KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2016. november 25.

Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szépítő eszközök

Eldobható női borotva: duplapengés, 6 db. Aloe vera tartalmú nedvesítő csík, dupla penge.

Hopi

2017. február 14.

Elutaztunk és otthon maradt a rendes borotvám és ezt vettem olcsó, gyors segélynek.
Ahhoz képest, hogy mennyi rosszat írtatok róla én pozitívan csalódtam!
Csak a lábamra és a hónaljamra mertem kipróbálni, de oda tökéletes volt. Olyan puhák és selymesek lettek a lábaim utána, mint eldobható borotvától soha, ráadásul ki se pattogtam utána.
Szerintem nagyon jó termék, csak ajánlani tudom!

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Ahhoz képest, hogy mennyi rosszat írtatok róla én pozitívan csalódtam!
Szerintem nagyon jó termék, csak ajánlani tudom!

guppi666

2017. január 31.

Szerintem is rossz. Így hogy elolvastam a véleményeket, megnyugodtam hogy nem én vagyok ennyire béna hogy szinte vérben úszott a lábam annak ellenére hogy óvatosan használtam, hanem a borotva rossz maga. És tényleg egyszer használatos. Más hasonló borotvát többször is tudok használni, de ezzel egyszer végig vagdosod magad, utána dobhatod ki. Soha többet.

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

PAncsi79

2017. január 30.

Korábban is Lidl-s saját márkás borotvát használtam és amikor ezt találtam a polcokon az előző verzió helyett, tettem is bele a kosárba.
Nem kellett volna...
Szerintem szörnyű: nem mozog egyáltalán a feje, emiatt nagyon merev, miközben iszonyat éles így szanaszét vagdossa még az egyenes felületeket is.
Nem szeretek kidobni vadonatúj dolgokat, de ezt nem tudom elhasználni :(

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

Nem kellett volna...
Nem szeretek kidobni vadonatúj dolgokat, de ezt nem tudom elhasználni :(

Ttike95

2017. január 30.

Nekem nincs különösebb bajom a termékkel. Nincs semmi baja tőle a bőrömnek. Éppen arra való amire kitalálták: Egyszerhasználatos. De én szeretem, mert mindigis ilyen olcsóbb, eldobható borotvákat használtam.

Ttike95
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

kisizé

2016. november 15.

alsó árkategóriás, sajnos ez érződik is... nem mozog a feje, rengeteg borotvahab és az óvatos kezelés ellenére is sok vérző pöttyöt hagyott maga után...

kisizé
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 15.