KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chatler

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   1900 Ft

Yves Saint Laurent Black Opium parfüm utánzat

Ár: 1900 ft postával , Eladó: AzAKismacska
Állapot: Kb 95 ml/ 100ml, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóként küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Erika80

2017. október 1.

Valóban egész jó kis utánzata a Black Opiumnak. Külcsínben is fellelhetők a hasonlóság jegyei szépen. Ő sem egy egyszerű édes illat, van benne érdekesség a kis kávés-csokis vonalában. Enyhén gyümölcsös, leginkább a vaníliás-kávés illatjegy a meghatározó benne szerintem, csakúgy, mint az eredetijében. AzAKismacska-nak teljesen egyet értek a véleményével. Nem is akarok egyebet hozzáfűzni.
Nem kedvencem az eredeti illat sem, néha azért jól esik érezni. Arra ez (és a J.Fenzi-s változat is) tökéletesen megteszi. :)

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 1.

AzAKismacska

2017. szeptember 29.

Az eredetit ismerem, használom, de mindennapokra drágának tartom.
Ezt, amikor megvettem, nem szerettem. Kifújaskor kissè szúrós, "zöld" illata van ( nyers kávè). Majd megjelenik a vanília ès "valami fehèr" virág, ami a krèmessègèt megalapozza.
Most, ahogy megèrkezett a hideg, èszrevettem, hogy egyre többet használom.
Önmagában jó,kellemes illat. Ennyi pènzèrt ajándèk kategória.
Az eredetivel összehasonlítva is korrekt illat. Ha nem is egy az egyben, de olyan 75%-ban hozza, amit kell. Èrdekes módon, van, hogy egy pillanat alatt felismerem melyik az Opium ès melyik az Option viszont van, hogy sokkal tovább kell szagolgatnom őket. ( gondolom, bőrállapottól is függ :)
A doboza, üvege sokkal szebb, mint a kèpen. ( igaz, szèpnek azèrt jóindulattal sem neveznèm )
De, az üveg masszív, ( többször leejtettem már, se karc, se repedès) a pumpa jó, nem pisil, a kupak jól záródik.
A poèn a vègère: a tartóssága ( 1 fújás mellkas, 1-1 csukló) jobb, mint az eredeti illatè.

AzAKismacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Az eredetit ismerem, használom, de mindennapokra drágának tartom.
Most, ahogy megèrkezett a hideg, èszrevettem, hogy egyre többet használom.
Önmagában jó,kellemes illat. Ennyi pènzèrt ajándèk kategória.