KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   47 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Ár: 18000 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 35/32, Helyszín: Siófok, fizetés: postan maradoként,személyesen
Fújós vásár! Chanel Gabrielle, JHG Mad Madame, E. Lauder Intuition, M. Jacobs Fig Splash, Armani Code Turquoise, L'Artisan Premier Figuier, Lanvin Eclat D'Arpege
Ár: 290 - 1990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

kneva

2017. szeptember 20.

Mintám volt belőle, az a fajta ami egy alkalomra elég: papír lapocska fóliával, alatta pár csepp parfüm. A két csuklómra és jobbról balról a nyakamra volt elegendő.
Ha ez Gabrielle, akkor itt még nem mademoiselle hanem enfant: erdei gyümölcsös cukorkás illat, semmi különös, mint egy öblítő vagy egy dezodor, kellemesen semleges. Számomra nagy csalódás a Chanel No 5, No19, Allure, Coco, Coco Mademoiselle-hez képest.
Leszáradás után ugyan előbújik valami kellemesen fás, kissé nehezebb, töményebb illat, de csak nagyon-nagyon enyhén.
Annak ajánlom, aki a hétköznapokra keres enyhe, senkit nem zavaró illatot. Ez biztosan nem fogja irritálni az érzékeny orrú kollégákat, iskolában a tanárokat.
Chanelhez képest ez szerintem nagy-nagy jóindulattal is csak egy gyenge közepes.
Ha az ára nem annyi lenne, amennyi, megvehetném az unokahúgomnak ballagásra. Akár a nyolcadikosra... :-(

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

auberginecat

2017. szeptember 19.

Olvasván a rengeteg döbbent és lesújtó véleményt tudtam, hogy muszáj lesz megnéznem magamnak ezt a nemhogy megosztó, de egyenesen szanaszét savazott illatot. Kezdem az elején. A reklámja szerintem nem is rossz, én simán bele tudtam élni magam Kirsten Stewart helyébe, tetszenek a színek, a hangulat, elkötelezett metálosként pedig ciki bevallani, de még a zene is. A csomagolás nem csúnya, de nem is kiemelkedően szép, hogy az öt évnyi tervezés közben mik történtek, arra egész biztos nem ad választ ez a tökéletesen átlagos üveg. És az illat. Hát álljak itt akkor egymagam a vihar ellen, vállalom, nekem nagyon is tetszik. Nagyon-nagyon hasonlónak érzem a Gucci Bamboo-hoz, csak annál talán egy árnyalatnyival fanyarkásabb és virágosabb, illetve a Bamboo-nál érezni a borostyánköves alap melegségét, ez inkább karcos. Szerintem ez egy igenis nagyon szépen megkomponált illat, de megértem a sok csalódott véleményt, az a felhajtás, ami övezte, kissé túlmutat az eredményen, az ára pedig egyenesen fájdalmas. A félreértések elkerülése érdekében kiemelném, hogy egyáltalán nem vagyok sznob, nem érdekel, hogy Chanel, ha nem az lenne, akkor is tetszene, és ha végül úgy döntök majd, hogy beszerzek magamnak ebből a parfümből, biztosan nem azért lesz, mert Chanel. A mínusz csillag természetesen az árnak szól.

auberginecat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

szfruzsi

2017. szeptember 19.

mintát próbáltam belőle és sajnos nem lett szerelem...:( eleinte az én bőrömön nagyon jól indul, erőteljes,finom, nőies illat, aztán eltelt pár óra és szagolgattam ,hogy honnan jön Dédnagymamám illata.... hát sajnos az én csuklómról... tipikus öregnéni illata lett , nagyon halvány hatósugárral

szfruzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Kacuprof

2017. szeptember 18.

Draga ferjem ma papircsikon hozta haza nekem, mert nem jutottam el megillatolni.
Nem tudom mit gondoljak. Nagyon-nagyon vartam Ot es nem erre szamitottam. Hasonlit valamire... de nem tudok rajonni, hogy hol ereztem hasonlot! Talan egy regi oblito... vagy szappan.
A fragrantican irta valaki, hogy a baratja szerint a nagypapaja deoja volt ilyen😊
Papiron valoban kozepszeru es felejtheto, de boron meg kiprobalom.

Kacuprof
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Papiron valoban kozepszeru es felejtheto, de boron meg kiprobalom.

Regi84

2017. szeptember 18.

Már tavasz óta nagyon vártam, de sajnos nagy csalódás lett. Coco Mademoiselle és az új L'eau mellé szerettem volna télre, de még kedvezménnyel se fogom megvenni. Teljesen fura, nagyis, összevissza illat. Papiron katasztrófa, bőrön meg egy barátnőm megkérdezte, hogy ez egyáltalán női parfüm-e.... Szerintem azért ennyire nem rossz a helyzet, de nem is édes, nem is virágos, nem is friss... Igazából semmilyen, fura, nem bírnám magamon még havi párszor se...

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. szeptember 17.

Aranyáron kínált középszerű illat, ami semeddig nem tart. Vegye bátran, akinek csak a márka a fontos és fizesse is meg a sznobériáját, elvégre ez egy Chanel... hiszen ezt írták rá. De csak innen tudom, hogy az, magamtól biztosan nem jöttem volna rá!

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Tubereuse

2017. szeptember 15.

Nos, minthogy sohasem adok mások véleményére illatok tekintetében ezért csak úgy formálok véleményt, ha én magam megtapasztaltam az élményt. Douglas, hatalmas marketing fogásként alkalmazott Gabrielles polcok, már a bejáratnál beléjük szaladsz a Twilly-vel együtt. Teszteltem papírcsíkon, teszteltem bőrön. Ez lenne Coco Chanel alias Gabrielle Bonheur Chanel? A divatdiktátor, a minimalizmus hírnöke a legmodernebb nők egyike a történelemben? Nem. Ez egy 20-as évei elején járó kislány, lány már-már naív, ártatlan tavaszi-nyári komfort illatocskája. Illatocska borzasztó drágán, de kérem ezt a PR és reklám hadjáratot valamiből ki kell fizetni?! 50 ml 47.000 Ft, irreális, döbbenet.
Amennyire várta mindenki a szeptembert a közel három éves munka gyümölcsét, olyan könnyen feledjük Gabriellet. Chanel-ház mi lesz Veled?

Tubereuse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Nicool89

2017. szeptember 15.

Mikor megláttam az újságban mar akkor láttam nem lesz a kedvencem az illat jegyek alapján. Azert kíváncsiságból leteszteltem a boltban es azt kell mondjam, hogy egyáltalán nem vagyok érte oda. Nem az en világom ez a virágos kategória. Túl semmilyen nem fog meg, es nem érzem magamenak. Csak mert chanel es a legkisebb 30ml kerül 100€ ba, na nem koszi. Talán nyarra jobb lett volna, nem is értem miért nem tavasszal dobtak a piacra.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Kicsivero

2017. szeptember 15.

Nagy csalódás...igaz ,bárhová bármikor viselhető illat...de nem hagy maradandó nyomot...olyan egynek jó kategoria...A tubarozsás Gucci-hoz tudom hasonlítani....Jobbat vártam..

Kicsivero
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

amdola

2017. szeptember 13.

Hát nem egy üvöltő CHANEL illat az is biztos. :-) A bőrömmel nagyon szuper a kémiája. Nekem tetszik és tartós az illata is. Az üvegéről inkább nem beszélnék, mert az katasztrofális, ahogy kinéz.

amdola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.