KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

China Glaze

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszantartó, géles hatású fedőlakk

• akár 10 napon át tart
  • acetonos körömlakklemosóval könnyedén eltávolítható
  • gyorsan szárad

Pdrea

2017. április 22.

Ezt még nem értékeltem? Pedig már évek óta ez A fedőlakkom. Egy-két kilengésem volt, de mindig visszatértem hozzá. Gyorsan szárad, gyönyörű a fénye, nem keni el a nyomdát. Ő az oka, hogy többször meggyanúsítottak, hogy műkörmöm van :). Örök szerelem, folyamatos újravásárlás. Remélem soha, soha nem vonják ki a forgalomból!

Pdrea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 22.

b0rzi

2017. február 3.

Imádom!
Egyrészt ezzel (és az opi alappal) bármelyik körömlakk egy hétig húzza, ráadásul gyorsan szárad keményre, még akkor is, ha alatta a sok réteg szín 20 perc alatt is csak taknyosra szilárdult. Szép a fénye, egyenletesen fed és kiegyenlíti a hibákat, tökéletes :)

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

Imádom!

AmberGrace

2017. január 19.

Egyetértek az előttem szólókkal, tökéletesen egyenletes és csillogó fedése van, és ha a lakkozást elrontottam ez elfedi a hibákat, gyakorlatilag fool proof. A tartóssága is fantasztikus, egy könnyen lepattogzó körömlakkot is majdnem egy hétig kihúz. Száradni meg nagyon gyorsan szárad, még ha vastagabb réteget kenek akkor is.

AmberGrace
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

Noikvota

2016. június 22.

Tökéletes, hibátlan, álomszerű, eddig azt hittem Sally Hansen Big Shiny Top Coat-ja a non plus ultra, de ma már nem ezt gondolom. Könnyű vele dolgozni, hihetetlen gyorsan szárad, tartós, kiadós, a lakkozás esetleges egyenetlenségeit is eltünteti, szóval a legjobb.

Noikvota
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

karli

2016. április 20.

Nem is értem miért nem írtam még ehhez én véleményt! A második üveggel fogyasztom, nagyon megszerettem, nem szeretnék mást használni. Imádom, hogy híg, már amikor alig ért bele az ecset tettem bele egy kis hígítót, szerintem teljesen elhasználtam, bár nem láttam az üveg átlátszatlansága miatt. Általában nyomdázok, nem húzza össze a mintát, nekem gyorsan szárad, pedig ugye két réteget festek egy alap színből, erre néha festek fedőlakkot, azután a nyomda, és úgy jön ismét fedő. Előfordul, hogy az utolsó már az ötödik réteg a körmömön. Nem tapasztaltam száradási problémát, sem amit az előttem hozzászóló írt a körömtőnél való visszahúzódásról. Ha bejön az épp aktuális alkotásom nem szoktam hamar lemosni, mondjuk 5 napnál tovább nem nagyon van fenn egy sem, a jobb kezemen a köröm szélek szoktak kissé megkopni, de szerintem még olyankor is vállalható, csak közelről látszik. A fénye is sokáig megmarad. Nekem ez a tökéletes fedőlakk!

karli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

bandita

2015. október 13.

Rengeteg fedőlakkon vagyok már túl, és ha egy képzeletbeli dobogót állítanék fel, akkor ez a fedőlakk áll a második fokán. Az nyertes számomra még mindig az IsaDora gel-fedőlakkja, annak száradási idejét, dús, zselés állagát, tartósságát még semmi nem múlta felül nálam.

Ez a fedőlakk nagyon hasonlít hozzá, rövid, széles ecsete van, a lakk állaga könnyedén teríthető, nem túl folyós, nem "ugrik össze", nem maszatolja a nyomdát, a mintát, nem zabálja le a színeket a manikűrről.

Nincs buborékosodási hajlama, sem melegben, sem a jelenlegi hűvösebb időben. A csomagolás nem átlátszó,....én nem bosszankodom ezen, mert úgy vélem, az ehhez hasonló lakkok összetételében van valami, ami fényérzékeny, ezért az átlátszatlan üvegcse.

Az ára az IsaDorához képest baráti, a SV-hez képest picivel drágább, bár tény, hogy a SV-t még nem próbáltam, így a két termék tulajdonságait nem tudom összehasonlítani.

A száradási ideje az egyetlen, amitől nem vagyok elájulva, többrétegű manikűr mélyszárítása beletelt neki fél órába, ami az én olvasatomban annyit tesz, hogy nem csupán érintésre, apró mechanikai behatásra sértetlen a lakk, hanem a körmünk élét sem tudjuk már belenyomni.

Az IsaDorának ehhez nem volt szüksége 10 percnél többe, max 15, míg ezzel a lakkal bő fél órán át nem volt atombiztos a manikűröm.

Mindent összevetve, az árát, a könnyed kenhetőségét, tükörfényes, gélszerű felületét, tartósságát, univerzális mivoltát-hölgyeim, ez egy ötcsillagos fedőlakk, a legjobbak egyike!

Update:

Néhány használat után változást tapasztalok.
A felvitt réteg a körömtőben visszahúzódik, összeugrik, és emiatt száradás után jól látható demarkációs vonalat képez a manikűrön. Ennyi pénzért efölött nem hunyok szemet, mert ez egy olyan tulajdonság, amit nem tudok azzal sem javítani, ha teljesen bőrhöz közel viszem föl a lakkot, mindenhogy visszacsúszik. A szabadszélnél ezt nem tapasztalom, mert a köröm élét le szoktam vele zárni, de a körömtőben bizony ez a látvány nem professzionális.

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 13.

Update:

Néhány használat után változást tapasztalok.

dorothea

2015. október 8.

Egy szó: IMÁDOM!
Már nagyon sok gyorsan száradó fedőlakkot próbáltam (essence, Catrice, Astor, Moyra, Seche Vite) de magasan ez viszi a pálmát... és az meg csak plusz pont, hogy inkább híg az állaga (az utálatos-sűrű-jajjdeutálom Seche Vite-tel ellentétben), szóval mindenképpen nagyon jó! :) Az illata sem vészes (engem a ragasztóra emlékeztet, de nem kellemetlen), a széles, világos színű ecset egy álom, gyorsan szárad, betonkeményre és fényesre... És nem buborékosodik, valamint a mintát sem keni el. Miért csak most fedeztem fel ezt a csodát??? :D A tartósságot nem tudom, mennyire befolyásolja, rajtam nem igazán kopik-pattog egy lakk sem (más fedőlakkal sem), de ez a fényét nagyon szépen tartja még így a 4. napon is, az alatta lévő ILNP Mona Lisa pedig csak a körmöm legeslegvégén kopott meg egy picit, szóval... :)
Az egyetlen, ami egy kicsit zavar, az üveg, hogy így nem látom, mennyi van még benne...

dorothea
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 8.

Egy szó: IMÁDOM!

timilla

2015. szeptember 11.

Atyagatya, hát létezik ilyen fedőlakk is! Én meg mindenféle hülyeségekkel maszatolgatok, aztán csodálkozom, hogy 2-3 napot bírnak a lakkjaim. Ma pontosan öt napja festettem ki a körmöm, china glaze fedőlakk került rá, és ilyet én még komolyan nem láttam, de szinte a körmöm végein sem látszik kopás, egyszerűen olyan tökéletesen ül a lakk a kezemen, mint a festéskor. Ez tényleg csillagos ötös.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.