KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catn0va, Módosítva: 2016. október 25.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

• Alaposan tisztítja és felfrissíti a normál és vegyes bőrt
  • Segít eltávolítani a felesleges zsírt és akár a vízálló szempillaspirált is
  • Az átitató folyadék mandulamagolajjal, E-vitaminnal és allantoinnal friss és tiszta érzést biztosít

Krémmánia Kedvencek a -től
Avellana32

2017. február 14.

Reggelente ezzel törlöm át az arcomat. Frissítő hatás, kellemes illat, hidratál is. Nekem bevált.

Avellana32
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

casa17

2017. január 11.

Jó kis termék, bár a szempillaspirált ez sem szedi le 100%...
Lehetne több db benne.

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Jó kis termék, bár a szempillaspirált ez sem szedi le 100%...
Lehetne több db benne.

illesbb

2017. január 9.

Én nagyon szeretem ezt a sminklemosó kendőt. Igaz túl sokfélét nem próbáltam még és vízálló sminket sem használok, de én ennél sokkal többet nem szívesen szánok egy kendőre. Ez is teljesen jól leviszi a sminkem.

illesbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

levacs

2016. december 26.

Nagyon szuper kis törlőkendő!Pàr màsodperc alatt leszedi még a vízàlló sminket is!Megérdemli a *5-öst :-)

levacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 26.

Catn0va

2016. október 26.

Nagyon jó kis termék, a sminket - a vízállót is - megfelelően leszedi, DM-es társaival szemben nem csípi az arcbőrt, a szemkörnyéket, ami további nagy előnye a terméknek. Nagyon megszerettem, ha nem találok vegán arctörlő kendőt, akkor valószínűleg ennél fogok maradni.
Megérdemli az öt csillagot.

Catn0va
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Megérdemli az öt csillagot.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak