KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Micellás technológiával - apró tisztító molekulákkal, amelyek a szennyeződéseket és a sminket magukhoz vonzzák, és magukba zárják - dörzsölés és leöblítés nélkül, lágyan tisztítja a bőrt. Alkoholmentes formulával, bambuszvízzel, panthenollal és glicerinnel optimálisan tisztít, ápol, és megvédi a bőrt a kiszáradástól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Szandika12

2018. november 12.

Vettem egy ilyet, mert bár van még garnier micellás vizem, de jöhetnek szűk idők, amikor kell majd egy olcsóbb alternatíva. Egyelőre egy használat után azt mondanám, hogy megtisztítja a bőrt és szépen hozza le a szempillaspirált, viszont ennél érzem, hogy picit szárít, így használtam hozzá a cien aqua krémemet, így klassz. Nagyon tetszik a csomagolása, esztétikus és szerintem klassz hogy így le lehet zárni. :)

Update: Közben kicsit azért változott a véleményem, a garnieres sokkal jobb. Ez a Cienes változat ragacsos bőrt okoz, nem lesz szebb a bőrkép sem. A csomagolása sem túl jó, sajnos nagyon nehéz megfelelő mennyiségű terméket kinyerni belőle, ami összevissza fröcsög mindenhova.

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

herczegno33

2018. szeptember 25.

Olcsó, bár elèg sok kell belőle, hogy teljesen letisztítson minden szennyeződèst. Az adagolója nagyon megtetszett, nem kell töltögetni, csak lenyomja az ember. Kímèletes, nem olajos a vègeredmèny. Igazából az eddig próbált lemosókból a legjobb.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

kovacs12zita

2018. szeptember 24.

Épp kifogyóban voltam sminklemosóból, amikor bevásárlásnál megláttam, és gondoltam teszek egy próbát vele, árát tekintve nem volt olyan nagy "kockázat" az impulzív vásárlás. Azóta második dobozzal is megvettem, mindennapi használatban van, és rendesen végzi a dolgát, nincs rá panasz!

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

radioaktiva

2018. augusztus 24.

Hosszú idő és sok bosszúság után úgy tűnik, megtaláltam a nekem való micellás arctisztítót. Ez sem tökéletes, de messze jobb, mint az általam eddig próbáltak és nem mellesleg jóval kedvezőbb az ára. Nem keresgélek tovább, marad ő 😉

radioaktiva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Dodo2017

2018. augusztus 9.

Teljesen klassz, ennyi pénzért meg pláne. Én úgy használom, mint egy tonikot, vizes lemosás után még a maradék sminket eltávolítani. Nem szárít. Nekem bejön az adagolója is!

Dodo2017
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Bettu

2018. augusztus 9.

Lidlben voltunk, mikor megpillantottam, és emlékeztem rá, hogy olvastam már róla itt jókat. Az ára is jó, anyukámnak pedig pont elfogyott a micellása, így rábeszéltem, majd meg is "örököltem" :D Nem jött be neki, mert kicsit ragacsos érzést hagy maga után. Nem fogok erre váltani, de ennyi pénzért szerintem nem rossz.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Timea1207

2018. július 13.

Az adagoloja nagyon tetszik, viszont a szempilla spiral leperget tole, ha elotte ezzel tisztitottam az arcomat, a csomagolas miatt kb 3 csillagot

Timea1207
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

abicicaaa

2018. július 7.

Elmegy egynek, a sminket leszedi, bar nem teljesen maradektalanul. Kicsit szaritja a boromet. Nem egy Garnier szintu, de az ara sem!
Ha gyorsba kell valami olcso, tokeletes.
Az adagoloja eleg sz*r, kikell kiserletezni a nyomas erosseget, hogy ne valtozzon kopkodo kobrava a micellasvizunk.
Jaes pluszpont, hogy parfüm-es alkoholmentes!

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Ha gyorsba kell valami olcso, tokeletes.
Jaes pluszpont, hogy parfüm-es alkoholmentes!

kristinafarkas93

2018. június 28.

Az Yves Rocher sensitive vegetal lemosója helyett vettem meg. Olyan jó nincs, de az ára se annyi, második lemosónak tökéletes ( utazni, vendégségbe, koliba). Használat után érdemes vízzel leöblíteni. A csomagolás 5 csillag!

kristinafarkas93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

GyTunde

2018. május 28.

Árban nagyon kedvező, viszont sminkleszedésnél küzdök rendesen, nagyon sok kell a termékből . A Garnier micellás víze marad nállam a befutó.

GyTunde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol