KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Chloé

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád virágos-zöld

Összetétel jázmin, gyöngyvirág, rózsa, galbánum, narancsvirág-olaj, amalfi citrom, bergamot, zöld jegyek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

egyedszilvi

2015. április 23.

Sikerült egy üveggel vennem.Nagyon érdekelt,szeretem a Chloé illat világát(nyáron).
Nagyon zöld illat,mégsem szúrós,karcos,hanem meleg zöld.
Olyan illat,mintha frissen vágott mezőn állnék és egy erdő mellett.Ropogósan friss,összetevőiben én nem érzem a rózsát,jázmint,de csak a zöld jegyeket.Különleges,ilyen szép illat nincs több,az biztos.A tartóssága rajtam sajnos nem igazán jó,pedig annyira biztam benne,1 óra múlva bőr közelivé szelidül,de tart 4-5 órát,lehetne kicsit harsányabb is,nyáron azért napi illatra tökéletes választás.Biztosan megkérdezik majd,milyen illat ő... .)
Összetevői igazából mások,mint ami megadva van:
Fej jegy:Zöld jegyek,Rózsa,Citrusfélék,Bergamott,Gyöngyvirág
Szív jegy:Jázmin,Neroli,Gyapot
Alap jegy:Vetiver

egyedszilvi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Nagyon zöld illat,mégsem szúrós,karcos,hanem meleg zöld.
Összetevői igazából mások,mint ami megadva van:
Fej jegy:Zöld jegyek,Rózsa,Citrusfélék,Bergamott,Gyöngyvirág