KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Christophe Robin

Ár:   11 800 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2016. november 7.

Ár:   11 800 Ft
Kategória:   Samponok

Tisztító krém citromhéjjal és kamillával - Christophe Robin egyik kultuszterméke, melyet több mint 10 éve használ ügyfélkörén.

A legkímélőbb sampon, amely teljesen mosószer-mentes. Rendkívül gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt, mélyen táplálja a hajrostokat, és védi a haj színét. Citromhéj kivonatot, orbáncfüvet és kamillát tartalmaz. Természetesen lezárja a külső hámréteget (kutikula), és megőrzi a színt, visszaállítja a haj pH-egyensúlyát.

juditka70

2017. február 26.

A héten kaptam meg a megrendelt terméket. Még tegnap neki álltam ennek a különleges tisztító krémnek kipróbálásához. 1 fázis jól be nedvesítem a hajam,majd a krémet egyenletesen oszlasd el a hajadon,gyengéden masszirozd be a fejbőrödbe,és ezeket a mozdulatokat ismételd meg,hogy alapos legyen a fejbőr tisztítása. Én speciál még rajta hagytam a fejbőrömön kb. 7 percig,hogy alaposabb legyen a tisztás,és feloldja a fejbőrről az esetleges rajta maradt hajápoló terméket. Majd a Bain de Terre samponnal(vízzel hígítva használom) 2x megmostam alaposan a hajamat,és ennek balzsamjával kifésülés követte. A sampon nyugtató hatású is,így nálam semmilyen kellemetlen irritációt nem tapasztaltam. A haj megszárítása előtt már éreztem a tiszta érzést feelinget a fejbőrömön. A hajam színe nem fakult a tiszító krém használata után sem. Puha,lágy tapintású a hajam.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract