KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catn0va, Módosítva: 2016. október 25.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

• Alaposan tisztítja és felfrissíti a normál és vegyes bőrt
  • Segít eltávolítani a felesleges zsírt és akár a vízálló szempillaspirált is
  • Az átitató folyadék mandulamagolajjal, E-vitaminnal és allantoinnal friss és tiszta érzést biztosít

edi01

2017. július 22.

Nagyon jo.sok torlokendonel azt vettem eszre h az arcomon maszalja a sminket es nem leszedi. Ez szepen leszedi nem zsiros kellemes husito es jo nagy egy ilyen kendo egy egesszel akar ld tudok szedni egy egesz sminket

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

xxxx911118

2017. július 4.

Szépen leszedi a sminket is és nem hagy olajos érzést a bőrön.

xxxx911118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Szépen leszedi a sminket is és nem hagy olajos érzést a bőrön.

natasa

2017. július 4.

Jó kis törlőkendő. Nem szakad, megfelelően nedves, az illata nem zavaró, bár nekem nem hiányozna belőle. Jól tisztít, leszedi a púdert, korrektort, szemfestéket. (Nem használok erős sminket.) Elég jók az összetevő is, és olcsó.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Cukiduda

2017. június 22.

Meglepően jó, viszont a szempillaspirált nem szedi le, arra marad az olajos sminklemosó. Nem szakadós, nem csípi a bőrömet, kellőképp nedves. A hiányossága ellenére is újravevős

Cukiduda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

szabozsani94

2017. április 28.

Kedvelem ezt a terméket, jól végzi a dolgát, az ára is szuper, ajánlom!

szabozsani94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Kedvelem ezt a terméket, jól végzi a dolgát, az ára is szuper, ajánlom!

pigglypig

2017. április 19.

Nem rossz, finom illatú, nekem spriált is leszedte, viszont a felét sajnos ki kellett dobnom, mert nagyon hamar kiszáradt. Lehet, hogy én voltam a buta, nem zártam le talán rendesen (bár szoktam erre figyelni :()

pigglypig
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Csirip74

2017. április 16.

Egy fokkal jobb mint a rózsaszín társa, ez nedvesebb, a sminket szintén jól leszedi. Azért még próbálgatom a különböző márkákat. Ez a kendő ár érték arányban megfelelő.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Helene

2017. március 4.

Kellemesen friss, üde, hidratált lesz az arcbőröm. Viszont kijött pár pattanás...még nem tudom hogy ez okozta-e vagy valami más. Az majd hosszabb távú használat után derül ki.

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Avellana32

2017. február 14.

Reggelente ezzel törlöm át az arcomat. Frissítő hatás, kellemes illat, hidratál is. Nekem bevált.

Avellana32
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

casa17

2017. január 11.

Jó kis termék, bár a szempillaspirált ez sem szedi le 100%...
Lehetne több db benne.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Jó kis termék, bár a szempillaspirált ez sem szedi le 100%...
Lehetne több db benne.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak