KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

China Glaze

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Soly77, Módosítva: 2016. december 23.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Magasfényű, gyorsan száradó fedőlakk, mely tartós manikűrt biztosít.

Soly77

2016. december 27.

Nem volt az a wow hatás amit vártam. Extra gyorsan sem szárad, tény a finise nagyon szép fényes, 4 - 5 napot bírt ki a szintén ebből a márkából vásárolt lakkozáson!

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.