KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chloé

Ár:   28 600 Ft és 34 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 2.

Ár:   28 600 Ft és 34 700 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2017

Illatkategória: orientális-virágos

Illatjegyek: damaszkuszi rózsa, grasse-i rózsa, pacsuli, vanília

Miive

2018. május 20.

Sosem értettem a Chloé parfümöket megbélyegző "szappanos", "semmitmondó", "egyszerű tisztaságillat" jelzőket. Számomra a sokszor erőszakos és fullasztóan édes parfümök korában a Chloék olyanok, mint a friss levegő. Az anyaillat maga a rózsás tavasz, a L'Eau a citrusos és zöld nyár, ez a szépség pedig egy kis csavar, egy kis plusz a történetben. Amit én érzek: az anyaillat megbolondítva vaníliával. És ez éppen elég ahhoz, hogy újabb, különlegesebb, melegebb és alkalmibb legyen, mint az elődje. Nem tudom mit takar nálatok a nyanyás feeling, én egy korosztálytól függetlenül viselhető és szerethető illatnak tartom. Tartósságára és hatósugarára nincs panaszom, órákkal a felfújás után is dicsérik. Szóval, viselje bátran, akinek tetszik, tapasztalatból mondom, hogy bókokban nem lesz hiány! :-)

Miive
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

HDR

2018. január 20.

Nagyon tetszik! Markánsabb, viszont puhább mint a sima edp. Jót tett neki a vanília, nem olyan szúrós mint az anyaillat viszont így is megvan benne a tipikus Chloé virágosság, amit ez a márka az ami.

HDR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Colette221

2017. december 31.

Még egy hónapja próbáltam. Nem tetszik az illat. Nagyon sok a hasonlóság egy másik Chloé-val... Mindig adok ennek a parfümháznak egy esélyt, de egyszerűen egyik illatukkal sem tudok teljesen azonosulni. Na majd talán a jövőben ... :)

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

Kremcica

2017. november 18.

De jó hogy másnak is feltűnt a nyanyás fíling! Nem akartam kommentelni és lehúzni, de ez tényleg katasztrófa. A 80 éves nagymamám szekrényében különb illatok vannak, pedig sosem volt sok pénze drága parfümre de ízlése igen hogy az ilyeneket messzire kerülje. Nagyon virágos főleg a rózsát érzem, de az összhatás olyan mint 100 éves dohos szekrény. Egyik Chloe sem lett kedvencem, de mikor láttam az összetevőit mondtam magamban hogy naezaz, ez már jó lehet. Nagyon nem az. :( A kedvelőitől elnézést, a szaglás szubjektív dolog, de nekem ez wc illatosítónak sem kellene.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Vaslady

2017. november 18.

Jött a mumus,bizony én vagyok.
Ma ajánlották őt,papircsikon haza is hoztam,de azt hiszem itt végeztem is az illattal.
A chloe tetszik,a chloe intense csodálatos gyönyörűség.
Hát ez meg....
Lehet aztán rajtam de a papircsikon sem birom....
Mintha a chloe és az intense egy jól sikerült illatvilág lenne,és sok nőt lelkesit,meg szépit az illattal...
..."ez" meg mintha az "öreganyjuk" lenne,egy régi letünt világból,amit már el is felejtettünk talán...
....mignem egy lelkes parfüm kutató egy öreg néni szekrényében talál még pár csepp buggyadt vintage kiadást.....
Limitált kiadás,mint megtudtam,túlárazva.
Pénzt nem adnék érte.:(
Az idei év abszolút csalódása.

Vaslady
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

Jött a mumus,bizony én vagyok.
A chloe tetszik,a chloe intense csodálatos gyönyörűség.
Hát ez meg....
Lehet aztán rajtam de a papircsikon sem birom....
Limitált kiadás,mint megtudtam,túlárazva.
Pénzt nem adnék érte.:(
Az idei év abszolút csalódása.

nyarigabi

2017. november 5.

A fejillata megegyezik az edp-vel, de egészen más irányt vesz a bőrön. Azt szeretem a Chloé edp-ben (és a 2009-es EDT is ilyen, most azt használom) hogy hiányoznak belőle a gyümölcsös jegyek. Szeretem a gyümölcsös illatokat, de a Chloé különlegessége éppen a nagyon friss és virágos vonal, amit végig tart. Na rajtam az absolu nem. Hangsúlyozom, hogy rajtam, mert az én bőrömön feketeribizli illata lett, amit egyrészt nem szeretek, másrészt nem értek, hogy honnan a fenéből került elő, mikor elvileg nyomokban sem tartalmaz gyümölcsöt???? Na mindegy, rajtam nem működik.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

_-Mia-_

2017. november 4.

A sok ajnarozo velemeny utan elmentem en is megszagolni. Sajnos le kell huzzam, mert az en börömön sajnos nem sokban ter el az EDP-töl.

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Marcsi66

2017. november 3.

A hónap parfümje is ő lett itt,,,,nekem meg az év illata EZ lenne (drogériás szinten) Szeretem ezt a márkát,szívvel adagolják a szépséget, a luxust pedig ésszel,ezért is olyan jól kihasználhatók,,,,,tapasztalatból kifolyólag,rengeteg bókot kapok amikor viselem az EDP változatát,,,, és mennyi lenne ha ezt fújnám??
a többszöröse,és nem azért mert új,és csak ezért érzem,,,,valóban a tündöklés,még igazibb,Valamivel eltér az alaptól,mélyebb és nyájasabb ez a rózsa,édesebb is a csókja,határtalan és szembetűnőbb ez a csoda,Intenzív szerelme mindenkié,tökéletes,
érdemes tesztelni,nem csak Chloé rajongóknak!!!!!

Marcsi66
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 3.

érdemes tesztelni,nem csak Chloé rajongóknak!!!!!

Ildiko9

2017. október 22.

A polcomon pihenget és tegnap "éles" bevetésen is volt. Olyan oldalát mutatta meg, amire tényleg nem számítottam.
Az első órában maradt a finom virágos illatkavalkád, abszolút intenzív, nem lóg ki a lóláb sehol. A második órától nagy meglepetésemre (és bár erre nem számítottam egyáltalán) vált fűszeressé, amivel új arcot kapott. Őszintén igazán kellemes ajándék volt ez így. Rajtam 5 órát bírt ki, viszont hirtelen tűnt el, nem volt lassú leszáradása. Ettől még ugyanúgy tetszik és a bőrömön ez fűszeres kis csavar az arany masni :D :D

Már szúrta az oldalam a kiváncsiság, abból az apropóból is, hogy a Chloe illatokat eddig kerültem. Nem tudom miért. Aztán úgy 2 hete vettem egy Love Story-t, ami tetszik. Érdekesen vált rajtam uniszex illatúvá. Férjnek nem tetszik...de ez csak egy kis kikerülő volt. Azért bökte az oldalam, hogy ennyien szeretitek, ott lennie kell valaminek.
És ma kipróbáltam ezt a kis csodát! Hát kérem, ez egy pici illatcsoda nekem. Nem várt illatkompozició, ami istenien körbeleng 2 fújás után. A vaniliát nem igazán érzem, de nem is baj. Ez olyan ünnepi illat (az aranymasni is szerintem ezt hivatott mutatni).
Nálam gyönyörűen nyílnak ki a rózsák, iszonyú jó a szillázsa..a tartósságát még nem tudom, iszen 2 órája van csak rajtam, de az biztos, hogy imádom...
Hogy ki volt a célközönség? Őszintén, szerintem ez az illat ugyanúgy jól áll egy 18 évesnek, mint egy idősebbnek, a laza farmeres viselettől - a kosztümig szinte bárkinek. Ez el lett találva. Nagyon.
Próbáljátok ki, szerintem szuper, és holnap egy aláírt szerződés után garantáltan megajándékozom magam Vele :)

Ildiko9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

beder810

2017. október 21.

Update1:Be kell vallanom semmi édeskés Donna nincs benne hanem 100% Chloè DNA.Bevallom ebben tévedtem de sebaj.Ahányszor hordtam annyiszor nembírtam magammal annyira jól éreztem magam vele.Rózsa s poros-földes pacsuli keveréke hmmmmm isteni.Erőteljes bombázó,fantasztikus!!!!

CSODÁLATOS!!
Valami mennyei illata van,púderes-földes erősen rózsás a Chloé EDP DNA-val s egy leheletnyi vanília de ahoz már nagyon kell szagolnom a csuklóm hogy érezzem.
Tényleg a EDP erősebb,érzékibb,luxusosabb verziója.Nem édességgyár ami végre öröm.Megvan az a tipikus Chloè feelingje de a leszáradása sokkal púderesebb s pacsulisabb olyan porosan bársonyos.Nekem nagyon nagyon hasonlít a Valentino-Donna LESZÁRADÁSÁRA nem a nyitány vagy a közép akkordok hanem a leszáradás több óra után.Ugyanazz a rózsás-púderes enyhén édes illat.Az intenzitás brutál erős,a kitartása is rendben van idővel bőrközeli lesz de a ruhán illatol tovább is.Fenséges kreálmány,imádom.
Chloé EDP rajongóknak kötelező.Egy igazi remekmű őszre-télre talán tavaszra is.
Csak ajánlani tudom.Csodás üveg,csomagolás,illat.

beder810
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

CSODÁLATOS!!
Chloé EDP rajongóknak kötelező.Egy igazi remekmű őszre-télre talán tavaszra is.
Csak ajánlani tudom.Csodás üveg,csomagolás,illat.