KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cien

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tthfnn, Módosítva: 2018. május 17.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók

Nyári limitált kiadás

Könnyű testápoló lotion ápoló olajjal és 10% aloe verával.

3 változatban kapható

Ár: 400 , Eladó: alphecca
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalással postázom is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

paunemonika

2018. augusztus 8.

370 ft-ért vettem.Nagyon szeretem a sprays testápolókat, nem lesz krémes a flakon, így kevésbé macerás a testápolás, fújok,elkenem és már lehet is öltözni.Gyorsan beszívódik, isteni kókuszos illat, kellőképpen hidratál.Kár hogy limitált kiadás.Veszek még belőle télre is.

paunemonika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Traveler5

2018. július 12.

Nagyon tetszik ez a spray kiszerelés. Jó az illata, puha a bőr utána. Ha még találok, biztosan veszek. Nyárra tökéletes, talán télre is. :)

Traveler5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

k.boglarka

2018. június 20.

Tökéletes, hamar beszívódik, hidratál, nem ragad, illata is finom :) biztosan újraveszem, kifejezetten tetszik, hogy fújókás

k.boglarka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

boni

2018. június 4.

Szerintem is teljesen rendben van. Az meg hogy hamar elillan az illata, nos ez nem parfüm, az a lényege hogy hidratáljon.

boni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

tomkogy

2018. május 24.

Nekem nagyon bejött ez a testápoló spray. Tetszett az állaga, a porlasztója rendben volt, én újra fogom venni, ha még találok belőle, úgy láttam, hogy limitált széria.

tomkogy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 24.

cintuss95

2018. május 17.

Pár hete került bele a kosaramba nagybevásárlásom során, de azt kell, hogy mondjam, nálam nagy csalódás ez a spray változat. 15 perc után már semmit sem lehet érezni az illatából, a porlasztója “köpköd”.
Nálam biztosan nem újravevős termék! :(

cintuss95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Nálam biztosan nem újravevős termék! :(

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice