KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 28.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon száraz,igénybevett hajra.

Etta22

2017. június 5.

Kemény 300Ft-os áron sikerült beszereznem pár hónapja. Semmi extra, jól tisztít, bár a híg állaga miatt több kell belőle, és a kiszerelése sem valami nagy.... Az illata nagyon megtetszett, annak ellenére, hogy finoman szólva sem vagyok oda a rózsáért. Sajnálom, hogy nem látom mostmár a polcokon, biztosan vennék még belőle.

Etta22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

tomkogy

2017. május 13.

A natúr samponokkal összehasonlítva, amiket eddig használtam, ez egy nagyon jó darab, tudja azt, amit a kategóriájabeli társai, és a vékonyszálú hajam sem lapul le tőle. Külön örültem a C vitaminnak, mert úgy tapasztaltam, hogy jót tesz a fejbőrömnek. Az enyhébb habzó anyagok miatt 2x kell samponozni és öblíteni, és valóban hígabb, de mindenképpen szeretnék még venni azon a 3-400 Ft-os áron, amennyiért legutóbb beszereztem,, mielőtt végleg eltűnik a Lidl-ből.

tomkogy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 13.

nutellaspalacsinta88

2017. március 30.

Teljesen véletlenül jött szembe velem a Lidl-ben, ráadásul le volt árazva 445 Ft-ra. Egészen megszerettem, visszafogott az illata, jól tisztít, és nem lesz már fél nap után zsíros a hajam tőle. Viszont nagyon híg, szóval elég gyorsan fogy.

nutellaspalacsinta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

pannababo

+mérete ideális utazáshoz is
+tisztít, de kíméletes
¤ picit zsírosít, de téli sapkás időszakban ez minden samponnál így van

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

+illata kellemes, mégsem tolakodó
+irritációt nem tapasztaltam
+ára biotermékekhez hasonló, a kedvezőbb árkategóriába esik
+mérete ideális utazáshoz is
+tisztít, de kíméletes
¤ picit zsírosít, de téli sapkás időszakban ez minden samponnál így van

lasvegas7

2017. január 3.

Nagyon jó sampon,szép fényes a hajam tőle. Nem közvetlen hajra viszem fel, hanem előtte kis vizzel felhabositom, úgy sokáig elég.

lasvegas7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sucrose
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.