KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catn0va, Módosítva: 2016. október 25.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

• Alaposan tisztítja és felfrissíti a normál és vegyes bőrt
  • Segít eltávolítani a felesleges zsírt és akár a vízálló szempillaspirált is
  • Az átitató folyadék mandulamagolajjal, E-vitaminnal és allantoinnal friss és tiszta érzést biztosít

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nkrisztaa

2018. április 17.

Nagyon nagyon sokféle arclemosót használtam már, de ez veri az összeset! Egyszerűen egy csoda.
Sminket szoktam vele eltávolítani, először bekenem az arcom kókuszolajjal (a szemöldök és szempilla védelme miatt) aztán ezzel pedig letörlöm. Nem irritálja a szemet, kellően nedves a kendő. Szuper kis termék, ráadásul hihetetlen jó árban van! :) ajánlani tudom mindenkinek.

nkrisztaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

pattelin

2018. március 26.

Smink eltávolításra használom és nagyon bevállt, mert nem csípi az arcom! Sajnos sok hasonló termék viszont igen.. Pattanásokat sem okozott, az illata is kellemes, megfelelően eltávolítja a sminket, szóval elégedett vagyok vele! Ár/ érték arányban bevállt!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Arrowette

2018. március 19.

Én csak táskába bedobós napközbeni sos sminkjavításra, evés utáni rúzs letörlésre/ korrigálásra használtam arra nagyon bevált. Utazásokkal is ezt vittem magammal, a mindennapi sminkemet szépen eltávolította.

Arrowette
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Vali21

2017. december 9.

Kellemesen felfrissíti a bőröm, de a sminket nem távolítja el.

Vali21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 9.

Kellemesen felfrissíti a bőröm, de a sminket nem távolítja el.

tbanett

2017. november 11.

Én is szeretem, tiszta érzetem marad utána.

tbanett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Én is szeretem, tiszta érzetem marad utána.

Solya30

2017. november 5.

Nekem abszolút bevált! A vízálló szempillaspirállal azért küzd, de jól tisztít, nem csíp, nem irritál, tiszta tőle az arcom. Ár-érték arányban tökéletes.

Solya30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

aniki55

2017. október 6.

Nagyon jò,jòl leszedi a sminket és a spirált is.Nedves elég belőle egyszerre egy és nagyon olcsò. :)

aniki55
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 6.

Adry66

2017. szeptember 3.

Bevásárlás közben jutott eszembe hogy semmi arctisztítókendő nincs otthon, így kényszerből adtam neki egy esélyt, és milyen jól tettem. Alapból nem adok sok esélyt adok az ilyen szupermarketes sminkes, arcápolós dolgoknak, de mióta kipróbáltam csak ezt használom. Finom az illata, olcsóbb fajta, szépen leszedi a sminket, a szempillaspirált is, bár utána még egyszer letisztítom az arcom micellás vízzel, de így pont jól kiegészítik egymást. A nagy melegben pedig csak hűsítő, frissítőnek is ideális volt, teljesen felfrissült tőle az arcom. Nem kell óriási csodát várni, de teszi dolgát.

Adry66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Celaena

2017. augusztus 25.

Imádom. Egy ideig a rózsaszín változatot használtam, de ez sokkal jobb, a pattanásaimon is segített és az illata is jó.

Celaena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

edi01

2017. július 22.

Nagyon jo.sok torlokendonel azt vettem eszre h az arcomon maszalja a sminket es nem leszedi. Ez szepen leszedi nem zsiros kellemes husito es jo nagy egy ilyen kendo egy egesszel akar ld tudok szedni egy egesz sminket

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak