KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   549 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Micellás technológiával - apró tisztító molekulákkal, amelyek a szennyeződéseket és a sminket magukhoz vonzzák, és magukba zárják - dörzsölés és leöblítés nélkül, lágyan tisztítja a bőrt. Alkoholmentes formulával, bambuszvízzel, panthenollal és glicerinnel optimálisan tisztít, ápol, és megvédi a bőrt a kiszáradástól.

Timea1207

2018. július 13.

Az adagoloja nagyon tetszik, viszont a szempilla spiral leperget tole, ha elotte ezzel tisztitottam az arcomat, a csomagolas miatt kb 3 csillagot

Timea1207
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

abicicaaa

2018. július 7.

Elmegy egynek, a sminket leszedi, bar nem teljesen maradektalanul. Kicsit szaritja a boromet. Nem egy Garnier szintu, de az ara sem!
Ha gyorsba kell valami olcso, tokeletes.
Az adagoloja eleg sz*r, kikell kiserletezni a nyomas erosseget, hogy ne valtozzon kopkodo kobrava a micellasvizunk.
Jaes pluszpont, hogy parfüm-es alkoholmentes!

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Ha gyorsba kell valami olcso, tokeletes.
Jaes pluszpont, hogy parfüm-es alkoholmentes!

kristinafarkas93

2018. június 28.

Az Yves Rocher sensitive vegetal lemosója helyett vettem meg. Olyan jó nincs, de az ára se annyi, második lemosónak tökéletes ( utazni, vendégségbe, koliba). Használat után érdemes vízzel leöblíteni. A csomagolás 5 csillag!

kristinafarkas93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

GyTunde

2018. május 28.

Árban nagyon kedvező, viszont sminkleszedésnél küzdök rendesen, nagyon sok kell a termékből . A Garnier micellás víze marad nállam a befutó.

GyTunde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

zoe921109

2018. május 19.

Nagyon szeretem használni,nem szárít, szemem sem csípi,én vízzel mindig lemosom így nem érzem ,hogy ragadna.
Hasznosnak találom az adagolós kialakítást, és az ára is szuper. :D
Nálam az egyik állandó kedvenc.

zoe921109
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Hasznosnak találom az adagolós kialakítást, és az ára is szuper. :D
Nálam az egyik állandó kedvenc.

Jelizz

2018. május 4.

Nagyon jo arban volt es hat micellas viz. Szerintem ugyan olyan mint a Garnier micellas vize🙂 jol leszedi a sminket, konnyu hasznalni. Igazabol en nem ertem a Micellas vizek funkciojat... szerintem ugyan olyakok mint a tonikok, nekem azok is elegek. De ha mindenki Micellas vizezkk! hat enis 😃

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

Momo0210

2018. április 10.

Én imádom ezt a terméket leszedi szépen a sminkemet nem irritálja a szememet nem zavar az illata az adagolása is nagyon tetszik. Ez a best :)

Momo0210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

PinkAlien

2018. március 28.

Nagyon habzik, illata alig van, iszonyatosan ragad utána a bőröm.
Az arcot viszont lemosta, de nem lett kedvenc.

PinkAlien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

Nagyon habzik, illata alig van, iszonyatosan ragad utána a bőröm.
Az arcot viszont lemosta, de nem lett kedvenc.

Mjölnira

2018. március 24.

Úgy voltam vele, adok neki egy esélyt, nagyon kis olcsó és még hasonló összetételűnek is tünt, mint a Garnier vize. Amiért lepontozom, az sajnos a csomagolás. Először örültem, milyen jópofa adagolója van, most már a pokolba kívánnám. Van hogy állok és vagy 1-2 percig szuszakolom, mire hajlandó megindulni, már eléggé unom, úgyhogy várom az elfogyását. Plusz le kell törni egy kis kupakot, hogy használni lehessen, na ez úgy tört le, hogy beleakad a vattakorong és szétszedi....Akinek van hozzá türelme, annak biztos jó termék ez is. Elvileg parfümmentes, de valami enyhe illatot érzek a használatakor.

Mjölnira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

szeende

2018. március 7.

Az INCI szép, jól tisztit és nagyon jó a csomagolása. Egy hibája van, hogy az én szemem nagyon csípi én meg pont azért vettem meg, hogy a maradék szem sminkem leszedje. Akinek érzékeny a szeme, mint nekem, az óvatosan bánjon vele. Másoknak bátran ajánlom. Ár-érték arányba verhetetlen.

szeende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol