KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angelscrime, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Fényvédők

Vízlepergető, azonnali védelmet nyújt és hosszantartó barnaságot biztosít. Nedvességgel látja el az érzékeny bőrt, amitől az selymes és puha lesz. Az UVA/UVB fényszűrő rendszer és az E-vitamin megvédi a bőrt a leégéstől és késlelteti annak öregedését.

mogyorospele

2015. augusztus 1.

Nagyon jol ved, jo allagu, nagyon jo ar-ertek aranyu naptej. En biztosan nem veszek mas draga naptejet amig ilyet lehet kapni, azok sem tudnak ennel tobbet.

mogyorospele
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

claudia

2013. május 21.

Én is Lidl-ből szereztem be hétvégi strandhoz :)
Páromnak kellett naptej mert neki érzékeny bőre van, hamar leég. Én igazából most használtam kb. harmadjára naptejet életem során, gyerekkoromban se kentek szüleim. Hullaszínem van alapjáraton de nagyon hamar lebarnulok, csak tavaly égtem le na de akkor nagyon :) Olyan durva volt a bőröm mintha begyulladt volna egy hétig fájt, szóval tanulva abból az esetből nagy nehezen finnyásan magamra kentem ezt. Csak reggel kentem be magam és este 7ig semmi bajom nem lett meg se pirultam hanem már-már csoki színem lett. Nem égtünk le, nem lett semmi bajunk.
Tökéletes cucc, marad szerintem ez a flakon :) Ennél többet nem szándékozok költeni naptejre.

claudia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 21.

Én is Lidl-ből szereztem be hétvégi strandhoz :)

Cicka

2013. május 10.

A 30 faktorosat használom,nagyon elégedett vagyok vele.Az arcom nyáron mindig foltos lett a naptól,úgy néztem ki,mint Riska,de ez a naptej véd annyira,hogy ne foltosodjak.Árban is verhetetlen.Valami Dívány magazinos teszten is a legelőkelőbb helyen végzett,sokkal drágább naptejekkel összehasonlítva,úgyhogy maradok ennél.

Cicka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 10.

timcsike1989

2013. március 17.

Ez az egy naptej volt a Lidl-be én meg lusta voltam átmenni másik boltba ezért megvettem. És meglepően jó! Könnyen beszívódik, az illata is jó. A vállam hajlamos a leégésre. Nagyon erős volt a nap, de egy balatoni napot simán túléltem leégés nélkül. Aztán ennek hatására vittem magammal a tenger partra is, ahol még erősebb volt a nap és ott is teljesített úgy ahogy kell. Engem meggyőzött! A drágább naptejek semmivel se tudnak többet.

timcsike1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

geucsa

2012. július 3.

Árához képest az eddigi egyik legjobb, amivel találkoztam. Simán felveszi a versenyt egy Posay-val is. És az illata is bejön.

geucsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

orsolya88

2012. április 14.

Ezzel a napvédővel bármennyit napozhattam, nem égtem le vele :) nekem bejött

orsolya88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

Ezzel a napvédővel bármennyit napozhattam, nem égtem le vele :) nekem bejött

Saffy15

2011. november 23.

Nyáron ezt használtuk és nem volt semmi gond, tényleg megérte az árát.

Saffy15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

Nyáron ezt használtuk és nem volt semmi gond, tényleg megérte az árát.

angelscrime

2011. július 31.

Hatalmas kiszerelésű, ár-érték arányban szuper naptej, semmivel sem tud kevesebbet, mint jóval drágább, márkásabb társai. Kellemes illata van, könnyen beszívódik és nem ragad. A -1 csillag a számomra eléggé nehéz adagolás miatt van, valahogy nem lehet erőlködés nélkül kicsikarni belőle borsónyinál nagyobb mennyiséget.

angelscrime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.