KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Christian Breton

Ár:   €45   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuruczlekia, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Ár:   €45
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez egy tisztán zselé állagú, olajmentes, hűsítő hatású készítmény. Gyorsan eloszlik és felszívódik, ezzel is segítve az azonnali hatás érvényesülését. A Szemkontúr ápoló zselé megelőzi a bőr kiszáradását és a ráncok megjelenését, nyugtatja a szemkontúr környékét, vitalizálja a nagyon érzékeny szemhéjat, ránctalanít, eltávolítja a duzzanatokat és az alsó szemhéj alatti sötét karikákat.

Christian Breton Cellular Eye Lift bőrfeszesítő szemkontúr krém 15 ml
Ár: 8500 + posta , Eladó: sheder5
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten

juditka70

2016. szeptember 7.

Bevallom kevesebb figyelmet szoktam szentelni a szemem ápolására,talán,mert,sokszor a drága márkás szem ápolók amiket megvásároltam,és kipróbáltam a hatása elmaradt. Vannak persze kivételek,de,az nagyon kevés. Müller szombaton rávettem magam,hogy megvásároljam a Christian Brenton szemápoló zselét,mert,sokan dicsérik. Bő 1 hete használom,és egy csoda a szememben. Kiváló hidratálása mellett,a ráncok mélységét is látványosan csökkenti. Csajok! Mindenképp megér egy próbát!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

senskin

2016. június 24.

Hűsítő, finom illatú lila gél. Nem irritál, hanem hidratál. Nekem így nyárra nagyon bejött. Van egy másik fajta CB-m is, és megvagyok elégedve. Jó márka.
És tud is valamit.

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 24.

És tud is valamit.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Színezék. Lilás piros.