KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chanel

Ár:   €46   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. szeptember 5.

Ár:   €46
Kiszerelés:
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ecsetek

Összecsukható szemhéjecset kétfajta fejjel, természetes és szintetikus szálakkal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szeliger

2017. szeptember 6.

Tökéletes.
Kicsit részletesebben, a MAC általam eddig legtöbbet használt két kultikus ecsetével összehasonlítva: a shader oldal nagyjából a MAC 239 ecsete, talán egy picit lekerekítettebb a feje, hasonlóan nagyszerűen veszi fel a színeket és jól is adja le őket. A blender oldal a MAC 217-hez képest egy picit keskenyebb, ducibb és egy árnyalattal puhább, kifogástalanul és álomszépen dolgozza össze a különböző festékeket. Mindehhez jön az, hogy mindkét oldalra az ecsetben megbújó henger ráhúzható, majd ezt követően a kupak rátolható, így az ecsetfejek védelem alá kerülnek és simán bedobható az egész a nesszeszerbe. Az egész tok pedig kicsit vastagabb, mint a szokásos ecseteké, nekem így sokkal kényelmesebb kézbevenni, jobban ül az ujjak között. A fekete tokra egyébként szépen fehérrel rá van nyomtatva, hogy melyik oldal a blender ill. shader, így könnyen kiválasztható, hogy melyiket akarjuk használni. (Bár én legtöbbször mindkét oldalról már az elején leszedem a kupakot, nem nézegetem a feliratot.)
Imádom, jó beruházás volt.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Tökéletes.
Imádom, jó beruházás volt.