KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Charlotte Tilbury

Ár:   €32   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. november 7.

Ár:   €32
Kiszerelés:   6,8 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Matt folyékony rúzs súlytalan, tartós formulával és öregedésgátló összetevőkkel.

11 árnyalatban kapható

2018. október 24.

A "Too Bad I'm Bad" árnyalat van meg. Imádom a CT termékeket, általában simán megfelelnek az elvárásaimnak amiket az ár alapján támasztok velük szemben, de ez a rúzs picit csalódás. Nem teljesen folyékony, inkább amolyan mousse-állagú. Nem szárít, szépen felvihető, a tartósságát közepesnek mondanám, jobb mint egy hagyományos rúzsé, de van ennél tartósabb folyékony rúzs is. Szárítani nem szárít. Ami a fő problémám vele, hogy picit csomósodik a száj belső részénél, akármilyen vékonyan rétegezve is kenem fel, egy idő után összeáll ici-pici kukackákba. Ha egy 2000,-Ft-os rúzsról lenne szó akkor megbocsátható lenne, de ennyi pénzért már tökéletességet várok, nem azt hogy fél óránként ellenőriznem kelljen. Amúgy nagyon szép színekben kapható, a csomagolása a szokásos CT-féle luxusérzetet hordozza, de szerintem ha már valaki rúzst szeretne a márkától akkor jobban megéri a hagyományos csomagolású matt rúzsai közül választani (amik ugyan nem csontmattok, de nincs is probléma a viselésükkel).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.