KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   47 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: leila0803, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 25.

Ár:   47 500 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: mandarin, grapefruit, fekete ribizli

Szívjegyek: tubarózsa, ylang-ylang, jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: szantálfa, pézsma

Ár: 18000 , Eladó: egyedszilvi
Állapot: 35/32, Helyszín: Siófok, fizetés: postan maradoként,személyesen
Fújós vásár! Chanel Gabrielle, JHG Mad Madame, E. Lauder Intuition, M. Jacobs Fig Splash, Armani Code Turquoise, L'Artisan Premier Figuier, Lanvin Eclat D'Arpege
Ár: 290 - 1990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó

Flami

2017. szeptember 13.

47 ezer Ft-ért láttam kitéve a parfümériában. Nekem egy szimpla szappanszag, kb. két órás egyre gyengülő tartóssággal.

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

zsazsi1

2017. szeptember 13.

Nem értem ezt a sok rossz véleményt. Én ma fújtam egyet a D...ban a csuklómra a teszterből, és ez egy finom illat! Nem vagyok egy Chanel-fan - a nagy klasszikusaik nekem, bocsánat, de borzasztóak - a Mademoiselle és a Chance-változatok, amiket szeretek. Gabrielle olyan, mint egy ropogós fehér blúz: mindig, mindenhova viselhető, nem lőhetsz mellé, sem alul- sem felülöltözött nem leszel vele. Komfortillat, a szó jó értelmében. Démonok és nehézbombázók nyilván nem ezt választják majd. A tartósságát sem tudom leszólni, fél nap és egy fürdés után is ott az emléke a csuklómon. Én bizony elfújkálnám :-)

zsazsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

eperjeske

Korcsoport: >54
2017. szeptember 13.

Ismét egy csalódás a Chanel-lel!
Az ősi, eredeti CHANEL N°5 marad a nagy kedvencem! De csak télre szeretem! A fellazított változatától, a CHANEL N°5 L’EAU-től reméltem, hogy jó lesz meleg tavaszra, nyárra, de rajtam ezekben az időkben eltűnik az illata! Potosabban: én nem érzem! Mások viszont lelkesednek, hogy milyen finom illat van körülöttem! De mi vagyok én a 30 ezer forintos illatommal? Légfrissítő?
Ezek után tegnap lelkesen megpróbálkoztam ismerkedni ezzel a GABRIELLE-vel. Papírra, majd magamra fújtam, és imádtam az igazi tavasz illatot! Gyöngyvirágot, jázmint és hasonlókat éreztem, és kezdtem örülni, mégiscsak lesz tavaszi Chanel-illatom! Nem is értettem, miért őszre hozták ki. Bár már egy perc után kezdett gyanús lenni, hogy valamire nagyon emlékeztet, de nem tudom mire. No, egy óra múltán kiderült papíron is, rajtam is, mire emlékeztet: nagyon-nagyon megváltozott, elvesztette virágosságát, és egyértelműen az eredeti, originális Issey Miyake lett belőle! Akkor ez most mi is? Egy vicc?

eperjeske
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Ismét egy csalódás a Chanel-lel!

Mova

2017. szeptember 13.

Szóval ma én is kipróbáltam. Másodszorra. És megfejtettem: amikor leszárad a Coco edt sokkal finomabb változata. Itt a titok : hiszen Gabrielle egyszer Coco lesz. Nekem tetszik.

Mova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Marcsi66

2017. szeptember 12.

Ha csak egy márkát használhatnék ez bizony a Chanel lenne,,,,,,,,és most azt kérdezem,hogy lehet egy egész világot így becsapni????Teljesen be voltam már zsongva,miatta vártam úgy a szeptembert egy teljesen hamis,igaztalan marketingnek köszönhetően,részemről döbbenet,Az új koncepció elhagyta a márkát,Coco Chanel meg forog a sírjában,hisz ez lenne Ő,,,Nulla karakterrel,erő nélkül,lélektelen szürke homályban
Az illata narancsos (jaffa szörpös) nem túl édes,fehér virágos,én krémesnek érzem,komfort kategória,nagyon szűkre szabott hatósugár,tartóssága max 2 óra rajtam,zsenge lánykáknak kb 20-as korosztályt célozza,meg,( szülők pénztárcája veszélyben ) egy pozitívum,mert más lenni ,a többi divatház már mind behódolt a cukornak

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 12.

erzsebet0304

2017. szeptember 12.

