KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chica Y Chico

Ár:   $25.90   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 30.

Ár:   $25.90
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

SPF 43-as fényvédő, 5%-os thanakha tartalommal

A thanaka egy őrölt fakéregből készített paszta, amelyet a napégés megelőzésére használnak Mianmarban (Burmában).
100%-ban fizikai fényvédőt tartalmaz. Teljes körű UV-A és UV-B elleni védelmet biztosít.
Verejték és vízálló. Matt finisű, nem zsíros textúrájú. Nem hagy fehér réteget a bőrön.

dzsanki

2018. május 17.

Szeretem a Chica y chico termékeit, ezért ezt úgy rendeltem meg, hogy előtte nem próbáltam ki, csak review-kat láttam. Bíztam benne, hogy jó lesz, és nem csalódtam.
19 dolcsiért vettem, és nem volt akciós, szóval a 26 túlzás.
A krém fehér, és könnyed, beszívódás után nem hagy látható fehér réteget a bőrön, egy enyhe 'blur' hatást lehet érzékelni, semmi mást.
Nem szárít, nem irritál, de ami legalább ennyire fontos, nem is zsírosít. Egy pici plusz hidratálást biztos, hogy ad, de elég észrevétlen a bőrön.
Pontosan azt nyújtja, amit leírtak róla.
A szokásos púderes sminkemmel estig, lemosásig matt marad a bőröm újrapúderezés nélkül, viszont nem is szárad ki. Optimális.
Most több fényvédőt is vettem, de vele biztos, hogy jóban leszünk, nem bántam meg a választást. Arra leszek csak kíváncsi majd, hogy kánikula idején tényleg verejték- és vízálló lesz-e.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

19 dolcsiért vettem, és nem volt akciós, szóval a 26 túlzás.
Pontosan azt nyújtja, amit leírtak róla.

Hidratálók: Glycerin, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.