KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Catn0va, Módosítva: 2016. október 25.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

• Alaposan tisztítja és felfrissíti a normál és vegyes bőrt
  • Segít eltávolítani a felesleges zsírt és akár a vízálló szempillaspirált is
  • Az átitató folyadék mandulamagolajjal, E-vitaminnal és allantoinnal friss és tiszta érzést biztosít

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tbanett

2017. november 11.

Én is szeretem, tiszta érzetem marad utána.

tbanett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Én is szeretem, tiszta érzetem marad utána.

Solya30

2017. november 5.

Nekem abszolút bevált! A vízálló szempillaspirállal azért küzd, de jól tisztít, nem csíp, nem irritál, tiszta tőle az arcom. Ár-érték arányban tökéletes.

Solya30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

aniki55

2017. október 6.

Nagyon jò,jòl leszedi a sminket és a spirált is.Nedves elég belőle egyszerre egy és nagyon olcsò. :)

aniki55
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 6.

Adry66

2017. szeptember 3.

Bevásárlás közben jutott eszembe hogy semmi arctisztítókendő nincs otthon, így kényszerből adtam neki egy esélyt, és milyen jól tettem. Alapból nem adok sok esélyt adok az ilyen szupermarketes sminkes, arcápolós dolgoknak, de mióta kipróbáltam csak ezt használom. Finom az illata, olcsóbb fajta, szépen leszedi a sminket, a szempillaspirált is, bár utána még egyszer letisztítom az arcom micellás vízzel, de így pont jól kiegészítik egymást. A nagy melegben pedig csak hűsítő, frissítőnek is ideális volt, teljesen felfrissült tőle az arcom. Nem kell óriási csodát várni, de teszi dolgát.

Adry66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Celaena

2017. augusztus 25.

Imádom. Egy ideig a rózsaszín változatot használtam, de ez sokkal jobb, a pattanásaimon is segített és az illata is jó.

Celaena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

edi01

2017. július 22.

Nagyon jo.sok torlokendonel azt vettem eszre h az arcomon maszalja a sminket es nem leszedi. Ez szepen leszedi nem zsiros kellemes husito es jo nagy egy ilyen kendo egy egesszel akar ld tudok szedni egy egesz sminket

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

xxxx911118

2017. július 4.

Szépen leszedi a sminket is és nem hagy olajos érzést a bőrön.

xxxx911118
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Szépen leszedi a sminket is és nem hagy olajos érzést a bőrön.

natasa

2017. július 4.

Jó kis törlőkendő. Nem szakad, megfelelően nedves, az illata nem zavaró, bár nekem nem hiányozna belőle. Jól tisztít, leszedi a púdert, korrektort, szemfestéket. (Nem használok erős sminket.) Elég jók az összetevő is, és olcsó.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 4.

Cukiduda

2017. június 22.

Meglepően jó, viszont a szempillaspirált nem szedi le, arra marad az olajos sminklemosó. Nem szakadós, nem csípi a bőrömet, kellőképp nedves. A hiányossága ellenére is újravevős

Cukiduda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

szabozsani94

2017. április 28.

Kedvelem ezt a terméket, jól végzi a dolgát, az ára is szuper, ajánlom!

szabozsani94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 28.

Kedvelem ezt a terméket, jól végzi a dolgát, az ára is szuper, ajánlom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak