illat maga friss, virágos, semmi újat nem nyújtó, tucat illat nyitáskor. A transzformáció során még talán Gabriela Sabatini Ocean Sun-jére is emlékeztet, amiből régen elfújtam számos üveggel. De igazán kb olyan 1-2 óra múlva bontakozik ki. Na ekkor érezni a Chanel vonalat. Nagyon kifinomult, letisztult illat lesz belőle, ezt tudom elképzelni fiatal Gabrielle-ként. Ez az illat viszont nagyon bőr közeli, szillázs gyenge. Nem másoknak szól, hanem a viselőjének. Tartóssága még ennek ellenére is jó, fürdés után is érezni. Az árra horribilis. Igaz, hogy fiatal közönség a cél, de hogy ki fogja tudni ezt megengedni magának ebből a korosztályból az megint egy jó kérdés.

melwin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 8.

Szegény Gabrielle, micsoda savazást kap. :) Na kezdjünk bele.

elvanui

2017. október 27.

Hahaha.
Chanel, szerintem ennél lejjebb már ne.

elvanui
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Hahaha.
Chanel, szerintem ennél lejjebb már ne.

astarta

2017. október 26.

Én legszívesebben 5-öst adnék neki, mert egy kellemes, bájos illat, bármikor szívesen magamra fújom. Viszont nem tudom figyelmen kívül hagyni, hogy ezért az árért és a Chanel névhez méltóan valami különlegesebbet vártam volna. Hiányolok belöle valami rafinériát, valami csavart. A reklámja pedig a szememben nagyon mellé lett löve, számomra Kristen Stewart megjelenése egyáltalán nem illik ehhez a parfümhöz (vagy a parfüm nem illik K.S. megjelenéséhez). Ez egy feminim illat, nem dögös, inkább kislányos.

astarta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

balalajka

2017. október 14.

Virágos, meleg, lágy illat, valamiért az Avon Incandessence ugrik be róla, de azért olyan hatósugarat ne várjunk tőle (ez komoly). Semmi porosság, semmi karc, semmi jelleg. Nem rossz ez, elmegy bárhová és bármihez, bárkin és bármikor, csak egy ennyire jellegtelen produktumot az ikonikus Gabrielle-ről elnevezni... csalódás, no. Ha ennyire észrevétlen és semmilyen lett volna, nem ért volna fel a világ tetejére, az biztos!
A marketingesek nagyra fújták a lufit, ezért is akkora csalódás sokunk számára. Viszont ha valaki divatos, drága és jónevű parfümöt keres ajándékba BÁRKINEK az bátran vegyen egy üveggel és ajándékozza annak, akinek éppen aktuális, csalódást nem fog okozni (hacsak nem valami krémmániás-parfümblogos mániásról van szó, de mi azért szoktunk ebben segíteni:-)

balalajka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Kicsitzizigizi

2017. október 14.

Nem rossz ez. A baj az vele, hogy kb. 20% EL Pleasures (Intense) és 10% valami. A fennmaradó 70 % pedig nincs kitöltve. Szóval egy enyhe, nagyon kellemes jellegtelen illat. Arra viszont elég erős lesz, hogy megrendítse az évtizedek alatt felépített Chanel-kultuszt. Vajon lesz-e a bájos Gabrielleből csendes gyilkos?

Kicsitzizigizi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 14.

necra

2017. október 14.

Könnyed, elegáns virágillat (gyöngyvirág jutott eszünkbe a párommal)...ha megkapnam ajandekba, nagyon örülnék, de nem az a beazonosítható, egyedi must have illat

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.