KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2016. február 17.

Ár:   $35
Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   Drogériák, parfümériák

Hosszantartó folyékony szemhéjtus precíziós aplikátorral.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

hopihe11

2016. április 23.

A kék színűt használtam, nagyon elégedett voltam vele. Könnyű használat, tartós, és különleges a színe.

hopihe11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

LaNara

Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín
2016. február 17.

Csodálatos! Szemhéjtus mániás vagyok, legalább 4 darabom van most is, de ez nagy kedvenc. Elképesztően tartós! Ezt értem úgy, hogy primer és minden nélkül felkentem egyszer a kezemre éjszakára és reggel úgyanúgy nézett ki mégcsak minimálisan sem kopott meg vagy mászott el. Az aplikátorával nagyon precízen lehet dolgozni és az egész termék úgy ahogy van tökéletes, egyet kivéve az pedig az ára amit könnyekkel küszködve csengettem ki a Müllerben. Összességében nagyon ajánlom azoknak akik úgyanígy szemhéjtusmániában szenvednek és belefér nekik egy drágább darab.

LaNara
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen borfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.