KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kiszerelés:   12 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szépítő eszközök

Duplapengés, eldobható férfi borotva, aloe vera tartalmú krémezőcsíkkal.

zsosa

2017. október 8.

Páromnak vettem, de a szükség órájában lenyúltam belőle egyet. A szőrnek(bőrnek) nem kegyelmez, jól vág, de érzékenyebb éreszekre nem ajánlom, sajnos a barátom arca is egy ilyen rész.

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract