KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ciaté

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

krémparádé

2015. június 12.

Nekem csak egy lakk van, holo 089 név alatt fut. Gyönyörű ezüstfehét-pink-kék árnyalatokban csillog. Jól felkenhető, viszont annál nehezebben szedhető le, valósággal hozzátapadnak a körömhöz a csillámok. Legalább tart, lassan kopogat magában. A szépsége aligha felülmúlható, talán az Essence Holo-ja hasonlít hozzá, de ez picivel többet ad.

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.