Cien

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Micellás technológiával - apró tisztító molekulákkal, amelyek a szennyeződéseket és a sminket magukhoz vonzzák, és magukba zárják - dörzsölés és leöblítés nélkül, lágyan tisztítja a bőrt. Alkoholmentes formulával, bambuszvízzel, panthenollal és glicerinnel optimálisan tisztít, ápol, és megvédi a bőrt a kiszáradástól.

pannab

2019. február 18.

Évekig a Garnier micellás vizét használtam, de áttértem a cruelty free kozmetikumokra így valami mást kellett keresnem. Ugyanúgy működik nekem mindkettő.3,5 hónapja használom, most járok a flakon felénél és az adagolója még mindig működik (amit én egyébként szeretek). Ha túl sokat nyomok a vattakorongra és belemegy a szemembe akkor irritál, de ez nekem minden sminklemosónál így van.

pannab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 18.

tyukanyo

2019. január 9.

Kellett idő mire megbarátkoztam a csomagolásával. Az adagolója spriccel jobbra balra, hiába nyomom rá a vattakorongot. Szerencsére nem okozott pattanásokat. A sminket jól leszedi, de ez is csípi kicsit a szemem, de csak annyira mint eddig az összes micellás vizem. Nekem nem szárított, mondjuk használat után mindig lemostam és hidratáltam utánna, de ezt alap :)
Egy próbát mindenkinek megér.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Egy próbát mindenkinek megér.

lilielli

2019. január 1.

Gondoltam,kipróbálom.Nagyon jó,ugyanazt tudja,mint a Garnier.Semmilyen irritációt nem okozott,jó összetevői vannak.Még 600 Ft-ba se került a Lidl-ben.Újravevős,nagyon szeretem!!😊😉

lilielli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Manitabarbara

2018. december 18.

A csomagolása, az adagolása és az ára nagyon tetszik. Viszonylag szépen leszedi a sminket,még a szempillaspirált is,de mégse lesz a kedvencem. A termékből nagyon sokat kell a vattakorongra rakni,hogy szépen leszedje a sminket. Ezáltal nagyon sok termék jut a szememhez és csípi. Illetve így kicsit "szappanos" állaga lesz,ami nagyon zavar. A pumpás adagolója két hét alatt teljesen tönkre ment, így csak az öntögetős módszer maradt,ami nem gazdaságos. Valóban ragacsos érzetet hagy az arcon,de ez más termékeknél is előfordul. Nem lettem tőle pattanásos és nem is lett egyéb bőrproblémám, de a sok kicsi hibája miatt nem igazán vágyom arra,hogy újra használhassam. Ha megszorul az ember és csak ezt tudja beszerezni, akkor jó alternatíva lehet, de amúgy nem használnám rendszeresen.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

Niphredil

2018. december 12.

Másfél hónappal ezelőtt vettem egy ilyen micellás vizet, életemben az elsőt :) most járok a flakon felénél, úgy, hogy mindennap használom esténként. Sminket nem viselek, ezért csak az esti tisztító rutin része. Vattakorong helyett én konnyaku szivacsba pumpálok bele 3-4 nyomásnyit, kicsit felhabosítom és ezzel átmosom az arcom. Mióta használom sokkal tisztább a bőröm, a pórusaim, nagyon kíméletes, tényleg frissít, eltűnt az arcomról az a néhány ekcémás folt és kiütés is, amit előző nagyon rosszul megválasztott arcápolók okoztak. Önmagában talán kicsit szikkaszt, de nem szárít erőteljesen, viszont én utána mindig lemosom vízzel az arcom és használok jojoba, vagy argánolajat, ezeket is gyorsabban, szebben veszi fel a bőröm, mint előtte. Az adagolója is praktikus. Nagyon elégedett vagyok, jár az öt csillag!

Niphredil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

franciskanoragal91

2018. november 28.

En is kifogytam a Garnier micellas vizebol, es a Lidl volt a legkozelebb.
Nem rossz, de nem is igazan jo, en ugy veszem eszre, hogy sokkal tobb korongot es folyadekot kell elhasznalnom, mint pl a Garnier-esnel, kevesbe tisztit.
Az ara kifejezetten jo, szoval igy osszessegeben pont kozepes :)

franciskanoragal91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

En is kifogytam a Garnier micellas vizebol, es a Lidl volt a legkozelebb.
Az ara kifejezetten jo, szoval igy osszessegeben pont kozepes :)

dreammiyss

2018. november 19.

Kifogytam a micellás vízből, így a lidlis nagy bevásárlásnál be is szereztem Őt. Mivel a mindennapokon nem igazán sminkelek mostanság, így a nap végén könnyedén áttisztítom vele az arcbőröm. Igazából nincs vele sem túl jó, sem túl rossz tapasztalatom. Ennyi pénzért igazából nem is vártam el sokat tőle. :) Figyelek arra, hogy használata után mindig használjak esszenciát, majd hidratálót, nehogy jobban szárítsa a bőröm.
Emellett a pumpás kivitelezése kifejezetten tetszik, nagyon praktikus! :D

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Emellett a pumpás kivitelezése kifejezetten tetszik, nagyon praktikus! :D

Szandika12

2018. november 12.

Vettem egy ilyet, mert bár van még garnier micellás vizem, de jöhetnek szűk idők, amikor kell majd egy olcsóbb alternatíva. Egyelőre egy használat után azt mondanám, hogy megtisztítja a bőrt és szépen hozza le a szempillaspirált, viszont ennél érzem, hogy picit szárít, így használtam hozzá a cien aqua krémemet, így klassz. Nagyon tetszik a csomagolása, esztétikus és szerintem klassz hogy így le lehet zárni. :)

Update: Közben kicsit azért változott a véleményem, a garnieres sokkal jobb. Ez a Cienes változat ragacsos bőrt okoz, nem lesz szebb a bőrkép sem. A csomagolása sem túl jó, sajnos nagyon nehéz megfelelő mennyiségű terméket kinyerni belőle, ami összevissza fröcsög mindenhova.

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

herczegno33

2018. szeptember 25.

Olcsó, bár elèg sok kell belőle, hogy teljesen letisztítson minden szennyeződèst. Az adagolója nagyon megtetszett, nem kell töltögetni, csak lenyomja az ember. Kímèletes, nem olajos a vègeredmèny. Igazából az eddig próbált lemosókból a legjobb.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

kovacs12zita

2018. szeptember 24.

Épp kifogyóban voltam sminklemosóból, amikor bevásárlásnál megláttam, és gondoltam teszek egy próbát vele, árát tekintve nem volt olyan nagy "kockázat" az impulzív vásárlás. Azóta második dobozzal is megvettem, mindennapi használatban van, és rendesen végzi a dolgát, nincs rá panasz!

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol