KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   47 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Ár: 18000 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 35/32, Helyszín: Siófok, fizetés: postan maradoként,személyesen
Fújós vásár! Chanel Gabrielle, JHG Mad Madame, E. Lauder Intuition, M. Jacobs Fig Splash, Armani Code Turquoise, L'Artisan Premier Figuier, Lanvin Eclat D'Arpege
Ár: 290 - 1990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

Katica13-D

2017. október 7.

Megjegyzem, meglehetős szkepticizmussal fordultam be a D betűs parfümériába, miután annyi negatív véleményt hallottam az újonnan polcokra került Chanel parfümről. Engem egyébként abszolút nem izgattak fel a hírek, melyek az ő eljövendő megjelenését harsogták. Ha már Chanel, akkor köszönöm szépen, örökkön át tartó szerelemben élek egy vintage ötössel, valamint imádom a Les Exclusifs kollekció Beige és Rue Cambon darabját, miért is foglalkoznék holmi újhullámos parfümöcskével? S mégis miért szaglásztam meg Gabrielle-t? Mert tudat alatt talán bíztam benne, hogy nem véletlenül kapta nevét magáról a nagyasszonyról. Ez alapján ennek a parfümnek elegánsnak, dinamikusnak, a konvenciókkal és az aktuális trendekkel szembemenőnek kellett volna lennie. Ezzel szemben kaptunk egy nem túl bonyolult, lagymatag, illékony, meglehetősen jellegtelen, picit jázminkás, fehér virágos, picit gyümölcsös, hangyányit citrusos éééédes tucatillatot. Szerintem ha ez a parfüm Gabrielle kezébe került volna bármikor is, úgy röptette volna falhoz, mint a huzat. A megalkotóját pedig páros lábbal az ajtón túlra. Mert ez az illat oly távol áll mindattól, amit ma Gabrielle-ről tudunk, mint Makó Jeruzsálemtől. Ellenben az ára a csillagos eget verdesi. Dehát ezen már meg sem lepődöm: ha már az üveg tartalma nem ér többet egy haloványka csillámpóni szellentésnél, legalább az árával sugározzuk már a luxust. Csupán a Chanel ház iránti tiszteletem jeléül adok neki két csillagot.

Katica13-D
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Erynnis

2017. október 4.

Anyukám kapott egy üveggel, így tőbbször tudtam próbálni magamon. Nem rossz, nem rossz de semmi extra. Igazából egy finom, meleg virágillat. Nem lehet megmondani, hogy milyen virág mert semmi nem dominál benne. Mintha egy másik bolygón élő, számunkra ismeretlen virág lenne. Nem tartom egy karakteres illatnak, de belekötni sem lehet. Hacsak nem az árába és a bemutatásával járó csinnadrattába....kissé túllihegték..."évekig tervezték mire rátaláltak a tökéletes négyzetes formára"

Erynnis
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Kodi

2017. október 1.

Szilvás, jázminos lepkefing, vízgereblyézéshez ideális viselet a Feleséges luxuskivitelben forgatására. Miután beájultunk a parfüméria nenofényeiben, hogy kijött egy új Chanel, kiábrándító az ébredés, hogy ez egy olcsó parfüm luxuskivitelben. Kifejezetten zavar, hogy kevés összetevőből áll, baromi egyszerű illat. Annyiban nem hazudtolja meg a házat, hogy tartósnak mondható, a próbát egész nap éreztem, a szillázs azonban nem eget verő. Aki olcsóbb és értékelhető, talán még egy fokkal bonyolultabb hasonlatosságot szeretne napi szaladgáláshoz, ballagjon be a dm-be és vegyen egy Guess Seductive-ot, jobban jár.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

GeorginaH

2017. október 1.

Engem is elkapott a láz, így muszály volt kipróbálnom. És megtettem.. Nem egyszer, nem kétszer, sokszor. A sokadik benyomás után leírom mit gondolok. Szerintem két korosztályt is megcéloztak vele: a laza, harmatos 20 éveseket akik ettől az illattól még üdébbek ,zsengébbek lesznek és a másik oldalon ott van a 40-es Gabrielle aki már csak szimplán ettől az illattól maga a határozott NŐ hiszen Chanelt visel.
Maga az illat nekem tetszik, nagyon is. De sajnos én és Gabrielle nem leszünk jóban, hogy is mondjam...egy szép álom marad, mivel nem illünk össze. Sem életvitelben, sem stílusban. Viselni tudni kell.. belőlem hiányzik a spiritusz hozzá.

GeorginaH
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

Daisyyy

2017. szeptember 30.

Első szaglásra nagyon kellemes, a papírcsíkon nem is jött ki annyira az illat, mint a bőrön. 1-2 óra elteltével tovább alakult az illat, nem rossz irányba, de 3-4 óra múltán tömény fejfájás lett belőle, így valahogy nem az igazi.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

erika81

2017. szeptember 29.

Szerintem zsenik ülnek a Chanel-nél!
Akik eddig szerették az illataikat mérgelődnek az új illat miatt.
Elég köztes a fogadtatás. Jelenleg itt 2,9-es, a Fragrantica-n 2,8 értékelésen áll.
Sokan várták az új illatot és vártak egy újabb csodát, de általában csalódtak.
És itt vagyunk mi is, akik eddig nem találtak illatot a Chanel-nél.
Engem személy szerint eddig ki lehetett kergetni a világból a Coco Mademoiselle és a N5 illatokkal, így már közel sem mentem a Chanel illataihoz.
Erre kihoztak egy egészen más illatot.
Tegnap volt lehetőségem először tesztelni. Tutira mentem. Nem fújtam magamra reggel parfümöt és a parfümériában egyből a nyakamra fújtam a teszterből.
És láss csodát. Tetszik.
Nem mondom, hogy rohanok megvenni, de nem zárkózom el tőle és valószínűleg újra tesztelni fogom.
Az árát meg sem néztem. Tuti, hogy az eget veri, dehát aki Chanel-t akar fizesse meg az árát!
És ha belegondoltok itt a zsenialitás!
Aki eddig szerette az illataikat, az továbbra is venni és használni fogja azokat amiket szeret.
Minket (akiket eddig a hideg rázott tőle) nyitottabbá tesznek és talán vásárlóvá is! ;)

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Szerintem zsenik ülnek a Chanel-nél!
Akik eddig szerették az illataikat mérgelődnek az új illat miatt.
Sokan várták az új illatot és vártak egy újabb csodát, de általában csalódtak.
És itt vagyunk mi is, akik eddig nem találtak illatot a Chanel-nél.
Erre kihoztak egy egészen más illatot.
És láss csodát. Tetszik.
És ha belegondoltok itt a zsenialitás!

Colette221

2017. szeptember 25.

Ma kíváncsian teszteltem az M betűs parfümériában, annyira megosztó lett itt KM-en. Még most is szagolgatom a papírcsíkot, mert vegyesek az érzéseim. Számomra túlságosan egyszerű illat, az ára viszont eléggé borsos. Ezt simán fújnám magamra akár egyetemre, akár a munkahelyre. A reklámja nem fogott meg, számomra az a "sztár" eléggé rideg, bár ez mellékes az illat értékelésekor, dehát a hideg kiráz tőle. Összességében nem rossz illat, de nem venném meg, mert egyrészt nem egy nagy bumm, másrészt pedig tudom, hogy hamar megunnám és itt landolna a KM-es piacon. :D

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

anette0118

2017. szeptember 22.

Én ugyan csak mintát próbáltam ki belőle, de azt kell mondjam, csalódott vagyok. :( Annyira felhype-olták, hogy húúúú jön az új illat, de őszintén szólva nem éreztem rajta semmi egetverően különlegeset. Egy tucatillat. Semmivel sem másabb, mint egy alacsonyabb árkategóriás fás-virágos illat. És kb egy óra múlva már sehol sem volt....
Szerintem nem lesz olyan sikeres, mint a Coco Mademoiselle, amit több száz közül is felismerni...
Kár érte. :(

anette0118
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Kár érte. :(

OOKakadu

2017. szeptember 20.

Régóta keresem az illatot, ami nem harsány vagy hivalkó és mégis tartós, ami púderes, de nem nyanyás, ami árasztja magából a luxust, például mint a coco mademoiselle (az a fiatalos anyósom illata), kerüljön, amibe kerül.... Első fújásra azt hittem, meg is találtam, amit keresek, de aztán kb két óra múlva újra elveszett, és végleg. Amire a többiek panaszkodnak,hogy jellemtelen, nekem pont az jön be. Nem hivalkodó, tolakodó, csak érezni, hogy finom és drága illat, nem kislányos-cukorkás, se nem mamis-szúrós-romlottkölnis, hanem olyan természetesen jó illata van a viselőjének. De rajtam nagyon hamar elillan. Ilyen ár mellett ennyi tartósságra csak 3 csillagot tudok adni

OOKakadu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

maybeshesamaybelline

2017. szeptember 20.

Ennél átlagosabb illat szerintem nem is létezik... Ami egy Chaneltől szerintem szomorú. Nagyon klasszikus, nem rossz illat, de olyan szinten semmi egyénisége, hogy az hihetetlen. Szerintem, ha egy márka ennyit ad a hírnevére és a presztízsre, ilyet nem szabadna piacra dobnia. Mindennek tetejébe szerintem kissé túl erőszakos, miután leszárad.

maybeshesamaybelline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.