KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   €46   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Ár:   €46
Kiszerelés:
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ecsetek

Összecsukható szemhéjecset kétfajta fejjel, természetes és szintetikus szálakkal.

scorpionqueen

2018. január 25.

Ahogyan szeliger kollegina is mondja, tökéletes. Én is a két ikonikus MAC szerelemgyerekeként tudnám aposztrofálni, csak ez jobb, mint azok, puhábbak és méretben számomra kényelmesebbek. Ezzel az egy ecsettel el tudnék lenni hónapokon át úgy, hogy semmi hiányt nem szenved a sminkem. Soha nem veszek kétvégű ecsetet, mivel állítva tárolom őket, így az egyik vég tönkremenne, de a Chanel erre is gondolt, egyszerűen kaptak a végek egy-egy kupakot és kész is, probléma megoldva. Szépen, jól dolgoznak, tényleg annyira jó minőségű ecset, hogy öröm vele dolgozni. Jól tisztítható, a fejek formatartóak, puhaságból nem vesztenek. Nagyon örülök, hogy végre sikerült a Chanelnek egy ilyen kivételesen jó ecsettel előjönnie, ideje volt már.

scorpionqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

szeliger

2017. szeptember 6.

Tökéletes.
Kicsit részletesebben, a MAC általam eddig legtöbbet használt két kultikus ecsetével összehasonlítva: a shader oldal nagyjából a MAC 239 ecsete, talán egy picit lekerekítettebb a feje, hasonlóan nagyszerűen veszi fel a színeket és jól is adja le őket. A blender oldal a MAC 217-hez képest egy picit keskenyebb, ducibb és egy árnyalattal puhább, kifogástalanul és álomszépen dolgozza össze a különböző festékeket. Mindehhez jön az, hogy mindkét oldalra az ecsetben megbújó henger ráhúzható, majd ezt követően a kupak rátolható, így az ecsetfejek védelem alá kerülnek és simán bedobható az egész a nesszeszerbe. Az egész tok pedig kicsit vastagabb, mint a szokásos ecseteké, nekem így sokkal kényelmesebb kézbevenni, jobban ül az ujjak között. A fekete tokra egyébként szépen fehérrel rá van nyomtatva, hogy melyik oldal a blender ill. shader, így könnyen kiválasztható, hogy melyiket akarjuk használni. (Bár én legtöbbször mindkét oldalról már az elején leszedem a kupakot, nem nézegetem a feliratot.)
Imádom, jó beruházás volt.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Tökéletes.
Imádom, jó beruházás volt.