KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fürdőtermékek

A babák finom bőrének kíméletes tisztításához, de nem csak a babáknak, a felnőtteknek is ajánlott. Dermatológiailag bőrbarát.

Szappanmentes, pH-bőrsemleges, vegán termék. Ásványolajok, szilikon és színezék nélkül.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

siss

2018. július 13.

Én tusfürdőként használom,szivaccsal tökéletesen habzik. Arcmosásnál,kézmosásnál viszont nem lesz habja,hanem olyan krémessé válik. Mondjuk nekem itt nem is hiányzik a hab,mert könnyebb lemosni. Jól,de kíméletesen tisztít,miközben nem szárít,nem irritál,nem csíp. Friss,üde bőrérzetet ad. Azért ezt vettem tusoláshoz,mert ebben kettővel kevesebb tisztítóanyag van mint a pumpás mosakodóban,féltem,hogy az esetleg szárítani fog.
Imádnivalóan finom illata van,szuper összetevők és árban sem drága. Tökéletes kis termék,már másodjára vettem meg. Ajánlom!

siss
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

ALettah

2018. július 12.

A kislányom kapta ajándékba, nála nem használtam még, mert megvan a saját Mustelája, ami nagyon bejött, de egyszer jobb híján ezzel tusoltam le, és nagyon bejött! Nem habzik szinte egyáltalán (mert szegény nem tufürdő!) de szuperül tisztít, puha, babás szaga van, nem irritál és csodásak az összetevői.
El fogom használni tusfürdőnek, a baba majd kap másikat :)

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

El fogom használni tusfürdőnek, a baba majd kap másikat :)

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Vitaminok: Panthenol