KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Charlotte Tilbury

Ár:   £30   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: whitemerci, Módosítva: 2017. december 5.

Ár:   £30
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

A Hollywood Complexion ecset egy csodálatos 2-az1-ben multifunkcionális smink, kontúr, korszerűsített szintetikus szálakkal rendelkező ecset, amely tökéletes a kontúr könnyű összekeverésére is.

Ami varázslatossá teszi a Hollywood Complexion ecsetet:

• 2-az-1-ben sminkecset
  • 100% -ban állatkínzásmentes szintetikus szálak
  • Nem hullajtja a szálait
  • A nagyobb méretű lapos fej lehetővé teszi, a gyors, könnyű és hibátlan használatot, tökéletes a kontúrkeveréshez és az árnyékoláshoz.
  • A szögletes kis fej tökéletes a precíz kontúrozáshoz, valamint a szem, az orr körül vagy az arc apró görbületeinek árnyékolásához, kontúrozásához.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

whitemerci

2017. november 24.

Nem csak szép, de hasznos is ez a kétvégű ecset. Őszintén szólva nem nagyon szeretem a kétvégű ecseteket, mert a kaspó jellegű ecsettárolóban nem lehet higiénikusan tárolni őket, mivel az egyik fele mindig leér a tároló aljára. A ferdén vágott keskenyebb ecsetfejhez van egy masszív védőfólia, ami visszahelyezhető rá, így ez a gond is letudva (csak macerás :)). A lapos, kör alakú egyenesre vágott fele alapozó felvitelére is alkalmas. Nem sokkal nagyobb átmérőjű, - talán 1-1,5 mm-el - a Shiseido alapozó ecsetéhez képest, de én mégis jobban szeretem, jobban kézre áll. Eredetileg ez egy kontúrecset, krémes, vagy folyékony állagú anyagok elkeveréséhez, felviteléhez és eldolgozásához. Korrektor eldolgozásához is remekül használható, de a krémes pirosítókat és highlighter-eket is gyönyörűen viszi fel és dolgozza el. Egyszóval teljesen univerzális ecset, nem olcsó, de hasznos, igényes kivitelezésű és öröm vele dolgozni.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.