Nos Megpróbálom összeszedni a gondolataimat.Első körben a szeptemberben kiadott új illatok védelmében szólnék.Nekem legtöbbje tetszik igaz többnyire a fiatal korúakat célozta ,ennek ellenére nekem tetszenek.Úgy érzem lehet nem jól mintha minden parfüm lehúzásra került volna ami új....pedig szegénykéknek csak annyi a bűnük,hogy nem olyanra sikeredtek amilyennek mi megálmodtuk.De attól még lehet jó...csak nem olyan mint amilyenre számítottunk!Így érzem ezt a Gabrielle -vel is.Első találkozás nem mérvadó ennél a parfümnél.Pár perc múlva elfelejtettem.Második alkalommal kaptam mintát...nos az már igen...egyre jobban imádom!Én imádom a narancsvirágot és a jázmint is rajtam pont ők a legjobban érezhetőek.Hatósugara és ereje valóban nem túl nagy!Ő az a parfüm lesz amely szépen lassan fog majd hódolatot kivívni...talán 10-20 év múlva ha majd neagyjIsten kiakarják vonni a forgalomból...akkor fogjuk majd isteníti.Szerintem ez a Chanel igenis Chaneles ,egyszerű és nagyszerű!Csakis finom természetű ,kedves hölgyeken tudom elképzelni!

erzsebet0304
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

szisz5

2017. szeptember 12.

Sajnos én is a csalódottak táborát erősítem. Nagyon vártam ezt a parfümöt, gyönyörű a név, a koncepció, az üveg. Egy olyan illatot képzeltem el, ami "korszakalkotó, erős, meghökkentő, addiktív", pont mint Gabrielle :) Sajnos ehelyett egy felturbózott Avon-illatot kaptunk, én nem is értem, hogy adhatott ki ilyet a kezéből a divatház. Az alapjegyeknek köszönhetően természetesen érződik, hogy ez nem egy gagyi parfüm, megvan benne a Chanel-re oly jellemző "nagyasszonyosság", de ennyi. Egy kellemes citrusos-virágos illat, semmi több. Természetesen nem állítom, hogy egyenesen rossz ez a parfüm, mert korántsem az, még mindig messze jobb, mint a piacon levők nagy része, a pontszámaim inkább a csalódottságomnak szólnak. Magasra tették a mércét és túl nagyok voltak az elvárásaim.

szisz5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

ssyakaky

2017. szeptember 12.

az elle-hez volt minta csomagolva, örültem, mert már nagyon kíváncsi voltam rá, így ezt próbáltam ki, kentem belőle mindkét csuklómra. első szippantásra színtisztán és erősen jaffa szörp, látom lelki szemeim előtt a neon narancssárga sűrűn folyó löttyöt. szerintem ez nem túl szerencsés képtársítás egy parfümhöz. amikor lecsendesedik, akkor rajtam a jázmin az egyeduralkodó, de nem az a finom, amit szeretek, hanem az a kesernyés, amit a rossz minőségű jázminos teákba pakolnak bele, amiket a pennyben 100 ft-ért dobálnak bárkihez. rajtam végig van egy fanyar mellékzöngéje. "végig"... nagyon hamar elillan az egész, nyoma sem marad egy óra után. megdöbbentő az egész. oké, hogy a fiatalokat akarják megszólítani (én se tartom magamat öregnek a 27 évemmel, még becsúszok a célcsoportba), de szerintem ezt nem egy ilyen összecsapott, koncepció nélküli valamivel kellene. ez a parfüm tipikus példája annak, hogy a cégek szerint az y és z generáció mindent megvesz, amin márkanév van, és esetleg meghintik generációs ikonokkal és egy csepp femvertising-gal és kész is a bomba üzlet. az egy dolog, hogy egy ilyen nagy múltú háztól nem ezt várná az ember, de szerintem ez konkrétan vicc kategória. akkor nevettem a legjobban, amikor olvastam, hogy az üveget öt (!!) évig tervezték. hát gratulálok tényleg. röviden: don't believe the hype.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Aquariusgirl

2017. szeptember 12.

Ha csak úgy az orrom alá nyomták volna, hogy nem tudom, hogy ez egy Chanel, azt mondtam volna, hogy a legújabb AVON/Oriflame lötty. Azzal még nem volna bajom, hogy próbálnak a célcsoporton változtatni - illetve nyitni a fiatalok felé - mert az OK, de szerintem ez nagyon kommerszre sikeredett. Szerencsére nem az ultravattacukorfeeling, így számomra kicsit elviselhetőbb. Na, megvenni egész biztosan nem fogom, de legalább aki megveszi, attól nem lesz majd hányingerem :-) Tartóssága szintén nem CHANEL szint. Egy óra alatt eltűnt a kézfejemről.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

zsebibaba

2017. szeptember 12.

Chanel ide vagy oda, számomra nagy csalódás. Egy egyszerű virágos illat, már-már tucatillatnak mondanám. Tudom-tudom persze, nem kell minden illatot túlbonyolítani, de ez szegényke annyira semmitmondó. Túlárazott locsolókölni:(

zsebibaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.