KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blairIRL, Módosítva: 2017. május 15.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Az ideális eredmény eléréséhez használat előtt testradír alkalmazását javasoljuk. A tejet egyenletesen vigye fel a megtisztított bőrre, és hagyja teljesen beszívódni. A hajtövet, a szemöldököt és a szemkörnyéket hagyja ki. Szembe ne kerüljön. Használat után alaposan mosson kezet. A barnulási folyamat 2-3 órát vesz igénybe. Rendszeresen alkalmazva a bőr barnasága fokozható. Kerülje a termék érintkezését textíliákkal, maradandó foltot hagyhat. Fényvédő filtert nem tartalmaz. Nem véd leégés ellen. Dermatológialiag igazoltan bőrbarát.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

gombirenn

2017. augusztus 23.

Sajnos az arcom nem nagyon akar lebarnulni, így arra használom és nagyon bevált, nem büdös mint az önbarnítók általában, és nincs az a tipikus narancssárga színe, ha az ember ésszel használja.

gombirenn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

janvidia

2017. június 16.

UP2: első használatkor adott némi színt, moat is, de a karomat nem fogta meg egyatalan, foltos is lett nehany helyen. A könyök-térd részt direkt jobban radíroztam és hidratáltam előtte, erre azt persze hogy mégjobban befogja. Most olyan mintha koszos lenne... bánom, hogy megvettem. Elkenegetem max a lábamra, de inkább maradok a Dove-nál vagy kipróbálom az Alverdéset.

UP: A lábfejemen próbáltam ki, nehogy foltos legyen radírozás és testápolózás után. Há ugyanolyan fehér vagyok... még nem adom fel. Ma használom majd egész testre és remélem reggelre nem leszek foltos tőle...

Ez tűnt a legszimpatikusabbnak az összes közül. Ma fogom tesztelni. Remélem beválik, mert a habról és a spray-ről jókat írtatok!

janvidia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

rocknrose

2017. június 15.

A hab mellett őt is megvásároltam, de bár ne tettem volna. Míg a hab simán működik rajtam, ez a cucc az első használat után foltossá tett, pedig radíroztam is előtte és figyeltem az eloszlatásra is.
Most nem tudom mit kezdjek ezzel a megmaradt flakonnal, mert nekem nem kell, az tuti.
2 csillag, mert az illata nem rossz, plusz itt már az első használat után adott színt is.

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate