KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

IdunLilith

2018. július 15.

Még csak 3-4 alkalommal használtam, de nekem bevált ez a sampon.

IdunLilith
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Még csak 3-4 alkalommal használtam, de nekem bevált ez a sampon.

Timea1207

2018. július 13.

Amikor elkezdtem hasznalni nagyon szerettem, de kb az 4-5. tubusnal mar nem tisztitotta a hajam

Timea1207
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

kristinafarkas93

2018. június 28.

Simán tud annyit mint márkás testvérei:) nekem 1,5 hétig tartja a hajamat mosás nélkül.

kristinafarkas93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

domio

2018. május 8.

Imádom az illatát, a következő hajmosásig érződik! A balzsammal együtt használom, de már a sampon után érződik, hogy selymesebb és puhább a hajam. Nem zsírosodik tőle jobban a hajam és az ára is tökéletes.

domio
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

Arrowette

2018. március 19.

Szerettem az illatát. Nagyon puhává tette a hajam, egy egészséges fényt/ ragyogást adott neki. Viszont akárhányszor kimoshattam, zsírosította a hajam nagyon.

Arrowette
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

HardCandy092

2018. március 12.

Nagy csalódás ez a sampon. Dupla annyit kell használni, mint bármelyik másik sampombóp, utána meg kimoshatatlan. Azt hittem én bénázok el vele valamit, de többszöri használatnál is ezt tapasztaltam, szóval sose jártam még így, de ez a kukában végezte.

HardCandy092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Verus1970

2018. február 19.

Az én hajamat nagyon zsírosítja viszont a balzsam ****** !

Verus1970
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

Az én hajamat nagyon zsírosítja viszont a balzsam ****** !

dorca97

2017. november 26.

Nagyon jó sampon, a szőkített hajam extra puha lett tőle! Nem zsírosít jobban, mint más samponok. Szuper az ára is!

dorca97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

strankulakitti

2017. november 22.

Nincs vele semmi probléma, de talán kicsit jobban zsírosodik tőle a hajam. Ezen kívül jó sampon ennyi pénzért.

strankulakitti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 22.

Effi

2017. november 15.

Sajnos úgy néz ki, hogy nem váltja be a hozzá fűzött reményeket. A sok jó vélemény hatására gondoltam, kipróbálom, de nem jött be. Az illata iszonyú erős, sokáig érezhető, nem kellemes. Az én hajam sprőd, fénytelen, gubancos lesz tőle és hamar zsírosodik. Felmosó lesz belőle, úgy érzem...

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.