KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Illatkategória: orientális-virágos

Illatjegyek: damaszkuszi rózsa, grasse-i rózsa, pacsuli, vanília

egyboszorka

2017. október 17.

Évek óta nem Glamour napozok, ami kell, azt így is, úgy is megveszem, de most kivételesen úgy izgultam nyitás előtt toporogva, mint egy elsőbálozó. A vanília dobogtatta meg a szívemet, meg a kiváncsiság, hogy vajon mi újat tudnak még kihozni a kockaChloé- ból, főleg úgy , hogy nálam eddig a Chloé a Love- ot, a Love Intense- t, és a Karl Lagerfeld által fémjelzett 1975- ös Chloé edp- t jelentette. Végigflörtöltem az egész kockasort, pontosan ugyanazzal a konklúzióval, mint az Idylle- nél: hideg virágillat, szép, csak bök, mint a tövis, nem illik hozzám. És most van egy új lakója a parfümösszekrénykémnek, mert az Absolu pontosan azt hozta, amilyennek az anyaillatot szerettem volna, hogy legyen. Igazából nem tudnám megkülönböztetni őket egymástól, vagy legalábbis nem könnyen, ami biztos, hogy az edp, edt és az Intense továbbra sem működik rajtam, ugyanazt a rideg szúrkálódós arroganciát produkálják rajtam, mint eddig. Az Absolu pedig Chloé edp, csak működik rajtam, a leszáradása puha, lágy, de ugyanaz a frissesség és elegancia ott van benne, mint az alapillatban. Érzékeny, törékeny, nagyon nőies illat, maga a kifinomult elegancia. Az " absolu " jelzésű illatokra olyannyira jellemző erőteljes fehérvirágosságnak és túltolt vaníliás édességnek itt nyoma sincs, szóval Chloé- ék és Michel Almairac nem ragozták túl a vadulást, szimplán csak piacra dobtak egy újabb gyönyörű illatot, amivel folytatják ugyan a Chloé Saga- t, de szerencsére ezt nem az aktuális trendnek befeküdve teszik, vagy ha annak szánták, hát nem sikerült túlságosan jól....Szerencsére, és sokunk örömére!

egyboszorka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 15.

A tartósságát jöttem picit tovább erősíteni: magamra fújtam vásárlás közben, majd a Pizza Hut-ba mentem ebédelni. A pult túloldalán álló kiszolgáló lányok megjegyezték, hogy milyen finom parfümöt viselek, és ma a legjobb illatú vevőjük vagyok... - csak ezt a kis színest szerettem volna megosztani...

2017.10.14. A Müllerben már kapható is az aranyszálas masnival ellátott, limitált kiadású újabb családtag. Engem most kivételesen nem zavar, hogy nagyon ismerősre sikerült... mert már az alapillat is tetszett. De ezt a magasra dobott labdát hosszú sorokban fogják itt többen is lecsapni, abban biztos vagyok.
A klasszikus eleganciát kedvelők illata, és azt hiszem sok karácsonyfa alá kerül majd szépen becsomagolva. Az aranyszálas masni már rajta díszeleg...
A tartóssága végre rendben van, amiről illő azért is megemlékezni, mert az új illatok mostanában e tekintetben sorra csalódást okoztak.
Lesz belőle vásárlás, remélhetőleg ebből a kiadásból kapható majd ajándékszett is.
Kicsit felfelé kerekítettem, így tőlem is megkapja az öt csillagot

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 15.

Kicsit felfelé kerekítettem, így tőlem is megkapja az öt csillagot

beder810

2017. október 13.

CSODÁLATOS!!
Valami mennyei illata van,púderes-földes erősen rózsás a Chloé EDP DNA-val s egy leheletnyi vanília de ahoz már nagyon kell szagolnom a csuklóm hogy érezzem.
Tényleg a EDP erősebb,érzékibb,luxusosabb verziója.Nem édességgyár ami végre öröm.Megvan az a tipikus Chloè feelingje de a leszáradása sokkal púderesebb s pacsulisabb olyan porosan bársonyos.Nekem nagyon nagyon hasonlít a Valentino-Donna LESZÁRADÁSÁRA nem a nyitány vagy a közép akkordok hanem a leszáradás több óra után.Ugyanazz a rózsás-púderes enyhén édes illat.Az intenzitás brutál erős,a kitartása is rendben van idővel bőrközeli lesz de a ruhán illatol tovább is.Fenséges kreálmány,imádom.
Chloé EDP rajongóknak kötelező.Egy igazi remekmű őszre-télre talán tavaszra is.
Csak ajánlani tudom.Csodás üveg,csomagolás,illat.

beder810
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

CSODÁLATOS!!
Chloé EDP rajongóknak kötelező.Egy igazi remekmű őszre-télre talán tavaszra is.
Csak ajánlani tudom.Csodás üveg,csomagolás,illat.