KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Charlotte Cosmetic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Tesco, CBA   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2011. március 18.

Lelőhely:   Tesco, CBA
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az irritációra, túlérzékenységre hajlamos bőr ápolására szolgáló készítmény.

A körömvirág legfőbb, külsőleg gyakorolt hatásai a következők:

• rosszul gyógyuló sebek,
  • bőrelváltozások kezelése,
  • viszketéscsillapító hatás,
  • fertőtlenítő és gyulladásgátló hatás, valamint
  • sebgyógyulást elősegítő tulajdonságok.

Használják bőrrepedések, kisebb sebek, rovarcsípések és napsugárzás okozta bőrgyulladás esetén is. A termék minden bőrtípusra alkalmazható.

Csipetke

2017. július 28.

Gyorsan beszívódó könnyen kenhető krém.Szuper a kiszerelése,hogy ilyen nagy.Nekem nincs bajom az illatával.Bár a nagymamám jut róla eszembe,ami persze nem baj :) Biztos,hogy sokáig elég lesz .

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Széncinke

2015. szeptember 16.

Szuper krém, jól hidratál, hamar beszívódik. Nagyon enyhe illata van. Gazdaságos is, óriási a kiszerelése, és ehhez olcsó is.

Széncinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

ginojshks

2014. október 15.

ilyet hol lehet kapni Budapesten?

ginojshks
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 15.

ilyet hol lehet kapni Budapesten?

TulipánKamilla

2014. március 12.

Valami finom gyógynövényes krémet szerettem volna, először Dédimamának. Nézelődtem a kedvenc illatszeres boltomban és rátaláltam erre a csodára. Sokan írjátok, hogy az illata nem túl jó... én személy szerint oda vagyok érte. Megvettem és végül megtartottam. Elkezdtem használni és függő lettem. Az illata nekem nagyon finom. Alig várom, hogy beleszagolhassak a dobozba. Az állaga könnyű, hamar beissza a bőr és utána szuper selymes lesz. A kislányom is imádja belemártani az ujjait és krémezgetni vele. Az ára ilyen sok mennyiségért szuper (500 ml 500 Ft) (Az összetevői sajnos nem 100%-an megnyugtatók, de a hatása miatt nem tudom 5*-nál kevesebbre értékelni)

TulipánKamilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 12.

sofie_sz

2013. december 23.

Az illata nekem sem jött be, lehet majd teszek bele valami illóolajat. :) De a hatása valami fantasztikus. Tegnap bekentem vele az egész testemet és a számat, reggelre mindenem nagyon puha lett. :) Kb. 370 forintért vettem az Auchanban egy nagyon nagy kiszerelést.

sofie_sz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

nyunyobella

2013. október 2.

Igazi csodaszer, bevállt a kicserepesedett ajkaimra, a könyököm nagyon kivolt száradva már be volt repedezve ez a krém írtóhamar helyrehozta, kézápolásra is ideális akár a kisebb kiszerelése is,ha valahol viszket arra is jó, sőt a kipirosodott arcra is én testszerte próbáltam szinte mindenre jó és az ára valami hihetelnenül OLCSÓ!!!
Praktikus a tégelyes kiszerelése sok van benne, könynen adagolható, gyorsan felszívódik, szinte beissza a bőröm, nincs olyan ragacsos érzésem tőle, az illata is kellemes. Nekem nagyon bevállt,megéri kipróbálni!

nyunyobella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 2.

kalmaniki

2013. augusztus 11.

Én a 100 ml-es, kisebb kiszerelést vásároltam meg a Tescoból, ha jól emlékszem 400 Ft volt. Nagyon zsíros krém, de gyorsan beszívódik, én sokféle felhasználásban használom: enyhíti a rovarcsípések okozta viszketést, apróbb sérülések esetén, bevált kézkrémként, a száraz sarkamra is tökéletes. Az illata is kellemes. Nagyon tetszik.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Bionic

2013. február 16.

Valami iszonyatosan nevetséges áron (380 ft) jutottam ehhez a kis csodaszerhez egy ócska piacon Pécsett. Azóta már jelenleg a negyedik tégellyel használom, egyszerűen remekül funkcionál mint testápoló.

Iszonyatosan gyorsan felszívódik, remekül hidratál, nevetséges áron hatalmas adag, illatra ellenben kevésbé kellemes. Először egyáltalán nem tetszett, talán olyan kicsit gyógyszeres, herbás, felkenve talán egy picit gyümölcsös. Azonban a hatása feledteti ezt a picit szokatlan illatot, és mivel csak este használom, reggelre szinte teljesen eltűnik!!

Bionic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

lenarta23

2012. július 26.

Ahhoz képest, hogy milyen olcsó nagyon jó. Anyukám nagyon leégett, ezzel kenegette magát pár napig és még le sem hámlott, szépen rendbe tette a bőrét.

lenarta23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Nejicica

2012. július 4.

Jó termék, szeretem, csak nagyon zavar a nagysága. Fél literes, tudom ez a normális méret de nem szeretem az ilyen nagy termékeket mert mivan ha rossz... De nem az! Az illata kellemes, a bőrirritációra tényleg hatásos és testápolónap is nagyon jó.

Nejicica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 4.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Piros pigment. (Acid Red 1)