KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Testápoló vaj száraz bőrre.Shea vajjal,mandulaolajjal és kakaóvajjal.Selymes,puha bőrt eredményez anélkül,hogy zsíros érzetet hagyna.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tara95

2017. április 1.

Anya vette meg magának, de csentem belőle én is, amikor egy szappan tönkretette a bőröm...isssteni édes citromos illata van, nem gejl, imádom. Elsősorban ezért is indulok meg érte 10 perc múlva, de persze az ára és a hidratálása sem utolsó. Indulás!

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Nemlin

2017. január 23.

Különleges illatú, hatásos krém. Bemasszírozás után nincs ragacsos érzésem. Nagyon megéri az árát.

Nemlin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 23.

oliviag

2017. január 6.

Nekem tetszik ez a testvaj! Amikor megláttam a Lidl polcain gondoltam kipróbálom... Hát nálam bevált! :) Tényleg testvaj állaga van, nagyon sűrű massza, ami hosszas masszírozás után szívódik be, addig fehér színű marad a testemen. :( Illata nagyon tetszik, órák után is érzem ezt az illatot, ami nem tudom mire emlékeztet de nagyon tetszik (talán kicsit citromos?!). Szerintem jó kis testvaj, ahhoz képest, hogy 800 ft, most ezt fogom egy ideig használni. Olcsó, jól hidratál, jó az illata és praktikus ez a tégelyes kiszerelés. :)

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!