KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chica Y Chico

Ár:   $25.90   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 30.

Ár:   $25.90
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

SPF 43-as fényvédő, 5%-os thanakha tartalommal

A thanaka egy őrölt fakéregből készített paszta, amelyet a napégés megelőzésére használnak Mianmarban (Burmában).
100%-ban fizikai fényvédőt tartalmaz. Teljes körű UV-A és UV-B elleni védelmet biztosít.
Verejték és vízálló. Matt finisű, nem zsíros textúrájú. Nem hagy fehér réteget a bőrön.

dzsanki

2018. május 17.

Szeretem a Chica y chico termékeit, ezért ezt úgy rendeltem meg, hogy előtte nem próbáltam ki, csak review-kat láttam. Bíztam benne, hogy jó lesz, és nem csalódtam.
19 dolcsiért vettem, és nem volt akciós, szóval a 26 túlzás.
A krém fehér, és könnyed, beszívódás után nem hagy látható fehér réteget a bőrön, egy enyhe 'blur' hatást lehet érzékelni, semmi mást.
Nem szárít, nem irritál, de ami legalább ennyire fontos, nem is zsírosít. Egy pici plusz hidratálást biztos, hogy ad, de elég észrevétlen a bőrön.
Pontosan azt nyújtja, amit leírtak róla.
A szokásos púderes sminkemmel estig, lemosásig matt marad a bőröm újrapúderezés nélkül, viszont nem is szárad ki. Optimális.
Most több fényvédőt is vettem, de vele biztos, hogy jóban leszünk, nem bántam meg a választást. Arra leszek csak kíváncsi majd, hogy kánikula idején tényleg verejték- és vízálló lesz-e.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

19 dolcsiért vettem, és nem volt akciós, szóval a 26 túlzás.
Pontosan azt nyújtja, amit leírtak róla.

Hidratálók: Glycerin, Jasminum Officinale (Jasmine) Oil, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.