KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chat D'or

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2017. január 10.

Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Bruno Banani Dangerous Woman parfüm utánzat.

adrica

2017. június 7.

Ez bizony jó lett! Már 2,5 órája fújtam egyet a pulcsim ujjára, és még mindig szagolgatom, és isteni fincsi. Eleve az eredeti is tetszett, de mivel a párom lehurrogta, így nem vettem meg. De ezen most tényleg gondolkodom, mert ennyi pénzért? Kár lenne kihagyni, amíg még lehet kapni. Ráadásul szerintem nem olyan erőteljes, vagy édes mint az eredeti, így lehet, hogy még ő is szeretné. Engem meggyőzött.

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

bettina28

2017. január 2.

Én egyszerűen imádtam ezt az illatot! Nagyon el van találva és ahhoz képest hogy utángyártott szerintem tartós is volt. Nagyon nagyon szerettem!

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.